Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

„ 

Let’s set THE PACE together

 ”

Twoje BMW R 1300 GS

Nie podążaj za kimś, samemu wyznaczaj trasę.

Wspólnie przekraczamy własne granie. Tu, na trasie, jesteś swoją najlepszą wersją. Ty prowadzisz. Z lekkością pokonujesz każdy stromy podjazd i każdy ostry zakręt. Także w terenie jesteś mistrzem. Co Cię napędza: Twoja odwaga, Twoja wiara w siebie i mój mocny napęd. Razem wyznaczamy nowe standardy i doświadczamy #SpiritOfGS.

+ Dowiedz się więcej

BMW R 1300 GS
Niedościgniona wszechstronność.

Bez kompromisów, wszystko idealnie dopasowane do Ciebie. Jak chcesz siedzieć podczas pokonywania szczytów swoich możliwości? Wyżej, niżej? W pojedynkę? We dwoje? Minimalistycznie i lekko czy raczej z dużą ilością bagażu? Wygodnie na długich trasach czy raczej sportowo w terenie? Innowacyjna, modułowa koncepcja ramy czeka na Twoje życzenia. Powiedz, że jestem idealnym turystycznym enduro – i możesz mieć rację.

Wyposażenie spełniające wszelkie oczekiwania

Uwierz w siebie

Ta nieoczekiwana lekkość: masz wszystko pod kontrolą. To jasne, masz pod sobą zaledwie 237 kilogramów*. Nagle osiągnięcie wielkich celów stało się bardzo łatwe. Na wszystkich nawierzchniach doświadczysz zupełnie nowych wrażeń z jazdy. Stabilnie i bezpiecznie dojedziesz do celu. Nachylenie, hamowanie, przyspieszanie – masz pełną kontrolę. Poczuj nową lekkość jazdy z całkowicie nowym układem jezdnym, składającym się z nowej ramy tylnej Monocoque, nowego Telelevera EVO i Paralevera EVO oraz nowego systemu DSA (Dynamic Suspension Adjustment) i innowacyjnego, adaptacyjnego układu regulacji wysokości pojazdu.

*przy masie własnej DIN

+ Dowiedz się więcej

atrakcyjne rozwiązania dla wymagających kierowców

Przed Tobą: Twój następny cel – doskonałe oświetlenie dzięki ikonicznemu reflektorowi Matrix LED. Za Tobą: kamienie milowe. I krótka rama tylna Monocoque z dużym potencjałem personalizacji. Bez wątpienia: jedziesz topowym modelem wśród dużych motocykli Adventure. Odkryj rozbudowane wyposażenie standardowe:

+ Dowiedz się więcej
Światło prowadzące: reflektor Matrix LED
Reflektor Matrix LED R 1300 GS marki BMW Motorrad
Większa stabilność podczas jazdy: Paralever EVO
Jednostka napędowa R 1300 GS marki BMW Motorrad
Maksymalnie wielofunkcyjna: koncepcja ramy
Koncepcja ramy motocykla R 1300 GS marki BMW Motorrad
Komfort podróży: regulowana szyba przednia
Regulowana sportowa szyba przednia R 1300 GS marki BMW Motorrad
W skrócie: rama tylna
Rama tylna z siedzeniem pasażera i uchwytami R 1300 GS marki BMW Motorrad
Doskonałe prowadzenie: Telelever EVO
Mostek widelca z Teleleverem Matrix EVO R 1300 GS marki BMW Motorrad
Wyrazisty dźwięk – układ wydechowy
Seryjna końcówka tłumika R 1300 GS marki BMW Motorrad
Wyjątkowo dynamiczna: GS Flyline
Płynna linia zbiornika i siedzenia R 1300 GS marki BMW Motorrad

Przenieś się na wyższy poziom

Przenieś się na wyższy poziom

Wszystko skoncentrowane na Twoich potrzebach: wyższy poziom komfortu jazdy. Nowoczesne ułożenie Telelevera umożliwia znakomite prowadzenie. GS-Flyline z wyjątkowo płaską linią zbiornika i siedzenia zapewnia niezwykłą swobodę ruchu, łatwe manewrowanie i odprężoną pozycję podczas jazdy. Olbrzymia różnorodność ergonomicznych rozwiązań umożliwia kierowcom o różnych potrzebach pokonywanie każdego terenu. Dzięki czujnikom otoczenia opcjonalnego systemu Riding Assistant masz wszystko pod kontrolą.

+ Dowiedz się więcej

Kwintesencja GS Spirit

Kwintesencja GS Spirit

Wyruszaj ku nowym przygodom. Dzięki systemowi Keyless Ride po prostu wsiadasz i jedziesz. Siadasz na wygodnym, seryjnym siedzeniu kierowcy z regulacja wysokości między 800 a 890 mm. Włączasz zintegrowany z osłoną dłoni kierunkowskaz i skręcasz w kierunku wolności. Z każdym metrem staje się coraz bardziej jasne: siedzisz na wyjątkowej maszynie. To może być takie proste – prawdziwa wielkość nie musi być widoczna. Tutaj nie ma żadnej niepotrzebnej części, wszystko jest ograniczone do istoty GS: czystej przyjemności z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Fakty dla miłośników jazdy

107
kW (145 KM) przy 7750 obr./min.
149
Nm maks. momentu obrotowego przy 6500 obr./min.
1.300
cm³ pojemności skokowej
237
Masa własna kg
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu Boxer chłodzony powietrzem/cieczą

Przeszkody nie istnieją

Gdy wszystko jest możliwe, reszta zależy od Ciebie. Twoje zadanie: marzyć bez ograniczeń. Moje zadanie: dostarczyć odpowiedniego napędu, aby wszystko było możliwe. Mocny silnik 145 KM w połączeniu z niewielką masą własną pojazdu oferuje Ci moc, której potrzebujesz. Charakter silnika typu Boxer najnowszej generacji poczujesz wyraźnie w każdym zakresie obrotów. Doznaj wyjątkowych wrażeń, zachwycających możliwości kontroli, przy jednoczesnej bardziej równomiernej pracy na niskich obrotach.

+ Dowiedz się więcej

Tak brzmi wolność

Gwarancja 3 lat spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Tak wszechstronny, jak nigdy przedtem

Z lekkością na szczyt

W najczystszej postaci, prosto, bezpośrednio i w punkt. W wersji podstawowej z dynamiczną GS Flyline, ostro zarysowanymi liniami i atletyczną sylwetką koncentrujemy się na tym, co najważniejsze: Twoje przeżycia.

Light white uni

Dynamika i lekkość. Seryjne siedzenie kierowcy jest pokryte dwukolorowym pokrowcem, który tworzy funkcjonalną całość w jasnoszarym kolorze od korka wlewu paliwa aż po siedzenie pasażera. Odlewane koła w jednolitej głębokiej czerni uzupełniają kontrastową stylistykę.

Bądź wyjątkowy

Zredukowana stylistyka, niepowtarzalna karoseria, lekki, aluminiowy zbiornik – wszystko tworzy zintegrowaną całość. Dolna rama z odlewanego aluminium oferuje nieskończone możliwości. Dostępne seryjnie odlewane koła i układ przeniesienia napędu w czerni Avus razem z ramą górną odcinają dolną ciemną część od jasnej, przedniej części karoserii. Kompaktowy, niski przód oferuje doskonałą widoczność na drodze. Wyraziste przełamanie wzornictwa z długą tradycją stanowią nowe, symetryczne światła, które tworzą niepowtarzalny wizerunek motocykla z przodu.

+ Dowiedz się więcej

Jeszcze większe oczekiwania

Zawsze oczekujesz czegoś więcej? Dobre podejście. Odkryj możliwości personalizacji. W szerokiej ofercie wyposażenia dodatkowego oraz w oryginalnym programie akcesoriów BMW Motorrad znajdziesz rozwiązania spełniające Twoje życzenia. Możesz także od początku wybrać swój własny charakter: GS Trophy do jazdy w terenie, Triple Black z maksymalnym komfortem i uniwersalnymi rozwiązaniami czy Tramuntana jako czystą ekskluzywność.

+ Dowiedz się więcej

Artysta

Chcesz osiągnąć jeszcze więcej jeszcze szybciej? To żaden problem. Ta propozycja wyposażenia pozwoli Ci uzyskać jeszcze więcej. Przede wszystkim większą przyjemność z jazdy – umożliwi to pakiet Dynamik. Poczujesz także różnicę w takich kwestiach, jak bezpieczeństwo i komfort podróży. Odkryj nasze propozycje lub skonfiguruj swój własny wariant.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Pakiet Dynamik

Pakiet Dynamik pozwoli Ci w pełni wykorzystać sportowy potencjał Twojej maszyny. Dzięki asystentowi zmiany biegów Pro i trybom jazdy Pro każda przejażdżka będzie dynamicznym doświadczeniem z indywidualnymi możliwościami ustawień. Hamulec sportowy i elektroniczny układ jezdny DSA zapewniają optymalną kontrolę nad motocyklem i bezpieczeństwo.

Headlight Pro

Headlight Pro to przede wszystkim lepsza widoczność i atrakcyjny wygląd. Światła do jazdy, światła drogowe i oświetlenie na zakrętach wyposażone są w reflektory Matrix LED. Dostępne są nowoczesne funkcje świateł. Umożliwia to optymalne oświetlenie jezdni, zgodnie z sytuacją na drodze.

Rozszerzenie osłony dłoni

Rozszerzenie osłony dłoni zapewnia lepszą ochronę Twoich dłoni i przedramion przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu jazda jest nie tylko bardziej komfortowa, ale także bezpieczniejsza ze względu na ograniczenie zakłócających czynników.

Płyta bagażnika

Na płycie bagażnika z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego można bezpiecznie przymocować bagaż. Płyta wykorzystuje element połączeniowy siedzenia pasażera i umożliwia łatwe mocowanie. W połączeniu z kuframi Vario powstaje szeroka, równa przestrzeń ładunkowa. Obciążenie użytkowe wynosi 5 kg, w przypadku przymocowanych po bokach kufrów bagaż może ważyć 20 kg.

Wyposażenie spełniające wszelkie oczekiwania

Więcej atrakcji dla Ciebie

spinner