G 310 GS

25,000 PLN*

* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW G 310 GS.

Pragnienie przygód. Codziennie.

Bądź spontaniczny, zerwij z rutyną, uczyń z codziennego życia osobiste doświadczenie. Przygoda zawsze czeka za Twoimi drzwiami – przeżyj ją z G 310 GS. Powiezie Cię pewnie i beztrosko przez miejską dżunglę i poza nią, na wieś. Ponieważ z G 310 GS przygody nie muszą być wielkie, by były niezapomniane. Liczy się to, że doświadczasz ich codziennie.

Design G 310 GS

Wybierz swój styl.

BMW G 310 GS jest dostępny w trzech ekscytujących wariantach kolorystycznych: racing red, cosmic black i – naprawdę wyjątkowym – pearl white metallic.

Racing Red non-metallic

Już sam kolor jest obietnicą sportowego wyglądu i dynamicznej sylwetki.

Pearl white metallic

Projekt graficzny w kolorze niebieskim i czerwonym w połączeniu z kolorem korpusu pearl white metallic doskonale odzwierciedla klasyczne kolory BMW Motorsport.

Cosmic black one

Czerń podkreśla rozpoznawalną stylistykę GS.

Typowy GS.

Bez wątpienia GS. Solidny. Zróżnicowany. A swoją typową stylistyką jest wcieleniem słynnego ducha GS. Sylwetka, ochronna szyba przednia i uznana ergonomia GS gwarantują intensywną przyjemność z jazdy na każdej nawierzchni. Dzięki świeżym i żywym wariantom kolorystycznym będziesz przyciągać wszystkie spojrzenia w miejskiej dżungli. Wysokiej jakości elementy designu podkreślają rozpoznawalną stylistykę GS, gdy wyruszasz ku przygodzie.
+ Dowiedz się więcej

Jednocylindrowy silnik czterosuwowy

19
-calowe przednie koło
835
mm wysokości siedzenia
180
mm skoku zawieszenia
3,33
litrów na 100 zużycia paliwa wg WMTC
G 310 GS Chłodzony wodą jednocylindrowy silnik czterosuwowy

Dynamiczna mieszanka.

Dynamiczna mieszanka.

Jednocylindrowy silnik zaskakuje, ponieważ cylinder jest pochylony do tyłu, a głowica cylindra jest odwrócona pod kątem 180 stopni. Poza innymi elementami ten niekonwencjonalny układ silnika robi szczególne wrażenie. Sprawia on, że środek ciężkości motocykla jest umieszczony nisko, w pobliżu przedniego koła, co umożliwia łatwe i precyzyjne pokonywanie zakrętów na G 310 GS.

Jest on niewątpliwym GS nie tylko na zewnątrz. Wewnątrz również znajdziesz wiedzę fachową i jakość BMW Motorrad. Dzięki wydajnemu spalaniu i dodatkowemu układowi powietrza G 310 GS spełnia wymogi surowych norm Euro IV. Jednocześnie specjalna konfiguracja silnika zapewnia nie tylko niskie zużycie paliwa, ale pewne i harmonijne możliwości kontrolowania mocy nawet w niższych zakresach obrotów. Pojemność 313 cm3 i 25 kW (34 KM) przy 9500 obr/min gwarantują wymaganą moc i przyspieszenie.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o G 310 GS

Lekki i pewny siebie.

Lekki i pewny siebie.

Zrelaksowana i bezstresowa jazda nie jest problemem dzięki typowej pozycji siedzącej na GS. Uchwyty kierownicy, podnóżki i elementy obsługowe rozmieszczono w zrównoważony sposób, dzięki czemu są łatwo dostępne dla wyższych i niższych kierowców. Natomiast skok zawieszenia wynoszący 180 mm, stabilny odwrócony widelec i przednie koło 19" zapewniają prawdziwą przyjemność jazdy na każdej nawierzchni. Mocna stalowa rama kratownicowa również sprzyja stabilności jazdy. G 310 GS prowadzi się łatwo i precyzyjnie, jadąc przez miejską dżunglę lub zapomnianymi ulicami ku kolejnej przygodzie – każdego dnia czemuś nowemu.

+ Dowiedz się więcej
  • G 310 GS zapewnia odpowiednią wysokość siedzenia dla każdego typu kierowcy, co umożliwia zrelaksowaną i bezstresową jazdę. Oprócz standardowej wysokości siedzenia 835 mm jako wyposażenie specjalne dostępne są dwie inne opcje: niższy wariant 820 mm oraz wyższe, szczególnie wygodne siedzenie o wysokości 850 mm.
  • Zarówno uchwyty kierownicy, podnóżki, jak i elementy obsługowe rozmieszczono na G 310 GS w zrównoważony sposób, gwarantując w ten sposób typową pozycję siedzącą na GS. Zapewnia to zrelaksowaną i wygodnie podniesioną pozycję siedzącą dla wysokich i niskich kierowców, idealną dla widoczności i precyzyjnego prowadzenia.
  • Żaden motocykl BMW od roku 2013 nie obył się bez tego układu: ABS montowany w standardzie. Wraz z mocnymi klockami hamulcowymi w G 310 S dba on o bezpieczeństwo hamowania na każdej przejażdżce. Układ ABS można wyłączyć na czas jazdy w terenie.

Akcesoria do Twojego G 310 GS

Widok zza kulis

Stworzyć uczucie.

Proces projektowania BMW Motorrad.

W zespole projektowym BMW Motorrad pracują ludzie o wyrazistych osobowościach. Każdy projektant ma własny styl i czuje się w świecie motocykli jak u siebie. Każdy z nich wnosi do pracy inspirację i pasję. Różne formy łączy się później w procesie projektowania: przejawiają się w każdym nowym dziele BMW Motorrad. Edgar Heinrich, główny projektant w BMW Motorrad, przedstawia zespół projektowy BMW Motorrad i proces projektowania.

Dowiedz się więcej

Doskonały wygląd, optymalna ochrona

Inne modele Adventure