Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
Niewiążąca rekomendacja cenowa producenta na rynek niemiecki, łącznie z ustawowym podatkiem VAT, plus transport i opakowanie. Zastrzega się prawo do zmian.

BMW F 900 GS Adventure

Twój towarzysz na każdą przygodę

Spragniony wyzwań? Twój GS już na Ciebie czeka. Gotowy do odkrywania świata – nowych stref klimatycznych, wysokości, horyzontów. Na naszym turystycznym enduro przeżyjesz relaksującą wycieczkę. W pojedynkę lub w parach, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Żyjesz #SpiritOfGS i wiesz, że zawsze możesz polegać na swoim GS. Niezależnie od tego, czy jest to krótki sprint czy długa trasa. Dzięki mocnemu silnikowi w układzie równoległym zachowujesz pewność siebie w każdej sytuacji. 

Ruszaj w drogę na swoim F 900 GS Adventure. Kolejna przygoda już czeka.

„ 

WRACAJ DO DOMU Z NOWĄ HISTORIĄ 

 ”

Najważniejsze cechy modelu F 900 GS Adventure

Ten GS jest idealnym towarzyszem wycieczek. Relaksująca podróż z maksymalnym bezpieczeństwem, dynamiką i komfortem. Te właściwości sprawiają, że F 900 GS Adventure nadaje się do jazdy turystycznej i jest gotowy do realizacji małych i dużych przedsięwzięć.

+ Dowiedz się więcej
Regulowana owiewka turystyczna
Regulowana owiewka turystyczna w modelu F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad
Ochronna aluminiowa osłona przeciwnajazdowa
Standardowa aluminiowa osłona przeciwnajazdowa w F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad
Wygodne komfortowe siedzenie
Komfortowe siedzenie F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad
Większe bezpieczeństwo dzięki Dynamic ESA
F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad z Dynamic ESA
Regulowany widelec
Regulowany widelec F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad
Dynamiczna osłona boczna z dużym zbiornikiem o pojemności 23 l
Boczne osłony F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad z dużym zbiornikiem paliwa o pojemności 23 l
Przygotowanie pod pionowe urządzenie nawigacyjne
Przygotowanie pod urządzenie nawigacyjne w F 900 GS Adventure
Silny dodatkowy reflektor LED
Dodatkowe reflektory F 900 GS Adventure marki BMW Motorrad

Nieomylnie w kierunku wolności

Nieomylnie w kierunku wolności

Dokądkolwiek chcesz jechać, ConnectedRide Navigator będzie Ci towarzyszył. Dzięki najważniejszym informacjom o pojazdach i ruchu drogowym nigdy się nie zgubisz. Regularne aktualizacje map zapewniają dotarcie do każdego celu. Niemal niezniszczalny sprzęt poradzi sobie w każdych warunkach. A dzięki BMW Motorrad Connected App możesz zintegrować z pojazdem zawartość swojego smartfona.

+ Dowiedz się więcej

Pakiet Ride Pro

Pakiet Ride Pro

Pakiet Ride Pro obejmuje wyposażenie do intensywnej jazdy turystycznej na motocyklu GS. Zintegruj swój system nawigacji z instalacją pod nawigację, użyj Keyless Ride i ruszaj do celu. Aktywuj elektroniczny tempomat i dotrzyj zrelaksowany do celu, jadąc ze stałą prędkością. Dodatkowe reflektory LED, Dynamic ESA, tryby jazdy Pro i asystent zmiany biegów Pro zapewniają lepszą dynamikę, komfort i bezpieczeństwo. Uchwyt na aluminiowe kufry, łańcuch M Endurance i stojak centralny uzupełniają cechy przydatne w wyjazdach turystycznych.

+ Dowiedz się więcej

Gwarancja 3 lat spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Imponująca moc

77
kW (105 KM) przy 8500 obr./min
93
Nm maks. momentu obrotowego przy 6750 obr./min
895
cm³ pojemności skokowej
23
l pojemności zbiornika paliwa
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik rzędowy

Wyjątkowe osiągi w trasie

Czy to Tajlandia, czy Schwarzwald, na wysokich przełęczach lub równinnych autostradach. F 900 GS Adventure zawsze zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy. Wszystkim tym, którzy chcą poznać granice swoich możliwości i nudzą się relaksującą jazdą, zapewnia przyzwoitą moc w szczycie i dostarcza dużo użytecznego momentu obrotowego w dolnych i górnych zakresach obrotów. Nowoczesna koncepcja emisji spalin zapewnia precyzyjną i wydajną kontrolę spalin.

+ Dowiedz się więcej

Dźwięk przygody

Z wigorem do maksymalnej wydajności

Z wigorem do maksymalnej wydajności

Pełen mocy silnik w układzie równoległym w F 900 GS Adventure daje tyle samo frajdy na długich trasach, co na krótkich. Dwucylindrowy silnik rzędowy zapewnia wysoki moment obrotowy w dolnym i górnym zakresie prędkości obrotowych. Ze zoptymalizowaną krzywą przebiegu mocy F 900 GS Adventure osiąga maksymalnie 77 kW (105 KM) przy 8500 obr./min. Szeroki przebieg momentu obrotowego oferuje do 93 Nm przy 6750 obr./min.

+ Dowiedz się więcej

Twoja droga - Twój design

Odkryj własny styl

Uwielbiasz odkrywać nowe rzeczy – tutaj znajdziesz to, czego szukasz. Wybieraj spośród dwóch stylów ten model F 900 GS Adventure, który najlepiej odda Twojego ducha przygody.

Blackstorm metallic

Potężna jednostka. F 900 GS Adventure z komfortowym siedzeniem w kolorze czarnym/szarym, atrapami chłodnicy z białego aluminium i pokrywą zbiornika w kolorze nadwozia Blackstorm metallic.

Ride Pro

Dynamicznie w trasie. Wyposażony w pakiet Ride Pro, posiada komfortowe siedzenie w kolorze czarnym/szarym, atrapy chłodnicy w kolorze białego matowego aluminium z nowym wzorem pasów i osłonę zbiornika w kolorze białego matowego aluminium – tak jak nadwozie.

Funkcjonalność i przyjemność

Wszystko jest tu zaprojektowane tak, aby zapewnić funkcjonalność i przyjemność z jazdy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz pakiet mocy model w kolorze Blackstorm metallic, czy też wyróżniającą się maszynę z pakietem Ride Pro i przyciągającym wzrok wzorem pasów. Na każdej trasie będziesz wyglądał imponująco. Dynamiczny wygląd GS Flyline motocykl zawdzięcza między innymi innowacyjnemu plastikowemu zbiornikowi. Efektowne osłony boczne z logo GS natychmiast sugerują, że lubisz jeździć na czele. Charakterystyczny reflektor LED z ikonicznym światłem wskazuje drogę.

+ Dowiedz się więcej

Znajdź idealne wyposażenie dla siebie

Ty wiesz najlepiej, czego potrzebujesz, aby wyruszyć w trasę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, daj się zainspirować i zaprojektuj F 900 GS Adventure zgodnie ze swoimi potrzebami.

Przejdź do indywidualizacji

Jeszcze więcej #SpiritOfGS

spinner