Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW M 1000 R

Życie w szybkim tempie

M 1000 R przesuwa granice możliwości. W skrócie to skrzyżowanie superbike'a z roadster. Jego geny pochodzą wprost ze stajni M i toru wyścigowego. Brutal o mocy 210 KM, rozpędzający się do 280 km/h. To wszystko pod Twoją kontrolą na szosie i torze wyścigowym. Wybacza wiele, ale bezruchu nigdy. Czy słyszysz jego zew? Uruchom silnik! #NeverStopChallenging

Szczypta szaleństwa

Silny hamulec M
Hamulec M w M 1000 R
Wyraziste lusterka na końcu kierownicy
Lusterka na końcu kierownicy M 1000 R
Ekskluzywny pakiet M Competition
Pakiet M Competition M 1000 R
Wyrazisty przód z wingletami M
Winglety M 1000 R
Krótki uchwyt tablicy rejestracyjnej
Krótki uchwyt tablicy rejestracyjnej M 1000 R
Ekskluzywna animacja rozruchu M i wyścigowe tryby jazdy
Animacja rozruchu M w M 1000 R
Wyczynowy czterocylindrowy silnik M R
Silnik M 1000 R
Lekkie obręcze karbonowe M z Tape
Karbonowe obręcze M w M 1000 R

Perfekcja M: winglety

Perfekcja M: winglety

Doskonałość tkwi w szczegółach. Winglety M wytwarzają aerodynamiczną siłę docisku, które sprowadzą marzycieli na ziemię. Siła ta zwiększa nacisk na przednie koło o 11 kg przy prędkości 220 km/h. Zyskujesz na tym maksymalną stabilność jazdy, mniejszą skłonność do podrywania przedniego koła oraz możliwość późniejszego hamowania i wcześniejszego przyspieszania na wyjściu z zakrętu.

+ Dowiedz się więcej

M Experience: elektronika

M Experience: elektronika

Pure M Experience. Widząc animację startową na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT od razu wiesz, że znajdujesz się w gronie wyczynowców. Jeden z czterech wariantów ekranu pojawia się automatycznie po uruchomieniu dzięki funkcji pamięci, zaś po osiągnięciu ustawionej prędkości obrotowej cały prędkościomierz pulsuje, aby zasygnalizować zmianę biegu.

+ Dowiedz się więcej
210
KM (154 kW) przy 13 750 obr./min
280
km/h prędkości maksymalnej
199
kg masy własnej DIN (w stanie gotowym do jazdy, z pełnym zbiornikiem)
7,2
s przyspieszenia w zakresie 0–200 km/h
Chłodzony wodą/olejem czterocylindrowy silnik rzędowy z BMW ShiftCam

Dominacja M: silnik

Silnik Superbike’a doszlifowany na potrzeby Hyper Roadstera. Czterocylindrowy silnik z RR z technologią BMW ShiftCam rozpędza maszynę od 0 km/h do 100 km/h w 3,2 s. Rozwijający prędkość obrotową 14 600 obr./min M R jest bezsprzecznie naszym najmocniejszym roadsterem. Już przy 10 000 obr./min czujesz większy moment obrotowy i przyspieszenie. Pod względem przełożenia M R znajduje się natomiast o jeden ząbek przed RR, 47 zamiast 46 zębów w przełożeniu wtórnym i krótsze przełożenie na 4., 5. i 6. biegu — idealny układ do szybkiej jazdy po szosach. Asystent zmiany biegów Pro umożliwia szybkie przełączanie na wyższy lub niższy bieg. Głębokie brzmienie z tytanowego tłumika końcowego podkreśla to w imponujący sposób.

+ Dowiedz się więcej

Poczucie jazdy M: podwozie

Poczucie jazdy M: podwozie

Czytelne informacje zwrotne i zapierająca dech w piersiach precyzja. Podwozie wyposażone standardowo w DDC oraz regulowany amortzator skrętu. Nowa ergonomia i nowa kierownica zapewniają wyprostowaną pozycję siedzącą.

+ Dowiedz się więcej

Inteligencja M: asystenty

Inteligencja M: asystenty

Zamiast dopingu. Najwyższa wydajność dzięki elektronicznym asystentom z najwyższej półki. Trzy charakterystyki reakcji na gaz powiązane z trybami jazdy: Rain, Road, Dynamic, Race i Race Pro zapewniają optymalną szybkość. W zależności od trybu jazdy DTC zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i maksymalną dynamikę. Natomiast Brake Slide Assist pomaga podczas przyhamowywania i wchodzenia driftem w zakręt.

+ Dowiedz się więcej

Buntownik wśród Hyper Roadsterów

Urodzony w mieście M

Biały lub czarny. Tutaj nie ma szarych stref. Niezależnie od tego, czy wybierzesz M R, czy M R z pakietem M Competition, zawsze będzie to prawdziwy M — rozpoznawalny po charakterystycznych kolorach w asymetrycznej aranżacji z przodu.

Light white uni/M Motorsport

Jasnoniebieski, ciemnoniebieski, czerwony. Tutaj dla kontrastu na tle Light white uni. Klasyczny, a zarazem progresywny. Lekki, a zarazem agresywny. Kute obręcze aluminiowe dopełniają ekstrawertyczny charakter.

Blackstorm metallic/M Motorsport

M R z pakietem M Competition to synonim czystej mocy i dynamiki. Kolory władzy, Black storm metallic w połączeniu z kolorami M. Liczne zawartości pakietu doskonalą pokaz brutalnej siły.

3 lata spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok ochrony oprócz ustawowej dwuletniej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

M poświadczenie: wzornictwo

M poświadczenie: wzornictwo

Dominujący przód, agresywny tył M R jest w najlepszej formie. Zajmujesz miejsce na siodle M o idealnej wysokości i chwytasz za poszerzoną kierownicę z wygrawerowanym laserowo napisem „BMW M 1000 R”. Twoje spojrzenie pada na znajdujące się na jej końcu lusterko. Włączasz zapłon, logo M pojawia się w reflektorze LED. Już wiesz, że droga należy do Ciebie.

+ Dowiedz się więcej

Wysokiej jakości pakiet M Competition

Wysokiej jakości pakiet M Competition

Więcej się nie da. Ekskluzywne karbonowe części M, takie jak osłona tylnego koła i łańcucha, przedni błotnik, osłona zbiornika, owiewka, kod aktywacyjnym funkcji M GSP Laptrigger, pakiet pasażera M i frezowany system podnóżków kierowcy M mówią wyraźnie, że tego motocykla nie da się przebić. 

+ Dowiedz się więcej

Indywidualność M: Akcesoria specjalne

Więcej wyścigowego charakteru, więcej bezpieczeństwa, więcej stylu — więcej Ciebie. Oprócz pakietu M Competition masz do dyspozycji liczne opcje akcesoriów specjalnych, takich jak siedzenie pasażera M lub sportowa szyba, oraz części M Performance, takie jak zabezpieczenie silnika M oraz 6-stopniowa regulacja systemu podnóżków M.

Przejdź do indywidualizacji

Osiągi na celowniku

spinner