BMW CE 04

Nadeszła nowa era mobilności - oto elektryczny motocykl od BMW Motorrad: CE 04. Dzięki zasięgowi 130 kilometrów możesz załatwić wszystkie sprawy na mieście, a nawet znacznie więcej. Moc BMW Motorrad połączona z nową technologią opakowana w nowoczesną i wizjonerską stylistykę. Poznaj przyszłość dostarczania energii: pełna moc, zero emisji. Poczuj zmianę i stań się częścią rewolucji już teraz. #PluggedToLife

+ Dowiedz się więcej
JAZDA PRÓBNA external-link-arrow-slim

Rewolucja spotyka ewolucję

Rewolucja spotyka ewolucję

Jeśli chodzi o komfort i bezpieczeństwo, w BMW CE 04 możesz polegać na sprawdzonej i przetestowanej technologii BMW Motorrad. Funkcje ABS, ASC i inteligentny asystent połączeń alarmowych ECALL są standardem, a DTC i ABS Pro są dostępne jako opcje. Dodatkowo dostępne warianty siedzeń ze zintegrowanym oparciem i ogrzewanym siedziskiem oraz elektrycznym wspomaganiem cofania zapewniają ogromny komfort w dużym mieście. A dzięki opcji Keyless Ride bezproblemowo zintegrujesz BMW CE 04 z mobilnym życiem – w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Po prostu na nim usiądź i ruszaj w drogę – nie musisz wyjmować kluczyka z kieszeni. 

+ Dowiedz się więcej

Mobilność i doskonała łączność

Mobilność i doskonała łączność

Zawsze bądź na bieżąco, trzymaj rękę na pulsie i ciesz się życiem. BMW CE 04 zapewnia płynne połączenia dzięki BMW Motorrad Connectivity i aplikacji BMW Motorrad Connected. Wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala z opcją podziału ekranu stanowi interfejs między światem cyfrowym i analogowym. Niezależnie od tego, czy chodzi o dane dot. wydajności, zasięg, czas ładowania, czy ulubioną listę odtwarzania, następny cel lub rozmowę telefoniczną: mobilność i komunikacja tworzą jedność. Tak jak Twoje życie codzienne. Możesz umieścić smartfon w wodoodpornym i wentylowanym schowku i natychmiast go naładować dzięki złączu USB-C.

+ Dowiedz się więcej

Łączy nas design

Obie koncepcje kolorystyczne są precyzyjnie dopasowane do nowoczesnego i niepowtarzalnego designu BMW CE 04. Podkreślają jego pionierską konstrukcję i wzbogacają o efektowne akcenty.

Avantgarde

Wyrazisty i pewny siebie. BMW CE 04 Avantgarde w kolorze Imperial blue metallic.

Light white uni

Tętniąca życiem metropolia dynamicznie odbija się w jasnej bieli, stanowiąc nowoczesną przestrzeń dla nowych interpretacji.

BMW CE 02

Czeka na Ciebie nowy dzień, w którym Ty podejmujesz wyzwania. Dlatego nie marnuj czasu i wstawaj z łóżka - dzisiaj będzie inaczej. Nie wstajesz tylko po to, aby zająć się swoimi sprawami. Wstajesz, aby dokonać wielkich rzeczy. A co robisz, aby to osiągnąć? Wsiadasz na nowy środek transportowy, który w ciągu kilku sekund,jak z katapulty wyrzuci Cię w nową rzeczywistość. Całkowicie elektrycznie. Przez uliczki i głęboki pejzaż miejski. Przez Twoje miasto, które tak kochasz. Czujesz to, jesteś #PluggedToLife, zmieniasz mobilność, poruszając się na CE 02 zmieniasz świat. A przy tym każdy pozazdrości Ci wyglądu.

+ Dowiedz się więcej
SKONTAKTUJ SIĘ Z WYBRANYM DEALEREM external-link-arrow-slim

Podążaj swoją drogą

Skuter CE 02 jest przemyślany tak, aby ułatwić Ci prowadzenie i zapewnić maksymalną radość z jazdy. Dzięki Keyless Ride wskakujesz – i od razu ruszasz. Jego niewielkia masa od 120 kg oraz niemal całkowicie bezobsługowy napęd pasowy gwarantują Ci efektywną jazdę. Liczne ciekawe rozwiązania w zakresie techniki, komfortu i łączności Twój eParkourer dają maksymalne wsparcie w drodze do następnej miejscówki.

Wskakuj

Pojazdem CE 02 może jeździć niemal każdy. Ponieważ motorowerem o pojemności skokowej 50 ccm możesz ruszać w drogę, mając ukończone 15 lat i prawo jazdy kategorii AM. Na skuter możesz również wsiadać, jeśli posiadasz prawo jazdy na samochody osobowe lub kategorii A1.

Wkrocz na plac zabaw

CE 02 łamie zasady. Fantazyjne elementy przyciągają wzrok innych – tak wygląda radość z jazdy. Wizualnie głośny, ale elektrycznie cichy. Rewolucyjny. Ikoniczny. Świadomość ekologiczna może być stylowa.

Eksploruj miasto

Skuter elektryczny? Motorower elektryczny? E-Scooter? Nope! eParkourer jest ikoną nowej sceny Urban Mobility. Jak uczestnik parkouru porusza się po mieście. Szybko, zwrotnie, kreatywnie. I podbija je szturmem.

Design nowej generacji

Pomysły, które się nie kończą

Ty kreujesz dzień, Twój eParkourer kreuje otoczenie. Zobaczycie, dokąd doprowadzi Was droga. Postępowy styl pokazuje, że jesteście już u progu następnej wielkiej rzeczy. Czas jechać dalej.

Cosmic black uni

Black, bold – Twój manifest. W standardzie skuter CE 02 dostępny jest w kolorze Cosmic black uni z jednokolorowym czarnym siedzeniem. Kolor Granite grey metallic wprowadza modne kontrasty, design taśm – powiew świeżości.

Cosmic black uni 2

Skuter CE 02 wyposażony w pakiet Highline zdradza jeszcze bardziej ekstrawertyczny charakter – z ekskluzywnym lakierem w kolorze Cosmic black uni 2, 3-kolorowym siedzeniem i 22 taśmami wraz z kompletem taśm na obręczach kół. Za sprawą widelca w złotym kolorze jest jeszcze ciekawszy.

Czas wypoczynku to czas na ładowanie

Komfortem jest zacząć dzień pełen energii, a Twój BMW CE 04 już czeka na Ciebie z naładowanym akumulatorem. Można go łatwo ładować z domowego gniazdka 220 V lub ze stacji BMW Wallbox. A dzięki opcjonalnej szybkiej ładowarce zyskujesz jeszcze więcej czasu, który jest bardzo cenny. Możesz naładować BMW CE 04 od 0% do 80% w zaledwie 65 minut w stacji BMW Wallbox lub w podróży przy maksymalnym prądzie ładowania.

+ Dowiedz się więcej

Wiesz dokładnie, kiedy przychodzi czas, aby się wyciszyć i naładować akumulatory. Jest to idealny czas, aby naładować również CE 02. Tak samo jak swój smartfon po prostu podłączasz go do domowego gniazdka elektrycznego. Wersję 4 kW ładujesz w ciągu 1 godziny i 25 minut od poziomu 20% do 80%. Wersja 11 kW z opcjonalną szybką ładowarką potrzebuje do tego 1 godziny i 40 minut. Z pełnym naładowaniem wersja 11 kW pokonuje do 90 kilometrów, wersja 4 kW do 50 kilometrów – to więcej niż potrzebujesz, aby zrealizować swoje wszystkie plany.

+ Dowiedz się więcej

Bądź na bieżąco

Nie przegap niczego

Bądźmy przyjaciółmi przez e-mail. Subskrybuj wiadomości o eParkourerze i śledź jego szaloną przejażdżkę przez dzielnice dużego miasta.

Subskrybuj teraz external-link-arrow-slim

Stay #PluggedToLife

spinner