Make Life a Ride. Ten styl życia nas wyróżnia. I Ciebie również. Dlatego opracowaliśmy C.A.R.E. C.A.R.E. oznacza Concept of Advanced Rider Equipment. Gdy widzisz tę markę, wiesz, że: To wyposażenie kierowcy spełnia nasze wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, innowacyjności, komfortu, jakości i zrównoważonego rozwoju.

+ Dowiedz się więcej
Kolaż innowacji BMW Motorrad takich jak kurtka Tokyo Connect GTX

Innowacyjność

Innowacyjność nie jest oczywista. U nas jest jednak częścią naszego DNA. Zawsze w centrum uwagi: najwyższa jakość i bezpieczeństwo motocykli oraz wyposażenia kierowcy. To nasze wyzwanie i zadanie,  które kończymy z sukcesem. Stworzyliśmy pierwszy na świecie kask szczękowy, wprowadziliśmy wzmocnienie kevlarowe do kombinezonu motocyklowego oraz jako pierwsi zastosowaliśmy GORE-TEX w odzieży motocyklowej. Innowacje, które dzisiaj są oczywistością – i naszą siłą napędową do dalszego rozwoju.

+ Dowiedz się więcej

Komfort

Tylko dobre samopoczucie przy każdej pogodzie i w każdej sytuacji zapewni Ci szybką, bezpieczną i pasjonującą podróż. Dlatego opracowujemy nasze wyposażenie kierowcy równolegle do naszych motocykli, aby zapewnić możliwie najlepszy komfort w zależności od zastosowania. Zwracamy przy tym uwagę na ergonomię, klimat i akustykę: wyjątkowo „ciche” kaski, innowacyjne systemy wentylacji i membran oraz materiały takie jak skóra hydrofobizowana. Aby umożliwić Ci czerpanie jeszcze większej radości z każdego kilometra.

+ Dowiedz się więcej
Kolaż zabezpieczeń BMW Motorrad takich jak wymienne ochraniacze

Bezpieczeństwo

C.A.R.E. spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasi specjaliści od motocykli opracowują i testują wyposażenie kierowcy we własnych warsztatach i laboratoriach. W ten sposób za pomocą symulatora upadku testujemy odporność na ścieranie w miejscach zagrożonych upadkiem. Bezkompromisowo wdrażamy wyniki: Na przykład wszystkie kombinezony BMW Motorrad w miejscach newralgicznych są podwójnie zszyte oraz wyposażone w ochraniacze CE najnowszej generacji – w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

+ Dowiedz się więcej

Jakość

Dzięki niezmiennej jakości i trwałości każdy produkt C.A.R.E. może stać się długoletnim towarzyszem przez niezliczone kilometry. Podstawę sukcesu stanowią niezliczone przejechane kilometry testowe i dni spędzone w kanale aerodynamicznym oraz najbardziej wymagające rzeczywiste zastosowania, jak w przypadku GS Trophy. I to przy zachowaniu standardów, których nie oferują w tym stopniu inni producenci. Otrzymujemy także informacje zwrotne od naszych klientów: motocyklistów jak Ty, ale również służb interwencyjnych z różnych międzynarodowych urzędów.

+ Dowiedz się więcej

Zrównoważony rozwój

Dziś bardziej niż kiedykolwiek zabawa wiąże się z odpowiedzialnością. Dotyczy to również przyjemności z jazdy. W przypadku naszego wyposażenia dla kierowców ma to zastosowanie z jednej strony w kwestii materiałów, takich jak bawełna organiczna lub włókna z recyklingu. Z drugiej strony zwracamy uwagę na trwałość produktów i związane z tym oszczędności zasobów. Dzięki bogatej ofercie usług napraw i modyfikacji ukochane ubrania są używane niekiedy przez ponad 20 lat.

+ Dowiedz się więcej

Więcej na temat wyposażenia kierowcy

spinner