Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW R 12 nine T

NIECH ULICA BĘDZIE TWOJĄ SCENĄ

Efekt R 12 nineT. Na tym intrygującym roadsterze znajdziesz się od razu w centrum uwagi. Charakter: outgoing. Design: expressive. Jego konstrukcja przemyślana została w najdrobniejszych szczegółach. Przełomowa architektura ramy sprawia, że motocykl jest w każdym aspekcie gotowy do customizacji. Możesz zatem spokojnie dołożyć do niego od siebie, co tylko zechcesz. R 12 nineT sprawi, że będziesz wyraźnie odróżniać się od innych uczestników ruchu. Celebruj #Soulfuel na swój własny sposób.

Droga należy do Ciebie

Mistrz stylu

R 12 nineT zwraca na siebie uwagę, gdzie tylko się pojawi. Złote zawieszenie upside-down, liczne części aluminiowe, dwa analogowe zegary — każdy detal potęguje wrażenie.

Blackstorm metallic

Osłona przedniego koła, osłona komory powietrznej, siedzenie. Czerń dominuje i nadaje R 12 nineT szczególnego charakteru. Czarny zbiornik z elementami dekoracyjnymi z aluminium stanowi ciekawy akcent.

San Remo Green metallic

Kolor san remo green metallic podkreśla nostalgiczny wygląd R 12 nineT i nadaje mu światowego charakteru. W ciekawy sposób kontrastują z nim elementy dekoracyjne z aluminium.

Option 719 Aluminium

Gwarantowany efekt. Zbiornik i hokery wykonane są ze szczotkowanego aluminium i pomalowane lakierem bezbarwnym. Czerwona rama pasuje do czerwonych tapes na osłonie komory powietrznej. Aluminiowe części frezowane Option 719 podkreślają spektakularny wygląd.

Nie podążaj za trendami. Wyznaczaj je.

R 12 nineT nie wzoruje się na niczym, lecz sam jest ikoną stylu. Rozpoznawalny z daleka po autentycznym wyglądzie z charakterystycznym konturem roadstera. Z bliska widać kultowe detale, takie jak analogowe zegary, chromowany kolektor wydechowy, aluminiowy zbiornik i wyraziste bezdętkowe koła z wykończeniem w dwóch odcieniach. Wsiadaj i zwracaj na siebie uwagę. Twojej obecności będzie towarzyszył niepowtarzalny dźwięk z dwuwydechowego układu wydechowego.

+ Dowiedz się więcej

Wierność zasadom nie oznacza stagnacji. Ten motocykl pokazuje, jak może wyglądać udana ewolucja.

 ”

Edgar Heinrich

Head of Design at BMW Motorrad

Wyraziste akcenty stylistyczne: Aluminiowe powierzchnie
R 12 nineT marki BMW Motorrad fascynuje powierzchniami ze szczotkowanego aluminium
Szlachetny wygląd: czarne koła szprychowe
Opcjonalne czarne koła szprychowe nadają R 12 nineT marki BMW Motorrad szlachetnego wyglądu
Kultowy napęd: silnik bokser
Kultowy silnik bokser motocykla R 12 nineT marki BMW Motorrad
Nadaje rytm: końcówka tłumika
Dwuwydechowa końcówka tłumika motocykla R 12 nineT marki BMW Motorrad
Jazda na luzie z pakietem Komfort
Opcjonalny pakiet Komfort z asystentem zmiany biegów Pro motocykla R 12 nineT marki BMW Motorrad
Nowoczesne wyposażenie: Digital Display
Opcjonalny Digital Display motocykla R 12 nineT marki BMW Motorrad
Przyciąga spojrzenia: zawieszenie upside-down
Regulowane zawieszenie upside-down motocykla R nineT marki BMW Motorrad
Elektronika do usług: ConnectedRide Control
ConnectedRide Control i mocowanie smartfona motocykla R 12 nineT marki BMW Motorrad

Zrób to po swojemu

Zrób to po swojemu

W standardzie maksymalna swoboda modyfikacji. Podstawą realizacji wielkich wizji jest przystosowany do customizacji szkielet z klasyczną ramą z kratownicy rurowej, płasko ułożonym amortyzatorem teleskopowym i elementami peryferyjnymi silnika zupełnie nowej konstrukcji. Ta modułowa architektura jest jakby stworzona dla takich indywidualistów jak Ty. Pokaż swoje pomysły na drodze.

+ Dowiedz się więcej

Wyjątkowe wrażenia z jazdy w liczbach

109
KM (80 kW)
220
kg masy własnej w stanie gotowym do jazdy, z pełnym zbiornikiem
16
l pojemności zbiornika paliwa
795
mm wysokości siedzenia w standardzie
Chłodzony powietrzem/olejem dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu bokser

Boxer forever!

Wiele się zmieniło, ale bokser pozostał — i jak zawsze przyprawia o gęsią skórkę od pierwszej sekundy. Jego niepowtarzalny kop ma wiernych fanów. Trzy tryby jazdy umożliwiają dozowanie emocji zależnie od sytuacji i nastroju. RAIN oznacza zachowawczą reakcję na gaz i wczesne zadziałanie kontroli trakcji. ROAD pomyślany jest do jazdy na dzień i spokojnych przejażdżek po szosie. DYNAMIC pozwala wykorzystać cały potencjał boksera, aby maksymalnie rozkoszować się jazdą. Dynamiczny system przeciwdziałający poślizgowi kół podczas hamowania silnikiem dba o stabilność jazdy w każdej sytuacji.

+ Dowiedz się więcej

Początki zawsze są... lekkie: oto wersja A2 modelu R 12 nineT

R 12 nineT jest również dostępny w wersji A2, z silnikiem o mocy 35 kW (48 KM). Jest to maszyna, która trzyma Twoją stronę, gdy ruszasz w drogę z prawem jazdy kategorii A2. Aby od samego początku móc cieszyć się intuicyjną obsługą R 12. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Gotowość do jazdy w rockowym stylu

Miejsce na Twoje przeżycia

Miejsce na Twoje przeżycia

Poczucie relaksu z zachowaniem pełnej dynamiki podczas jazdy to zasługa właściwości ergonomicznych typowych dla roadstera i takich elementów wyposażenia jak ABS Pro i dynamiczna kontrola trakcji. Dzięki klasycznej formie zbiornika i zwartym proporcjom dobrze się siedzi w swobodnej pozycji, a zmodyfikowana pozycja kierownicy i podnóżków pozwala zachować zgodność z zasadami ergonomii podczas dynamicznej jazdy. Na dzielonym siedzeniu możesz rozkoszować się jazdą razem z drugą osobą. Do wyboru jest także opcjonalny wygodny zestaw jednomiejscowy.

+ Dowiedz się więcej

Komfort bez kompromisów

Komfort bez kompromisów

Wysokie wymagania? Ten roadster je spełni. Dzięki systemowi Keyless Ride po prostu wsiadasz i jedziesz. Z opcjonalną funkcją ConnectedRide Control wsuwasz smartfon w mocowanie, parujesz go z motocyklem i z łatwością znajdujesz każdą trasę. Opcjonalny pakiet Komfort sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza, m.in. za sprawą asystenta zmiany biegów Pro i podgrzewania manetek kierownicy.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Więcej #Soulfuel

spinner