Ride on & on & on.

Dwa lata gwarancji i rok pakietu naprawczego BMRI dla Twojego nowego motocykla

BMW Motorrad to pasja, dynamika, wzornictwo, technologia, innowacyjność, a przede wszystkim jakość. W oparciu o to przekonanie BMW Motorrad jest pierwszym producentem premium, który dodaje do ustawowej 24-miesięcznej gwarancji na nowy motocykl pakiet naprawczy BMRI na rok. Ciesz się spokojem ducha przez 36 miesięcy i bezpłatnymi naprawami, jeśli w tym okresie coś pójdzie nie tak. Dla Ciebie oznacza to trzyletnie korzyści. Na co więc czekasz?

Dwa lata gwarancji i roczny pakiet naprawczy dla Twojego nowego motocykla.

Chcesz rozpocząć kolejną przygodę. Wszystko, czego potrzebujesz, to motocykl, który jest idealny pod każdym względem. Dlatego autoryzowany dealer BMW daje Ci dodatkowy rok ochrony w postaci pakietu naprawczego BMRI oprócz ustawowego okresu gwarancji. Jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, partnerzy serwisowi i mechanicy BMW Motorrad sprawią, że w mgnieniu oka będziesz mógł kontynuować swoją przygodę - za darmo i w każdym miejscu na świecie. Oprócz 24-miesięcznej ustawowej gwarancji, w przypadku usterki każdego nowego motocykla BMW od roku modelowego 2019, zapewniamy 12 miesięczny pakiet naprawczy BMRI.

+ Dowiedz się więcej

Twoje zalety w skrócie.

Twoje zalety w skrócie.

Korzystaj z zalet jeszcze dłużej. Począwszy od 2019 roku wszystkie motocykle BMW objęte są dodatkowym, rocznym pakietem serwisowym BMRI.

  • 36 mieisęcy spokoju
  • Obowiązuje na całym świecie
  • Brak limitu kilometrów
  • Wszystkie naprawy wykonane przy użyciu oryginalnych części BMW Motorrad
+ Dowiedz się więcej

Na co jeszcze czekasz?

2 lata gwarancji i rok pakietu naprawczego BMRI...

...u wszystkich autoryzowanych dealerów motocykli BMW.

Znajdź dealera

Wybierz niekończącą się przyjemność

spinner