Pakiet M

Wystarczy jedno spojrzenie – nawet przelotne. Każdy pakiet M jest dostępny wyłącznie w kultowych kolorach M: jasnoniebieskim, ciemnoniebieskim i czerwonym. W połączeniu z logo M od dawna są one synonimem bezkompromisowości i dążenia do doskonałości. Również obręcze karbonowe M podkreślają tę aspirację. Są wyjątkowo lekkie i sztywne: zapewniają maksymalną zwinność i dynamikę, którą można w kontrolowany sposób przeżyć w fotelu M Sport i wielokrotnie zwiększać.  

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele z pakietem M

M Performance – sportowy charakter

Dla wszystkich, którzy chcą więcej

Dla wszystkich, którzy chcą więcej

Nasze części M Performance zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jeszcze bardziej zwiększyć osiągi Twojego motocykla – podobnie jak Twoje własne: o tę jedną sekundę mniej lub kilka stopni nachylenia więcej, o które walczysz na swoim motocyklu. Dlatego wiele części wykonano z włókien węglowych lub frezowanych z jednego kawałka, co pozwala osiągnąć lepszą stabilność, oszczędność masy i dynamikę. Wybrane części M Performance chronią Twój motocykl, a ergonomiczne optymalizacje i opcje regulacji zapewniają jednocześnie lepsze wyczucie, kontrolę i komfort.

+ Dowiedz się więcej

M Performance – tor wyścigowy

Następny krok

Następny krok

Konsekwentne ukierunkowanie na sporty motorowe: Dotyczy to nie tylko części do Twojego motocykla. Pozycja lidera i profesjonalna wola działania są już widoczne w alei serwisowej. Krótko mówiąc: wszędzie tam, gdzie pochylasz się nad swoim motocyklem. Bo to właśnie tutaj pracujesz nad decydującymi sekundami, to właśnie tutaj nabierasz przekonania i wiary w siebie do podjęcia każdego wyzwania. Bezustannie. I to właśnie dlatego oferujemy Ci bezkompromisowy pakiet całościowy.

Należy pamiętać, że niektóre części nie są zatwierdzone na drogach publicznych i mogą być używane wyłącznie na torze wyścigowym.

+ Dowiedz się więcej

M Performance – wyścigowi zawodowcy

Wyścigi- nic poza wyścigami

Wyścigi- nic poza wyścigami

Bezwzględny wzrost idei wydajności: Możliwa jest konwersja poprawiająca osiągi od BMW Motorrad Motorsport Race Support. Pracują dla Ciebie ci sami specjaliści, którzy montują również silniki fabryczne dla WorldSBK i FIM EWC. Twoja maszyna staje się prawdziwym zawodnikiem i nadaje się wyłącznie do użytku na torze wyścigowym, a nie na drogach publicznych.

+ Dowiedz się więcej

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące części M Performance? Odpowiedzi znajdziesz w naszym portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Jeszcze więcej zagadnień dotyczących wydajności

spinner