Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW K 1600 B

Swobodny luksus w stylu bagger

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż relaks w podróży. Spokojnie patrzysz na mijany krajobraz. Ale równie przyjemne jest rozpędzanie legendarnego sześciocylindrowego silnika K 1600 B. Wtedy kilometry mijają z zawrotną szybkością. Zwykła przejażdżka w luksusowym komforcie staje się dynamiczną podróżą. Dokładnie tak, jak zapowiada to wydłużona i dynamicznie zaprojektowana sylwetka baggera. K 1600 B to powód do dumy. Chętnie spędzisz na drodze więcej czasu, ale na pewno nigdy nie będziesz długo podróżować w pojedynkę. W myśl #RideAndShare.

Najważniejsze informacje o K 1600 B

Znakomity system audio 2.0
Zbliżenie na wyświetlacz TFT i skrzynki K 1600 B.
Niezależna maszyna sześciocylindrowa
Zbliżenie na sześciocylindrowy silnik.
Wyjątkowy transferowy druk wodny
Zbliżenie na kieszenie boczne z lakierem Option 719.
Zintegrowany schowek z ładowaniem smartfona
Zintegrowana kieszeń do ładowania telefonu komórkowego.
Wygodne podnóżki
Zbliżenie na podnóżki K 1600 B.
Jasne reflektory przednie
Zbliżenie na reflektory LED.
Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala
Zbliżenie na kolorowy wyświetlacz z ekranem startowym BMW Motorrad.
Zaprogramowane przyciski ulubionych funkcji
Cztery numerowane przyciski ulubionych funkcji.

Łatwość obsługi, komfort, bezpieczeństwo i wydajność. K 1600 B zasługuje na to miano. Wszystko jest dostosowane do Ciebie i Twoich podróży. Nowoczesna technologia oświetlenia, reflektor w technologii LED z adaptacyjnym doświetlaniem zakrętów w nocy umozliwia w niespotykany dotąd sposób rozświetlić noc i pokonywać zakręty o wiele bardziej dynamicznie. Również nawigacja osiąga nowe standardy w pełnym tego słowa znaczeniu. W trybie pełnoekranowym wyświetlacz błyszczy dzięki rozdzielczości Full HD 1920 × 720 pikseli. Znasz swoją drogę – ale od teraz odkrywanie jej stanowi dobrą zabawę.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Więcej niż motocykl – Twój motocykl

Twój wygląd się liczy

Odprężenie dzięki luksusowemu prowadzeniu i horyzont zawsze w zasięgu wzroku. Oto świat K 1600 B. Na tej szerokości liczy się każda chwila, każde wrażenie. A jeszcze bardziej to, co zostawiasz za sobą.

Exclusive

K 1600 B Exclusive porusza się tak samo pewnie w ciasnych miejskich uliczkach, jak i w bezkresnych krajobrazach. Lakier w kolorze Manhattan metallic matt podkreśla jego chłodny charakter. Dzięki akcentom, takim jak błotnik przedni w kolorze korpusu i spojler silnika w kolorze Night black uni matt, motocykl prezentuje się szczególnie okazale.

Black storm metallic

Model K 1600 B wyróżnia się wyjątkowo wyraźnymi liniami. Od błotnika przedniego koła, przez spojler silnika, aż po kufry, sylwetka wygląda jak odlana z jednej formy w eleganckiej czerni.

Option 719 Midnight

Prawdziwa niepowtarzalność. Wyróżniającą cechą Option 719 Midnight jest lakier w kolorze Meteoric Dust II metallic. Jego wyrafinowany transferowy druk wodny przedstawia całą galaktykę. Każdy K 1600 B to prawdziwy unikat.

Kompletny pakiet

Kompletny pakiet

K 1600 to zawsze coś więcej. Dzięki bogatej ofercie dodatków opcjonalnych i oryginalnym akcesoriom BMW możesz sprawić, że bagger stanie się Twoim wymarzonym motocyklem. Opcjami są pakiet Komfort i pakiet Touring. Pierwszy z nich oferuje między innymi funkcję Keyless Ride i asystenta zmiany biegów Pro – zapewniające jeszcze bardziej relaksującą jazdę. Pakiet Touring wyróżnia się systemem audio 2.0 lub wygodnymi podnóżkami. Jako inspirację zestawiliśmy dwa warianty wyposażenia.

+ Dowiedz się więcej

Spojrzenie za kulisy

Spojrzenie za kulisy

Co właściwie nazywamy transferowym drukiem wodnym? Ile precyzji i pracy ręcznej tkwi za Option 719 Midnight? I jak to się dzieje, że na koniec tak naprawdę żadna maszyna nie jest taka sama? Dowiesz się o tym tutaj.

+ Dowiedz się więcej

Kodeks designu – typowy bagger

Ten opływowy kształt wydaje się idealny. Wydłużona, typowa sylwetka baggera z głęboko osadzonym tyłem łączy w sobie elegancką swobodę z mocną prezencją. Motocykl jest w pełni dostosowany do Ciebie i pzybliży Twoją podróż do ideału. Od rzeczy zauważalnych na pierwszy rzut oka, takich jak podnóżki, po wyposażenie mniej widoczne na pierwszy rzut oka, na przykład kokpit. Mówimy o zupełnie nowym języku designu, przejrzystym i funkcjonalnym. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala jest teraz wyposażony w hartowaną i antyrefleksową osłonę, która zapewnia optymalną czytelność. K 1600 B zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży, ale niczego nie pozostawia przypadkowi.

+ Dowiedz się więcej

Niezawodny sześciocylindrowy silnik rzędowy

1.649
cm³ pojemności skokowej
66
l pojemności bagażowej
180
Maks. moment obrotowy przy 5250 obr./min
750
Wysokość siedzenia
Chłodzony olejem/wodą sześciocylindrowy, czterosuwowy silnik rzędowy

W przypadku K 1600 B swobodę można mierzyć w liczbach. Zmodyfikowany układ sterowania silnikiem umołżiwia osiągnięcie mocy znamionowej 160 KM już o całe 1000 obr./min. wcześniej, a maksymalny moment obrotowy, zwiększony do 180 Nm, wynosi już 5250 obr./min. Zapewnia to jeszcze większą intensywność, ogromną siłę uciągu i mocniejszy start. Na każdą prostą, każdy manewr wyprzedzania, każdy zakręt – lub po prostu tylko dla Ciebie. W tym celu tryby jazdy są teraz zaprojektowane tak, aby zapewniały jeszcze więcej emocji, przy czym kontrola momentu obrotowego oporu silnika (MSR) i Dynamic ESA zapewniają niezbędną stabilność i bezpieczeństwo. Wszystko działa tak samo swobodnie, jak brzmi.

+ Dowiedz się więcej

#rideandshare – podróż trwa nadal

spinner