* Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW K 1600 GT

Pełna dynamika, pełne wrażenia
Zdjęcia przedstawiające K 1600 GT podczas jazdy.

Wycieczka będzie idealna, jeśli już na pierwszym zakręcie zapomnisz o wszystkim, co za Tobą. Gdy maszyna bez oporu reaguje na Twoje każde polecenie. W skrócie gdy masz wszystko, czego potrzebujesz, a mimo to możesz zyskać więcej. Więcej komfortu, więcej osiągów. Legendarny sześciocylindrowy silnik z K 1600 GT napędza Cię teraz z jeszcze większą siłą. Nowy kokpit jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Do jazdy turystycznej, która nie ma sobie równych. Zupełnie i całkowicie #RideAndShare.

Zdjęcia przedstawiające K 1600 GT podczas jazdy.

Najważniejsze informacje o K 1600 GT

Automatyczna reakcja na warunki jazdy
Widok detaliczny czujników Dynamic ESA.
Zintegrowana ładowarka do smartfona
Zintegrowana kieszeń do ładowania telefonu komórkowego.
Style Sport
K 1600 GT w kolorach Lightwhite uni / Racingblue metallic / Racingred uni.
Legendarny silnik
Zbliżenie na sześciocylindrowy silnik.
Jasny ekran TFT o przekątnej 10,25 cala
Detal: wyświetlacz TFT K 1600 GT.
Konfigurowalne przyciski ulubionych funkcji
Cztery numerowane przyciski ulubionych.
Pełny przedni reflektor LED
Zbliżenie na reflektory LED.
System audio 2.0 o wysokiej jakości dźwięku
Detal: wyświetlacz TFT i kufry K 1600 GT.

Od osiągów, przez komfort, po łatwość obsługi, K 1600 GT w każdym szczególe jest dostosowany, aby Twoje wrażenia z podróży były jak najlepsze. Nawet nocą możesz jechać jeszcze bardziej dynamicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki pełnemu reflektorowi diodowemu możesz uzyskać jasność prawie taką jak w dzień. A adaptacyjne doświetlenie zakrętów zapewnia większą przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo. Gdy poruszasz się w danym kierunku, światło już tam jest. Ponadto opcjonalny system audio 2.0 oferuje doskonałą interakcję i jakość odbioru, a po jeździe w ciemności zapewnia doskonałą nastrojową muzykę podczas wschodu słońca.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Tak wyjątkowy jak Twoja podróż

Kolor musi się podobać – pomysł musi się synchronizować

Kierowcy K 1600 GT mają jedną wspólną cechę. Lubią dynamikę i podróże na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o wybór koloru dostrzegamy jednak różnice. Najpiękniejszy jest zawsze następny zakręt, zwłaszcza gdy mierzysz się z nim na własnej maszynie.

Option 719 Meteoric Dust II metallic

Jaki kolor wyraża wydajność? Ten wizualny pakiet mocy nie pozostawia wątpliwości co do odpowiedzi. Lakier w kolorze Meteoric Dust II metallic sygnalizuje nieposkromione parcie do przodu modelu Performance Tourera.

Sport

Jaka jest dynamika luksusowych podróży? Style Sport wywiera wrażenie dzięki trzem kolorom karoserii Lightwhite uni / Racingblue metallic / Racingred uni i wyrazistym akcentom, takimi jak złoty zacisk hamulcowy z przodu i kontrastowe lakierowanie Lightwhite uni na przednim błotniku.

Black storm metallic

Ile kolorów potrzeba, aby wyrazić komfort, dynamikę i luksus? K 1600 GT w kolorze Black storm metallic odpowiada na to pytanie w prosty sposób od ramy, przez siedzenie, aż po deflektor wiatru.

Ciągle odrobinę więcej

Ciągle odrobinę więcej

Dzięki bogatym opcjom wyposażenia i oryginalnym akcesoriom BMW Motorrad możesz jeszcze lepiej dopasować swoją maszynę do siebie i swoich podróży. W tym celu fabrycznie oferujemy pakiet Comfort i pakiet Touring. W pierwszym znajduje się na przykład asystent zmiany biegów Pro, który pozwala na zmianę biegów bez naciskania sprzęgła. Dzięki systemowi audio 2.0 i dodatkowym reflektorom diodowym pakiet Touring można usłyszeć i zobaczyć. To drugie dotyczy oczywiście opcji wyposażenia kanapa Option 719 i obręcze kute Option 719.

+ Dowiedz się więcej

Idealne przygotowanie

Idealne przygotowanie

Jako inspirację do dalszej personalizacji przygotowaliśmy Ci dwie maszyny. „Dynamiczną” i „Stylową”. Na pierwszym planie stawiamy przy tym przede wszystkim dynamikę i design K 1600 GT.

+ Dowiedz się więcej

Masz szansę na nowe doświadczenia w swojej podróży. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala sprawia, że w trybie pełnoekranowym możesz spokojnie spojrzeć na mapę. Doskonała czytelność i przejrzyste menu uzupełniają wszystkie informacje. Nawigacja oparta na smartfonach oferuje komfort obsługi, jakim zwykle cieszysz się na co dzień. Również to oznacza dla nas idealny design i absolutną niezależność. Właściwości, które odzwierciedlone są już w dynamiczno-atletycznym wyglądzie K 1600 GT.

+ Dowiedz się więcej

Zachwycający sześciocylindrowy silnik rzędowy

1.649
cm³ pojemności skokowej
64
l pojemności bagażowej
180
Nm maks. momentu obrotowego przy 5250 obr./min
810
wysokości siedzenia
Chłodzony olejem/wodą sześciocylindrowy, czterosuwowy silnik rzędowy

O tym, czy podziwiasz krajobraz podczas odprężającej, spokojnej jazdy K 1600 GT, czy szybko go mijasz, decyduje delikatny ruch nadgarstka. Zmieniony sterownik legendarnego sześciocylindrowego silnika zapewnia jeszcze większą intensywność we wszystkich obszarach. Dzięki temu moc i moment obrotowy są jeszcze bardziej wyczuwalne. Moc znamionowa 160 KM jest osiągana już teraz przy obrotach o 1000 obr./min niższych niż wcześniej, tj. przy 6750 obr./min. System przeciwdziałający poślizgowi w czasie hamowania silnikiem (MSR) i dynamiczny układ ESA zapewniają przy tym stabilność i bezpieczeństwo. Są one idealnie dostosowane do jeszcze bardziej emocjonujących trybów jazdy do intensywnej sportowej jazdy turystycznej.

+ Dowiedz się więcej

#RideAndShare – tutaj można kontynuować podróż

spinner