BMW S 1000 XR

Pełna moc — pełna wytrwałość

BMW S 1000 XR to najlepsza symbioza przystosowania do pokonywania długich dystansów i sportowego motocykla High Performance. Na nim możesz gonić za zakrętami, ile chcesz — tylko od Ciebie zależy, kiedy jazda się kończy. Ulepszony w decydujących miejscach, osiąga teraz maksymalną moc 170 KM i oferuje dzięki bogatemu wyposażeniu więcej komfortu. Na S 1000 XR przeżyjesz radość sportowej niezależności i to także w dłuższych trasach. Na co zatem czekasz? Zaspokój swój głód adrenaliny i pokaż wszystkim, co masz w zanadrzu #NeverStopChallenging.

 

Wydajność na długich dystansach

Celem jest sama jazda

Więcej komfortu, także w dłuższych trasach. Zoptymalizowana geometria siedzenia zapewnia więcej swobody ruchów podczas jazdy ze względu na zwiększenie użytecznej długości i szerokości siedzenia. Siedzenie jest dostępne w trzech wysokościach i jego wygląd robi naprawdę duże wrażenie. Tył również nabrał nowego charakteru ze względu na wloty powietrza jak w sportach motorowych.

+ Dowiedz się więcej

Zwinność w ekskluzywnym wydaniu

Zwinność w ekskluzywnym wydaniu

Obręcze karbonowe M, które wchodzą w skład pakietu M, zostały użyte po raz pierwszy, są dostępne oddzielnie jako opcje wyposażenia. Sprawiają że maszynę świetnie się prowadzi ze względu na redukcję masy wirującej. Dopuszczone są do dwóch osób z bagażem i udekorowane w wersji standardowej efektownymi naklejkami na felgi.

+ Dowiedz się więcej
227
Ciężar własny DIN w kg wraz z akumulatorem M Lightweight, pakietem Touren i Dynamik
114
Nm maks. momentu obrotowego przy 9250 obr./min.
125
kW/170 KM mocy przy 11 000 obr./min.
999
cm³ pojemności skokowej
Czterocylindrowy silnik rzędowy

Więcej mocy na dłuższe trasy

Dzięki różnym optymalizacjom nowemu S 1000 XR przybyło 5 KM mocy. Oznacza to, że moc maksymalna wynosi obecnie 170 KM. Czterocylindrowy silnik rzędowy stanowi niezależne źródło mocy podczas sportowej jazdy długodystansowej. Ponadto motocykl spełnia wymagania aktualnej normy emisji spalin EU5+. Oprogramowanie asystenta zmiany biegów Pro zostało rozszerzone o różne funkcje i umożliwia m.in. ulepszone tłumienie zmian obciążenia podczas zmiany biegu.

+ Dowiedz się więcej

Tak brzmi S 1000 XR

Cechy wyróżniające model S 1000 XR

Trzy kolory, jedno przesłanie

Przy pomocy wariantów kolorystycznych S 1000 XR zaznaczysz swoją obecność. Kolory zostały doprecyzowane w najdrobniejszym szczególe tak by podkreślać charakter maszyny.

Blackstorm metallic 2

Szturmem zdobywa drogi. Ciemne lakierowanie w kolorze Blackstorm metallic 2 podkreśla dynamiczny wygląd S 1000 XR i wywiera trwałe wrażenie.

Gravity blue metallic

S 1000 XR w kolorze Gravity blue metallic, którego nie da się przeoczyć, ekscytująco i z pełnym zaangażowaniem sprosta każdemu nowemu wyzwaniu.

Lightwhite uni / M Motorsport

Połączenie kolorów, które jest zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Tu przejawia się charakter S 1000 XR – z toru wyścigowego prosto na drogę. Wyłącznie w pakiecie M.

Wyrazisty wygląd

Wyrazisty wygląd

Zmiany dotyczą zarówno strony technicznej, jak wyglądu. Układ dolotowy S 1000 XR olśniewa nowym designem, a dziób jest po raz pierwszy polakierowany jak reszta pojazdu. Nowa kolorystyka i ekskluzywne Tapes podkreślają wyrazisty wygląd motocykla. Również przednia tapicerka boczna udekorowana została czarnym ziarnem.

+ Dowiedz się więcej
Wyrazisty przód
Wyrazisty przód motocykla S 1000 XR
Bogaty program akcesoriów
Bogaty program akcesoriów
Pakiet Touren
Pakiet Touren
Dynamic ESA Pro
Dynamic ESA Pro
Wyświetlacz TFT z zestawem łączności
Wyświetlacz TFT z zestawem łączności
Optymalizacja masy
Optymalizacja masy
Pakiet M
Pakiet M
Silnik i moc
Silnik motocykla S 1000 XR

Beztrosko w drodze

W najbliższych latach możesz się w pełni skoncentrować na radości z jazdy — przedłużamy Ci gwarancję na nasze pakiety INCLUSIVE.

Dowiedz się więcej

Pakiet Touren

Pakiet Touren zawiera wyposażenie przydatne podczas długich tras. Pakiet zawiera wspornik do mocowania bagażu, stojak centralny, przygotowanie pod montaż urządzenia nawigacyjnego, osłonę dłoni, RDC i podgrzewane manetki.

Pakiet Dynamik

Pakiet Dynamik podkreśla sportowy charakter S 1000 XR i zapewnia jeszcze lepsze osiągi i dodatkowy komfort. Pakiet zawiera Dynamic ESA Pro, asystenta zmiany biegów Pro i tempomat.

Pakiet M

Pakiet M podkreśla sportowy profil modelu S 1000 XR. Ekskluzywne lakierowanie Light white uni / M Motorsport jest zawarte tylko w tym pakiecie i zapewnia atletyczny wygląd. Pakiet zawiera fotel M Sport zapewniający stabilną pozycję podczas pogoni za zakrętami, akumulator M Lightweight, obręcze kute M lub opcjonalne obręcze karbonowe M o zmniejszonej masie, łańcuch M Endurance, funkcję M GPS-Laptrigger, tłumik sportowy, przyciemnioną szybę sportową oraz wyrazisty czarny korek wlewu paliwa.

Pakiet M Carbon

Wysokiej jakości pakiet Carbon wzmacnia „superbikeowy” wygląd motocykla. Pakiet zawiera karbonowe części boczne M po prawej i lewej stronie, błotnik przedniego koła M Carbon, osłonę M Carbon oraz stacyjkę.

Pakiet części frezowanych

Pakiet części frezowanych M podkreśla sportowy charakter maszyny dzięki wysokiej jakości komponentom i ekskluzywnej marce M. Pakiet zawiera system podnóżków M, podnóżki pasażera M oraz składane dźwignie hamulca i sprzęgła.

Indywidualizacja

S 1000 XR oferuje sportowy charakter i osiągi na długich dystansach. Dzięki szerokiej gamie opcji wyposażenia i programowi oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad możesz precyzyjnie dostosować S 1000 XR motocykl do swoich osobistych potrzeb.

Przejdź do indywidualizacji

Inne tematy

spinner