Wszystkie motocykle są dostarczane wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przez prawo (np. odblaski zgodne z normą Euro 4). Ilustracje na tej stronie mogą się różnić od tego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Nowe BMW F 900 XR

Ciągle szybciej, ciągle dalej

XR to bezkompromisowe połączenie atletyki i długodystansowych osiągów, adrenalina rośnie zakręt za zakrętem. W nowym F 900 XR możesz pokonywać te zakręty bez zatrzymywania się – kilometr po kilometrze. Już jego porywający design obiecuje czystą wydajność. Podczas gdy wyprostowana, zrelaksowana pozycja siedząca oraz osłona przed wiatrem i warunkami pogodowymi pokazują jednoznacznie, że jedna osoba decyduje o zakończeniu jazdy – Ty.

Dzięki pełnemu asortymentowi sprzętu jesteś tak samo dobrze przygotowany do uprawiania sportu, do podróży, jak i do miasta. F 900 XR to motocykl, który pasuje do Ciebie i Twojego sportowego nastawienia. #NeverStopChallenging

 

 

Czysta mowa ciała – niepowtarzalny XR

Motywację F 900 XR widać już na pierwszy rzut oka. Efektowne światłowody LED nowo opracowanego reflektora podkreślają władczy charakter F 900 XR – uczucie, które znasz najlepiej. Owiewka rozwija się dalej na tej dynamicznej ekscytacji. Precyzyjne krawędzie definiują jego agresywny design. Smukły i wizualnie krótki ogon przywołuje atletyczną energię tego długodystansowca.

+ Dowiedz się więcej

Wyjątkowa przygoda

Wyraziste kolory

Wszystkie trzy warianty wzornictwa podkreślają precyzyjnie wykonane żłobkowanie i zdefiniowane strefy w F 900 XR. Co łączy wszystkie warianty? Zjawiskowa wytrwałość.

Sport

F 900 XR Sport w kolorze Racing blue metallic 2, to model którego nie da się przeoczyć. Z pełnym zaangażowaniem sprosta każdemu nowemu wyzwaniu.

Triple Black

Nieograniczona radość z jazdy i nieustanne polowanie na kolejny zakręt wyraża się lakierem Black storm metallic F 900 XR.

Light White Uni

Purystyczny, zdecydowany, z klasą. BMW F 900 XR z lakierem w kolorze Light white uni i czarnymi obręczami magicznie przyciąga wzrok obserwatorów.

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy ci dodatkowy rok.


Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Wyprostowany i zrelaksowany

Wyprostowany i zrelaksowany

Ergonomia F 900 XR powoduje, że jedynie liczba kilometrów na liczniku i Twoje odczucia w kościach powiedzą Ci jak długą trasę przemierzyłeś. To motocykl zaprojektowany do sportowych osiągów na długich dystansach. Pokonuj zakręt za zakrętem za ochronną przednią owiewką. Wysokość siedzeń od 775 do 870 mm, a także w pełni regulowana dźwignia ręczna i elastyczna dwupoziomowa przednia szyba gwarantują Ci maksymalną możliwość dopasowania. Optymalna pozycja podnóżka i siedziska umożliwia pasażerowi odczuwanie przyjemności z wyprawy na każdym kilometrze.

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

77
kW (105 KM) maks. wydajność przy 8500 obr/min
92
Nm maks. moment obrotowy przy 6500 obr/min
895
Pojemność w cm³
775
Wysokość siedziska od 775 do 870 mm

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm

Linia wyścigowa przed Twoimi oczami i spojrzenie daleko przed siebie, spokojnie i pewnie pokonujesz każdy zakręt. Jeden po drugim, raz za razem. Po prostu typowe #NeverStopChallenging. Dwucylindrowy silnik rzędowy o wysokim momencie obrotowym w F 900 XR zapewnia prędkość od 4500 do 8500 obr./min przy 87 Nm. Opcjonalny Dynamic ESA zapewnia optymalny komfort zawieszenia i bardzo stabilne prowadzenie. Ci, którzy tak dążą do przodu, zostawiają innych w tyle.

+ Dowiedz się więcej

XR na poczatek w wariancie A2 F 900 XR

XR na poczatek w wariancie A2 F 900 XR

Intuicyjna obsługa i długie dystanse dostępne sa dla Ciebie w wariancie F 900 XR o mocy zdławionej do 95 KM, dzięki czemu można jeździć nim z prawem jazdy A2.

+ Dowiedz się więcej

Wizjoner

Wizjoner

F 900 XR wyznacza standardy, jeśli chodzi o oświetlenie. Ma adaptacyjne doświetlanie zakrętów – dostępne po raz pierwszy w segmencie średniej klasy. Umieszczone w nowo opracowanych, efektownych reflektorach LED zapewnia doskonałe oświetlenie zakrętów już od 7° pochylenia. Oczywisty plus podczas jazdy nocą lub przy słabym oświetleniu.

+ Dowiedz się więcej

Wzrastające bezpieczeństwo

Wzrastające bezpieczeństwo

Liczne inne innowacje zapewniają przyjemną i relaksującą jazdę. Dynamiczna kontrola hamowania (DBC) i kontrola hamowania silnikiem (EBC) zapewniają większe bezpieczeństwo podczas hamowania awaryjnego i nagłego zwolnienia rollgazu, a także nagłej redukcji biegów.

+ Dowiedz się więcej

Poczuj dźwięk F 900 XR

Najważniejsze cechy F 900 XR

Dwucylindrowy silnik rzędowy.
Widzimy zbliżenie dwucylindrowego silnika rzędowego.
Dynamic ESA
Widzimy zbliżenie na Dynamic ESA.
Adaptacyjne doświetlanie zakrętów
Widzimy światła BMW F 900 XR.
Siedzisko z szerokim zakresem wysokości, który po prostu pasuje
Widzimy siedzenie BMW F 900 XR.
Regulowana przednia szyba
Widzimy przednią szybę BMW F 900 XR.
Zawsze dobrze poinformowany dzięki łączności BMW Motorrad i wyświetlaczowi TFT
Widzimy kolorowy wyświetlacz TFT w BMW F 900 XR.
Wygodna przestrzeń do przechowywania
Widzimy możliwości przechowywania w BMW F 900 XR.
ECALL, uspokajający towarzysz
Widzimy przełącznik ECALL zainstalowany na kierownicy pojazdu.

Nasze propozycje odpowiedzią dla Twoich upodobań

F 900 XR nie uznaje kompromisów między atletyzmem a osiągami na długich dystansach. Ale każdy motocyklista skupia się na innych rzeczach – właśnie dlatego opracowaliśmy trzy przykładowe sugestie.

+ Dowiedz się więcej

#NeverStopChallenging

Tutaj spotkasz motocyklistów, którzy myślą tak jak Ty. Osoby, które nie rozróżniają tętna i momentu obrotowego. Ludzi, którzy oczekują jeszcze lepszego zakrętu po tym, na którym są, a którzy podążają za każdym przeczuciem.

+ Dowiedz się więcej

Inne modele

Należy pamiętać, że niektóre warianty lakieru pokazane na filmie nie są już dostępne dla najnowszej gamy modeli.

+ Dowiedz się więcej
spinner