Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW R 12

W drogę bez przygotowania

Nie musisz marzyć o Kalifornii. Ten bezpretensjonalny cruiser sprowadzi ten swobodny styl życia wprost pod Twoje drzwi. Jego nisko położone siedzenie zachęca, aby jak najszybciej na nim usiąść. Charakterystyczne brzmienie wprawia w dobry nastrój. A potem zostaje już tylko ruszyć w drogę tam, gdzie zawsze jest lato. Ale możesz też po prostu wsłuchać się w rockowy dźwięk boksera i dać mu się ponieść miejskimi ulicami na kręte szosy. Delektuj się tym niepowtarzalnym uczuciem #Soulfuel — Life is easy na R 12.

Jedyny i niepowtarzalny oryginał

Luz ponad szybkością

R 12 to synonim swobodnego stylu życia. Dresscode: smart casual. Styl: classic. Kultowe cechy konstrukcyjne, takie jak analogowe zegary, nadają mu niepowtarzalny wygląd. Na jego charakterystyczną formę składają się przede wszystkim zbiornik, fotel, osłony komór powietrznych oraz przedni i tylny błotnik.

Blackstorm metallic

Paint it Blackstorm metallic. Duża ilość czarnego koloru jeszcze bardziej podkreśla obłędną sylwetkę cruisera.

Aventurine red metallic

Akcent vintage: Osłony przedniego i tylnego koła polakierowane na kolor aventurine red metallic sprawiają, że R 12 jeszcze bardziej kojarzy się z klasyką.

Option 719 Thorium

Złote szwy na siedzeniu, złota kierownica, kolor dekoracyjny avus silver metallic i liczne części frezowane — w tym „stroju” motocykl od razu wpada w oko.

To, co widzisz, jest tym, co czujesz

Jest tym, co obiecuje jego wygląd. Taka też będzie każda jazda na nim: łatwa, piękna i przyjemna. Klasyczny, spadający do tyłu kontur cruisera zarysowany jest przez pojedyncze siedzenie w połączeniu z dużą osłoną tylnego koła. Pasuje do niej harmonijnie stalowy zbiornik w kształcie kropli wzorowany na wcześniejszych zbiornikach typu toaster. Tył z wbudowanymi lampami kierunkowskazu i światłem tylnym robi zwarte i spójne wrażenie. Z przednim kołem 19” i tylnym kołem 16” sylwetka wydaje się tym bardziej płaska i przechylona do tyłu.

+ Dowiedz się więcej

Luzacki cruiser marki BMW Motorrad zaprasza na przejażdżkę.

 ”
Shine On: Złoto-czarne koła szprychowe
Opcjonalne koła szprychowe w kolorze czarnym i złotym R 12 marki BMW Motorrad
Techniczny rarytas: Reflektor LED
R 12 marki BMW Motorrad z reflektorem LED ze światłem do jazdy dziennej
Kusicielski: super nisko opuszczony fotel
R 12 marki BMW Motorrad z bardzo małą wysokości fotela
High tech na pokładzie: układ hamulcowy
Zintegrowany częściowo układ hamulcowy motocykla R 12 marki BMW Motorrad
Dynamika i komfort: Asystent zmiany biegów Pro
R 12 marki BMW Motorrad z pakietem Komfort obejmującym asystenta zmiany biegów Pro
Szlachetny detal: chromowana plakietka ramy
Chromowana plakietka ramy motocykla R 12 marki BMW Motorrad
Nowoczesny vintage: analogowe zegary
Klasyczne analogowe zegary motocykla R 12 marki BMW Motorrad
Mocny napęd: silnik bokser
Silnik bokser motocykla R 12 marki BMW Motorrad

Dostosuj!

Dostosuj!

Podstawą indywidualnej inwencji jest koncepcja szkieletu. Klasyczna rama z kratownicy rurowej, płasko ułożony amortyzator teleskopowy i nowa osłona komory powietrznej zapewniają maksymalną swobodę kształtowania strefy zbiornika i kanapy. Części do customizacji, takie jak kierownica dragbar czy tył custom, pozwalają w mgnieniu oka nadać R 12 np. wyrazisty styl Bobber.

+ Dowiedz się więcej

NIE KRĘPUJ SIĘ

95
KM (70 kW)
227
kg masy własnej w stanie gotowym do jazdy, z pełnym zbiornikiem
14
l pojemności zbiornika paliwa
754
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu bokser

Rock'n'roll na drodze

Z legendarnym napędem i trybami jazdy ROLL i ROCK przechodzisz między stanem głębokiego rozluźnienia a pełną koncentracją na dynamice, kiedy tylko masz na to ochotę. Przystosowany do potrzeb custom cruisera bokser rozwija wysoki moment obrotowy i zapewnia dobre przyspieszenie na niskich prędkościach obrotowych. Tryb jazdy ROLL idealnie nadaje się do spokojnej przejażdżki cruiserem. Z kolei w trybie jazdy ROCK wzrasta ochota na dynamiczną jazdę po zakrętach z optymalną stabilnością. Dobrą stroną R 12 jest to, że „schodzi nieco z tonu” na biegu jałowym.

+ Dowiedz się więcej

Początki zawsze są... lekkie: oto wersja A2 modelu R 12

R 12 jest również dostępny w wersji A2, z silnikiem o mocy 35 kW (48 KM). Jest to maszyna, która trzyma Twoją stronę, gdy ruszasz w drogę z prawem jazdy kategorii A2. Aby od samego początku móc cieszyć się intuicyjną obsługą R 12. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Poczucie cruisera w każdym calu

Na luzie

Na luzie

Jak swobodnie można się czuć na szosie. Kierownica i podnóżek mają specjalną formę umożliwiającą przyjęcie swobodnej pozycji, która najbardziej kojarzy się z jazdą na cruiserze. Mała wysokość fotela działa zachęcająco i bardzo ułatwia (ponowne) wsiadanie. Dalsze powody, aby się zrelaksować: ABS Pro reguluje hamowanie niezależnie od przechyłu, a poziom bezpieczeństwa jazdy dodatkowo podnosi dynamiczna kontrola trakcji. Oprzyj się wygodnie i ciesz się jazdą.

+ Dowiedz się więcej

Z duchem prostoty

Z duchem prostoty

Na R 12 wystarczy usiąść, a potem już zawiezie Cię, gdzie tylko chcesz. Rozruch bez użycia kluczyka w systemie Keyless Ride. Smartfon jako system nawigacyjny z opcjonalnym pakietem ConnectedRide Control zawierającym specjalny uchwyt. Na Digital Display wszystkie informacje wyświetlane są w jeszcze bardziej przejrzysty sposób. Dzięki asystentowi przełączania biegów z opcjonalnego pakietu Komfort zmieniasz biegi bez ruszania sprzęgła.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Więcej dla fanów heritage

spinner