Nadeszła nowa era mobilności

BMW CE 04

BMW CE 04

Nadeszła nowa era mobilności - oto elektryczny motocykl od BMW Motorrad: CE04. Dzięki zasięgowi 130 kilometrów możesz załatwić wszystkie sprawy na mieście, a nawet znacznie więcej. Moc BMW Motorrad połączona z nową technologią opakowana w nowoczesną i wizjonerską stylistykę. Poznaj przyszłość dostarczania energii: pełna moc, zero emisji. Poczuj zmianę i stań się częścią rewolucji już teraz. #pluggedtolife

ZNAJDŹ DEALERA JAZDA TESTOWA

TA SAMA MOC, NOWA FORMA

Połączenie mocy BMW Motorrad z nową energią ładowania to przepis na wydajny, cichy i bezemisyjny motocykl. BMW CE 04 stanie się naturalną częścią Twojego codziennego życia. Może być zasilany z domowych gniazdek, z Twojego Wallboxa lub z publicznych punktów ładowania, gdy jesteś w drodze. Nieważne, jak wygląda Twój dzień: nasz skuter z napędem elektrycznym stanie się jego częścią.

+ Dowiedz się więcej

Szybko, prosto i wygodnie: To właśnie nazywamy komfortem. Zaczynasz dzień tryskając energią, a Twoje BMW CE 04 czeka już na Ciebie w pełni naładowane. Od domowego gniazdka, poprzez BMW Wallbox, aż po publiczną stację ładowania - w każdej z tych trzech opcji możesz zaopatrzyć swoje BMW CE 04 w niezbędną energię. A dzięki opcjonalnej szybkiej ładowarce uzyskasz jeszcze więcej z każdego procesu ładowania. 

+ Dowiedz się więcej

STYLISTYKA NAS JEDNOCZY

STWÓRZ SWOJE WŁASNE CE 04

Stylistyka BMW CE 04 wyprzedza epokę, a jednocześnie jest uniwersalna i ponadczasowa. Dwie koncepcje kolorystyczne "Styl Avantgarde" i "Light White" zostały precyzyjnie dopasowane do nowoczesnej i niepowtarzalnej stylistyki BMW CE 04 i wyznaczają nowe trendy. Poznaj oba oblicza nowego CE04 lub stwórz swoje własne.

Lightwhite uni

The bright white tone dynamically and liberally reflects the vibrant big city as a contemporary space for interpretation.

Style Avantgarde

The Style Avantgarde BMW CE 04 in Magellan grey metallic seamlessly integrates expressively and confidently into big city settings thanks to its various tapes: sophisticated, significant and expressive.

NOWOCZESNE, STYLOWE, E-KSCYTUJĄCE: GEAR & GARMENT

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KASK SAO PAULO
KASK SAO PAULO
URBAN MOBILITY
URBAN MOBILITY
VARIO TOPCASE
VARIO TOPCASE
ODZIEŻ BMW MOTORRAD
ODZIEŻ BMW MOTORRAD
IKONICZNE OŚWIETLENIE
IKONICZNE OŚWIETLENIE
DUŻY KOLOROWY WYŚWIETLACZ TFT
DUŻY KOLOROWY WYŚWIETLACZ TFT
STYLOWE ZESTAWY NAKLEJEK DEKORACYJNYCH
STYLOWE ZESTAWY NAKLEJEK DEKORACYJNYCH
PRAKTYCZNY SCHOWEK
PRAKTYCZNY SCHOWEK

Jeszcze więcej energii, aby podbić miasto dzięki rewolucyjnemu wzornictwu, dopasowanemu wyposażeniu, a także ubraniom dla motocyklistów, które gwarantują zupełnie nowe odczucia z jazdy. Nasza pasja do motocykli nie ma granic. Do doskonałości dążymy również przy projektowaniu i produkcji odzieży BMW Motorrad. Jest to połączenie funkcjonalnych materiałów z wygodą noszenia. Jest to też połączenie jakości z niepowtarzalnym wzornictwem. Odzież BMW Motorrad zapewnia poczucie komfortu podczas jazdy na motocyklu i dobrze wygląda na Tobie.

+ Dowiedz się więcej
ODZIEŻ BMW MOTORRAD external-link-arrow-slim

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH MODELACH Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

spinner