2023 R 12 nineT

Wkrótce dostępny

BMW R 12 nineT

Legendy żyją dłużej

R nineT? Podczas wsiadania czujesz to od razu: Coś jest inaczej. Gotowość, by dać czadu na drogach – bardziej niż kiedykolwiek. Gotowi na customizację? No pewnie. Boxer brzmi jak zawsze: Gęsia skórka od pierwszej sekundy. Charakter retro jest wyraźniejszy po bokach. Do tego kultowe akcenty stylistyczne – w tym retro roadsterze wszystko jest okrągłe. We proudly present: R 12 nineT.

Czujesz już podekscytowanie? Jesienią 2023 roku dowiesz się wszystkiego o R 12 nineT.

Więcej retro, więcej customizacji, więcej Ciebie.

Kultowy silnik typu bokser jest jeszcze lepiej zintegrowany z maszyną. Głębokie brzmienie zapewnia znany układ wydechowy o podwójnym przepływie. Okrągłe zegary i klasyczny reflektor podkreślają charakter retro. R 12 nineT to czysty #SoulFuel. Modułowa konstrukcja: doskonała do customizacji. A dzięki nowemu wyposażeniu Option 719 możesz zamienić swoje marzenia w rzeczywistość.

+ Dowiedz się więcej

Ta wiadomość e-mail tworzy historię

Ta wiadomość e-mail tworzy historię

Chcesz dowiedzieć się więcej o R 12 nineT? Interesuje Cię, kiedy będzie dostępny u Twojego dealera? W takim razie zamów retro roadstera na swoją skrzynkę mailową: Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco. Ta historia dopiero się zaczęła. Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, co będzie dalej!

+ Dowiedz się więcej

Pozostaje wierny sobie, ale nigdy nie stoi w miejscu. Ten motocykl pokazuje, jak może wyglądać udana ewolucja.

 ”

Jeszcze więcej elementów stylu heritage

spinner