* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat F 900 R

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

Nowy BMW F 900 R.

Dynamiczny, progresywny, intuicyjny.

Purystyczny i mocny design F 900 R wręcz łaknie wyzwań. Dzięki temu dynamicznemu Roadsterowi jesteś na właściwej drodze, aby zapewnić sobie dobry początek dnia. F 900 R reaguje precyzyjnie i natychmiastowo. W ten sposób intuicyjnie korzystasz z mocy na zakręcie: jak gdyby Twoje myśli w ułamku sekundy przeradzały się w przyjemność z jazdy. F 900 R jest też całkowicie po Twojej stronie, jeśli chodzi o technologię oświetlenia, łączność oraz bezpieczeństwo – i daleko wyprzedza konkurencję.

Wsiadaj, ruszaj, #neverstopchallenging.

Bez obaw – on tylko chce się bawić.

Za muskularną sylwetką F 900 R kryje się czysta przyjemność z jazdy. Precyzyjne krawędzie maszyny jak napięte ścięgna podkreślają jej atletyczny charakter. Jawi się skoncentrowany, w pełni wytrenowany. Przód jest agresywny. Reflektory i kokpit umieszczone są w zwartej zabudowie na kierownicy. Jak pięści wojownika: trzyma gardę i w każdym ułamku sekundy jest gotowy do ataku. Zbiornik znajduje się z przodu, dla zoptymalizowanego rozkładu masy i krótkiego tyłu. Kompaktowy tłumik podłogowy pomaga zachować ten wyrazisty wygląd.

+ Dowiedz się więcej

Twój styl się liczy.

Każdy z wariantów kolorystycznych zdradza cechy charakteru Twojego F 900 R. Tak samo, jak i Twoje.

Style Sport: Hockenheim Silver met. / Racingred uni

Czarne felgi, przednie błotniki w kolorze pojazdu i złote anodowane rury widelca podkreślają czysto sportowy charakter F 900 R.

San Marino blue metallic

Świetliście świeża kombinacja kolorystyczna oznacza zwinność i energię modelu F 900 R.

Blackstorm metallic

Ciemny i dynamiczny: kontrastujące elementy podkreślają agresywność F 900 R.

Dwucylindrowy silnik rzędowy

77
moc maksymalna 77 kW (105 KM)
92
maks. moment obrotowy 92 Nm przy 6500 obr./min
895
pojemność skokowa 895 cm3
770
wysokość siedzeń od 770 do 865 mm

Wyższy moment obrotowy w Twoim życiu.

Wyższy moment obrotowy w Twoim życiu.

Intuicyjny, spontaniczny i dynamiczny – nie czekasz na chwile szczęścia. Po prostu bierzesz to, co lubisz i czego pragniesz. Wysoki moment obrotowy dwucylindrowego silnika rzędowego F 900 R zapewnia 87 Nm od 4500 do 8500 obr./min, czyli dokładnie w zakresie obrotów, w którym moc sprawia największą frajdę.

+ Dowiedz się więcej

Początki zawsze są... lekkie: oto wersja A2 modelu F 900 R.

Początki zawsze są... lekkie: oto wersja A2 modelu F 900 R.

F 900 R jest również dostępny w wersji zgodnej z A2, z silnikiem o mocy 95 KM. Można ją zdławić, dlatego jest to maszyna, która trzyma Twoją stronę, gdy ruszasz w drogę z prawem jazdy kategorii A2. Aby od samego początku móc cieszyć się intuicyjną obsługą F 900 R.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie modelu F 900 R.

Najważniejsze cechy F 900 R

Wyższy moment obrotowy, więcej radości z jazdy. Życie może być takie proste.
Widzimy silnik F 900 R. Jest to jego serce, gwarantujące przyjemność z jazdy.
Zwrotne podwozie
Oto podwozie F 900 R.
Adaptacyjne oświetlanie zakrętu
Tak wygląda reflektor przedni F 900 R z adaptacyjnym oświetleniem zakrętu.
Krótki tłumik
Krótki układ wydechowy podkreśla dynamikę F 900 R.
Dynamic ESA
Tu widzimy elektronicznie regulowane podwozie Dynamic ESA.
Deska rozdzielcza TFT z modułem łączności
Oto duży wyświetlacz TFT o przekątnej 6,5" w modelu F 900 R.
Asystent zmiany biegów Pro
Mała rzecz, ogromna ulga: asystent zmiany biegów Pro.
Różnorodność wysokości siedzeń
Oto kanapa F 900 R. Dzięki sześciu wysokościom jest na niej miejsce dla wszystkich.

Adaptacyjne oświetlanie zakrętu.

Adaptacyjne oświetlanie zakrętu.

Adaptacyjne oświetlanie zakrętu F 900 R włącza się automatycznie przy nachyleniu od 7°. Oddzielne elementy LED w reflektorze głównym zapewniają najlepsze możliwe oświetlenie wewnętrznego obszaru zakrętu. Dla większego komfortu i bezpieczeństwa na każdym zakręcie.

+ Dowiedz się więcej

Dopasowany – ale tylko ergonomicznie.

Dopasowany – ale tylko ergonomicznie.

Ergonomiczność F 900 R jest sportowa i zorientowana na przednie koła. Sześć różnych wysokości siedzenia, regulowane dźwignie ręczne i dostępna wysoka kierownica pozwalają każdemu znaleźć idealną pozycję. Szyba przednia jest również dostępna w wersji wysokiej, dzięki czemu oferuje komfortową ochronę przed wiatrem nawet na dłuższych dystansach.

W ten sposób każdy może znaleźć F 900 R, który najbardziej mu odpowiada.  To również  rozumiemy pod pojęciem „Dynamic Roadster”.

 

+ Dowiedz się więcej

Daje więcej radości z jazdy.

Daje więcej radości z jazdy.

Możesz wykonać każdy zakręt i przejechać każdą prostą jeszcze szybciej, dla czystej przyjemności, z opcjonalnie dostępnymi trybami jazdy Pro. Należą do nich systemy wspomagania bezpieczeństwa ABS Pro, Dynamic Traction Control (DTC), Dynamic Brake Control (DBC) oraz Engine Drag Torque Control (MSR). DBC zapewnia większe bezpieczeństwo podczas hamowania, a nowy MSR zapobiega ślizganiu się i podskokom tylnego koła podczas spontanicznych działań na przepustnicy lub skrzyni biegów. Asystent zmiany biegów Pro i elektronicznie regulowane zawieszenie Dynamic ESA łączą sportową dynamikę z komfortem dla jeszcze większej przyjemności z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Twój styl, nasze sugestie.

Od krótkich sportowych przejażdżek po weekendowe wycieczki: F 900 R ma wiele twarzy. W zależności od tego, jak podróżujesz, mamy tutaj trzy propozycje, które są starannie dopasowane do Ciebie.

+ Dowiedz się więcej

#NeverStopChallenging

Na portalach społecznościowych znajdziesz podobnie myślących ludzi i wiele inspiracji. Motto brzmi: widzieć i być widzianym. Wydajność i wyzwanie –  tutaj pokażesz, co masz i co potrafisz.

+ Dowiedz się więcej

Pasująca odzież

Pozostałe modele

Katalog F 900 R
PDF   |   3.01 MB
spinner