K 1600 Grand America.

110,666 PLN*
1130 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride**

* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

THE BMW K 1600 GRAND AMERICA.

Poza horyzont.

Otwarta droga. Nawet to okaże się za mało. Zawsze chcesz dotrzeć dalej, bo jeszcze nigdy droga nie była Ci tak bliska Z BMW Grand America, możesz się odprężyć i cieszyć jazdą po horyzont. Ten w pełni wyposażony i luksusowy motocykl turystyczny oferuje najwyższą przyjemność z podróży oraz komfort beztroskiej jazdy. Legendarny 6-cylindrowy silnik rzędowy zachwyca niezrównaną kulturą pracy oraz imponującą rozwijaną mocą. Zawsze gotów, by pojechać jeszcze dalej. Nawet sylwetka jest na innym poziomie: od wysokiej szyby przedniej aż po charakterystyczny tył z poręcznym kufrem centralnym i podparciem pleców. Całości dopełnia innowacyjna technologia i przestronność - miejsca jest wystarczająco dużo dla dwóch osób Wszystko w zasięgu ręki: Grand America sprawia, że horyzont wydaje się bezkresny, a zarazem tak bliski. 

Design K 1600 Grand America

Wybierz swój styl.

Dostępne są dwa warianty kolorystyczne dla wyróżnienia wyglądu. Każdy z nich nadaje K 1600 Grand America innych charakter. Możesz zdecydować, która najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego stylu jazdy.

Black storm metallic

Imponujący wygląd sześciocylindrowca.

Imperial blue metallic

Twój motocykl w kolorze Imperial blue metallic lśni niczym w świetle reflektorów.

Ukształtowany przez wolność.

Nie da się zaprzeczyć: dzięki legendarnie opadającej linii i stalowemu tłumikowi umieszczonemu równolegle do szosy ten luksusowy turystyczny Bagger sprawia wrażenie, jakby zlewał się w jedność z drogą. Niesamowity przód oraz zachwycający tył z kierunkowskazami LED i światłami stopu wbudowanymi w kufry wyróżniają ten motocykl z tłumu. Potężny sześciocylindrowy silnik nie pozostawia wątpliwości: korzystasz z wolności do maksimum. A standardowa czarna kierownica rurowa zawsze jest w zasięgu. Wysokiej jakości emblemat na zbiorniku maszyny to potwierdza: K 1600 Grand America.     

+ Dowiedz się więcej

Sześciocylindrowy silnik rzędowy

1,649
cm3 pojemności skokowej
175
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 5250 obr/min
750
mm wysokości siedzenia (niskie siedzenie)
125
Nm przy 1500 obr/min, co równa się 70% maksymalnego momentu obrotowego
Chłodzony wodą 6-cylindrowy rzędowy silnik czterosuwowy

Wielkie marzenia? To nie problem.

To Twoja podróż, twoje marzenie. Wytycz własną drogę z pomocą 6-cylindrowego silnika rzędowego o pojemności 1649 cm sześc. Dla dynamicznych doznań i niezrównanej kultury pracy. Silnik o mocy 118 kW/160 KM i maksymalnym momencie obrotowym 175 Nm rozwija niezrównaną, generowaną bez wysiłku siłę napędową. 70% maksymalnego momentu obrotowego dostępne już przy 1500 obr.min. Poczujesz moc już przy najmniejszym ruchu nadgarstka - a z nią potężny, odprężający ciąg. Asystent cofania zapewnia łatwość manewrowania, kiedy robisz przerwę w podróży. Możesz się odprężać przez całą jazdę. Dzięki funkcji Keyless Ride możesz ponownie ruszyć w drogę szybko i bez zbędnego wysiłku. 

+ Dowiedz się więcej

POSŁUCHAJ, JAK BRZMI K 1600 Grand America

Najważniejsze cechy K 1600 GT

Naprzód.

Naprzód.

Komfort jazdy i przestronność: z modelem Grand America nie chcesz, by podróż dobiegła końca. Układ Dynamic ESA w standardzie zapewnia najlepsze prowadzenie i dynamikę jazdy - tryb"DYNAMIC" pozwala ci jechać jeszcze płynniej. Oprzyj stopy na podnóżkach – odchyl się do tyłu - typowy amerykański styl jazdy". Wysokość siedzenia pasażera obniżono o 7 cm w celu większej wygody, zwłaszcza podczas wsiadania i zsiadania –  obniżono także podnóżki. Standardowe gmole oraz system audio przygotowany pod nawigację robią wrażenie. Podróż trwa. Poczuj się jeszcze bardziej komfortowo z opcjonalnym podłokietnikiem dostępnym za życzenie. 

+ Dowiedz się więcej
 • Dobre samopoczucie zawsze towarzyszy Ci w drodze.

  BMW Motorrad jest pierwszym producentem, który wyposaża fabrycznie motocykl w system "inteligentnego połączenia alarmowego": system jest pewnie zamocowany do kierownicy, a w razie sytuacji awaryjnej może samodzielnie i automatycznie uruchomić łańcuch ratunkowy, zapewniając szybszą pomoc służb ratunkowych. System "inteligentnego połączenia alarmowego" uruchamia się automatycznie w następstwie lekkiego lub ciężkiego wypadku. Jednak kierowca może również ręcznie wywołać połączenie alarmowe poprzez naciśnięcie przycisku, przykładowo jeśli był świadkiem wypadku. Po aktywacji systemu, automatycznie lub ręcznie, dane GPS lokalizacji motocykla i kierunku jazdy są przesyłane przez połączenie telefonu komórkowego do centrum obsługi telefonicznej BMW. W centrum aktywowany jest łańcuch ratunkowy. Dla szybkiej i precyzyjnej pomocy. Oraz dla świetnego samopoczucia podczas każdej podróży.

 • Dla najlepszego kontaktu z drogą.

  Znajdujący się na wyposażeniu standardowym układ Dynamic ESA znacząco zwiększa najwyższej klasy komfort jazdy na K 1600 Grand America. Zapewnia najlepszą trakcję, bezpieczeństwo i najwyższy poziom wygody: Dynamic ESA steruje zawieszeniem w zależności od warunków jazdy i manewrów kierowcy, automatycznie dostosowując go do wykrytych warunków. W ten sposób zapewnia znacznie lepszy kontakt między drogą a oponą, nawet na pochyłościach. Zapewnia ciągłą stabilność charakterystyki jazdy oraz dodatkowy komfort i bezpieczeństwo, w szczególności podczas długich podróży.

 • Po prostu wrzuć wsteczny bieg.

  Strome ścieżki i wąskie przestrzenie na miejscach do parkowania w popularnych punktach widokowych nie stanowią problemu z wygodnym systemem kontroli momentu obrotowego (TCA). Dzięki niemu parkujesz i manewrujesz z uśmiechem. Uruchom asystenta cofania, przestawiając bieg w położenie neutralne i aktywuj funkcję asystenta przyciskiem na lewym uchwycie kierownicy. Gdy na wyświetlaczu pojawi się litera R, należy ją nacisnąć i z łatwością wydostać się z miejsca parkingowego, by podążyć ku następnemu celowi z obfitym momentem.

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Dzięki szerokiemu asortymentowi wyposażenia specjalnego i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad K 1600 Grand America można idealnie dostosować do swoich indywidualnych preferencji.

Odkryj więcej

Tourer Concept 101

Elegancki mięśniak.

BMW Motorrad przedstawia motocykl turystyczny Concept 101.

Ubranie odpowiednie na jazdę turystyczną

Więcej modeli turystycznych

 • Katalog K 1600 Grand America
  PDF   |   1.93 MB