Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW K 1600 GTL

Razem w trasie

Przysłowie mówi, że kto chce podróżować z klasą, nigdy nie podróżuje sam. Słowa te nabierają znaczenia dopiero wtedy, gdy podróżujecie we dwójkę. Tak czy owak, BMW K 1600 GTL jest zawsze z Wami. To maszyna oferująca podróżowanie na poziomie, który nie pozostawia nic do życzenia. Potężny sześciocylindrowy silnik zapewnia teraz jeszcze większą dynamikę i niezależność. A dzięki wygodnej pozycji do jazdy możesz w pełni cieszyć się każdym pokonanym kilometrem. Kokpit także zaprojektowano od nowa. Skupiono się przy tym na interakcji z kierowcą, aby uczynić Twoją podróż jeszcze bardziej świadomą i intensywną. Bo u nas wspólna podróż zaczyna się właśnie tutaj — całkiem w myśl #RideAndShare.

Najważniejsze informacje o K 1600 GTL

Zachwycający silnik
Zbliżenie na sześciocylindrowy silnik.
Zintegrowana ładowarka do smartfona
Zintegrowana kieszeń do ładowania telefonu komórkowego.
Konfigurowalne przyciski ulubionych funkcji
Cztery numerowane przyciski ulubionych.
Wysokiej klasy kute felgi Option 719 Classic
Czarne koło Option 719 w motocyklu K 1600 GTL.
Jasny ekran TFT o przekątnej 10,25 cala
Zbliżenie na wyświetlacz TFT modelu K 1600 GTL.
Pojemna przestrzeń na bagaż i drobiazgi
Zbliżenie na otwarty kufer boczny modelu K 1600 GTL.
Jasne reflektory w technologii LED
Zbliżenie na reflektory LED.
System audio 2.0 o wysokiej jakości dźwięku
Zbliżenie na wyświetlacz TFT i głośniki modelu K 1600 GTL.

Czasami to drobiazgi sprawiają, że podróż jest niezapomniana. Dlatego w motocyklu K 1600 GTL, bez względu na to, czy będą to podłokietniki dla Twojego pasażera, przemyślane kieszenie wewnętrzne kufrów bocznych i kufra centralnego, czy też liczne chromowane części, które zdobią Twój motocykl, wszystkie prezentują się ekskluzywnie. Natomiast dzięki reflektorowi full LED z adaptacyjnym doświetlaniem zakrętów masz do dyspozycji najlepsze światło, jakie możesz sobie wyobrazić. Zmień noc w dzień i podróżuj o każdej porze z oświetleniem, które zapewnia wyjątkową wygodę i większe bezpieczeństwo.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji spokoju.

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Bądź sobą i pokaż, kim jesteś

Kolory to tylko światło, ale za to jakie

Trzy warianty kolorystyczne modelu K 1600 GTL podkreślają Twój prestiż. Podróże na najwyższym poziomie powinny przecież oznaczać nie tylko komfort i osiągi.

Option 719 Havanna

Z lakierem w kolorze Meteoric Dust II metallic, czarnymi obręczami kutymi Option 719 oraz siedzeniem Option 719 motocykl K 1600 GTL bez wątpienia utożsamia najwyższy poziom elegancji.

Exclusive

Podróżowanie to odkrywanie świata — również świata kolorów. Wersja Style Exclusive w kolorze Gravity blue metallic w połączeniu z elegancką czernią i kolorem Monolith metallic robi wrażenie uspokajającej, a przy tym zachwyca czystą dynamiką z błyszczącymi akcentami w postaci chromowanych dodatków.

Black storm metallic

Cały w czerni. Taka kolorystyka, od zawsze symbolizująca niewymuszoną elegancję i silną dynamikę, idealnie pasuje do K 1600 GTL.

Ekskluzywny – czyli tylko dla Ciebie

Ekskluzywny – czyli tylko dla Ciebie

Najwięcej osiągasz wtedy, gdy zachowasz wierność sobie i swoim marzeniom – również w czasie podróży. Dzięki opcjonalnym pakietom i oryginalnym akcesoriom BMW Motorrad Twój K 1600 GTL może być dokładnie taki, o jakim marzysz. Już w pakiecie Comfort znajdziesz dodatkowe reflektory LED i pałąki ochronne silnika, a także system Keyless Ride, centralny zamek i alarm. Do tego dochodzi asystent zmiany biegów Pro umożliwiający zmianę biegów bez użycia sprzęgła.

+ Dowiedz się więcej

Nazwa mówi sama za siebie

Nazwa mówi sama za siebie

K 1600 GTL jest tak kompletny i doskonały, jak tylko możesz sobie wyobrazić. Za każdym razem Twoja trasa jest za krótka. W ramach inspiracji zestawiliśmy dwa motocykle: „Długodystansowiec” i „Ekskluzywny”. Zainspiruj się i odkryj jeszcze większy komfort oraz swój osobisty charakter.

+ Dowiedz się więcej

Atletyczny, dynamiczny i pewny siebie — tak prezentuje się K 1600 GTL gotowy na ekskluzywne i komfortowe podróże. Ale jeśli chodzi technikę, idziemy jeszcze dalej. Pomyśleliśmy o stałej łączności, czytaniu map, wspólnym dążeniu do celu po najpiękniejszych trasach. Nieodzowną pomocą staje się kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala w K 1600 GTL. Tryb pełnoekranowy umożliwia w pełni interaktywny widok mapy do nawigacji z aplikacją BMW Motorrad Connected. Nnawigacji, jakiej nigdy wcześniej nie było w motocyklowym kokpicie. Natomiast w trybie podzielonego ekranu masz wgląd w kilka funkcji jednocześnie, którymi możesz z łatwością sterować za pomocą multi-controllera.

+ Dowiedz się więcej

Legendarny sześciocylindrowy silnik rzędowy

1.649
cm³ pojemności skokowej
180
Nm maks. momentu obrotowego przy 5250 obr./min
113
l pojemności bagażowej
750
wysokości siedzenia
Chłodzony olejem/wodą sześciocylindrowy, czterosuwowy silnik rzędowy

Jak powstają legendy? W przypadku sześciocylindrowego modelu K 1600 GTL odpowiedź jest prosta. Podczas podróży. Jego niezależność i osiągi są nie tylko legendarne, ale także odczuwalne. Dzięki zmodernizowanemu sterownikowi silnika moc i moment obrotowy są teraz jeszcze bardziej imponujące. Moc znamionowa 160 KM jest osiągana już przy 6750 obr./min — o 1000 obr./min wcześniej niż dotąd. System przeciwdziałający poślizgowi kół podczas hamowania silnikiem (MSR) i układ Dynamic ESA zapewniają przy tym stabilność i bezpieczeństwo i są idealnie przystosowane do jeszcze bardziej emocjonujących trybów jazdy, które w jeszcze większym stopniu koncentrują się na szybkim pokonywaniu długich tras.

+ Dowiedz się więcej

#rideandshare – podróż trwa nadal

spinner