Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW K 1600 GT

Pełna dynamika, pełne wrażenia

Wycieczka będzie idealna, jeśli już na pierwszym zakręcie zapomnisz o wszystkim, co za Tobą. Gdy maszyna bez oporu reaguje na Twoje każde polecenie. W skrócie gdy masz wszystko, czego potrzebujesz, a mimo to możesz zyskać więcej. Więcej komfortu, więcej osiągów. Legendarny sześciocylindrowy silnik z K 1600 GT napędza Cię teraz z jeszcze większą siłą. Nowy kokpit jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Do jazdy turystycznej, która nie ma sobie równych. Zupełnie i całkowicie #RideAndShare.

Najważniejsze informacje o K 1600 GT

Automatyczna reakcja na warunki jazdy
Widok detaliczny czujników Dynamic ESA.
Zintegrowana ładowarka do smartfona
Zintegrowana kieszeń do ładowania telefonu komórkowego.
Style Sport
K 1600 GT w kolorach Lightwhite uni / Racingblue metallic / Racingred uni.
Legendarny silnik
Zbliżenie na sześciocylindrowy silnik.
Jasny ekran TFT o przekątnej 10,25 cala
Detal: wyświetlacz TFT K 1600 GT.
Konfigurowalne przyciski ulubionych funkcji
Cztery numerowane przyciski ulubionych.
Pełny przedni reflektor LED
Zbliżenie na reflektory LED.
System audio 2.0 o wysokiej jakości dźwięku
Detal: wyświetlacz TFT i kufry K 1600 GT.

Od osiągów, przez komfort, po łatwość obsługi, K 1600 GT w każdym szczególe jest dostosowany, aby Twoje wrażenia z podróży były jak najlepsze. Nawet nocą możesz jechać jeszcze bardziej dynamicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki pełnemu reflektorowi diodowemu możesz uzyskać jasność prawie taką jak w dzień. A adaptacyjne doświetlenie zakrętów zapewnia większą przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo. Gdy poruszasz się w danym kierunku, światło już tam jest. Ponadto opcjonalny system audio 2.0 oferuje doskonałą interakcję i jakość odbioru, a po jeździe w ciemności zapewnia doskonałą nastrojową muzykę podczas wschodu słońca.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Tak wyjątkowy jak Twoja podróż

Kolor musi się podobać – pomysł musi się synchronizować

Kierowcy K 1600 GT mają jedną wspólną cechę. Lubią dynamikę i podróże na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o wybór koloru dostrzegamy jednak różnice. Najpiękniejszy jest zawsze następny zakręt, zwłaszcza gdy mierzysz się z nim na własnej maszynie.

Option 719 Havanna

Lakier w kolorze Meteoric Dust II metallic, czarne obręcze kute Option 719 oraz siedzenie Option 719 podkreślają niepowstrzymany pęd do przodu tego motocykla Performance Touring.

Sport

Jaka jest dynamika luksusowych podróży? Style Sport wywiera wrażenie dzięki trzem kolorom karoserii Lightwhite uni / Racingblue metallic / Racingred uni i wyrazistym akcentom, takimi jak złoty zacisk hamulcowy z przodu i kontrastowe lakierowanie Lightwhite uni na przednim błotniku.

Black storm metallic

Ile kolorów potrzeba, aby wyrazić komfort, dynamikę i luksus? K 1600 GT w kolorze Black storm metallic odpowiada na to pytanie w prosty sposób od ramy, przez siedzenie, aż po deflektor wiatru.

Ciągle odrobinę więcej

Ciągle odrobinę więcej

Dzięki bogatym opcjom wyposażenia i oryginalnym akcesoriom BMW Motorrad możesz jeszcze lepiej dopasować swoją maszynę do siebie i swoich podróży. W tym celu fabrycznie oferujemy pakiet Comfort i pakiet Touring. W pierwszym znajduje się na przykład asystent zmiany biegów Pro, który pozwala na zmianę biegów bez naciskania sprzęgła. Dzięki systemowi audio 2.0 i dodatkowym reflektorom diodowym pakiet Touring można usłyszeć i zobaczyć. To drugie dotyczy oczywiście opcji wyposażenia kanapa Option 719 i obręcze kute Option 719.

+ Dowiedz się więcej

Idealne przygotowanie

Idealne przygotowanie

Jako inspirację do dalszej personalizacji przygotowaliśmy Ci dwie maszyny. „Dynamiczną” i „Stylową”. Na pierwszym planie stawiamy przy tym przede wszystkim dynamikę i design K 1600 GT.

+ Dowiedz się więcej

Masz szansę na nowe doświadczenia w swojej podróży. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala sprawia, że w trybie pełnoekranowym możesz spokojnie spojrzeć na mapę. Doskonała czytelność i przejrzyste menu uzupełniają wszystkie informacje. Nawigacja oparta na smartfonach oferuje komfort obsługi, jakim zwykle cieszysz się na co dzień. Również to oznacza dla nas idealny design i absolutną niezależność. Właściwości, które odzwierciedlone są już w dynamiczno-atletycznym wyglądzie K 1600 GT.

+ Dowiedz się więcej

Zachwycający sześciocylindrowy silnik rzędowy

1.649
cm³ pojemności skokowej
64
l pojemności bagażowej
180
Nm maks. momentu obrotowego przy 5250 obr./min
810
wysokości siedzenia
Chłodzony olejem/wodą sześciocylindrowy, czterosuwowy silnik rzędowy

O tym, czy podziwiasz krajobraz podczas odprężającej, spokojnej jazdy K 1600 GT, czy szybko go mijasz, decyduje delikatny ruch nadgarstka. Zmieniony sterownik legendarnego sześciocylindrowego silnika zapewnia jeszcze większą intensywność we wszystkich obszarach. Dzięki temu moc i moment obrotowy są jeszcze bardziej wyczuwalne. Moc znamionowa 160 KM jest osiągana już teraz przy obrotach o 1000 obr./min niższych niż wcześniej, tj. przy 6750 obr./min. System przeciwdziałający poślizgowi w czasie hamowania silnikiem (MSR) i dynamiczny układ ESA zapewniają przy tym stabilność i bezpieczeństwo. Są one idealnie dostosowane do jeszcze bardziej emocjonujących trybów jazdy do intensywnej sportowej jazdy turystycznej.

+ Dowiedz się więcej

#RideAndShare – tutaj można kontynuować podróż

spinner