2024 M 1000 XR

Wkrótce w sprzedaży

BMW M 1000 XR

Stworzony by przewodzić

Nowy członek rodziny M Motocykl M XR wyróżnia się cechami typowymi dla serii M – wysoką wydajnością i ekskluzywnością, które są wpisane w DNA rodziny M. Powoduje, że w ruchu nadgarstka dominuje pewność siebie. Jadąc tym motocyklem, nie musisz niczego udowadniać. Przejmujesz prowadzenie, nie musisz, ale możesz. Nie tylko na torze wyścigowym, ale także na długiej trasie. Motocykl XR jest stworzony do pokonywania wielu kilometrów. Czekasz z niecierpliwością na najmocniejszą, a zarazem najlżejszą maszynę w swoim segmencie?

Jesienią 2023 poznasz nowy model seryjny M XR. A już dziś dowiesz się wszystkiego o aktualnym prototypie.

M Power i XR Performance

M Power i XR Performance

Włókna węglowe, hamulec M, winglety M i tryb jazdy Pro. Seria M XR oferuje bezkompromisowe doznania M Experience. Zaledwie ok. 223 kg, a opcjonalnie jeszcze mniej w ramach pakietu M Competition to gwarancja wyjątkowo lekkiej konstrukcji. Dzięki fantastycznej ergonomii pokonujesz kilometr za kilometrem – to prawdziwa maszyna XR. Znany z serii RR zaadaptowany dla XR czterocylindrowy silnik BMW ShiftCam mocy 200 KM (147 kW) osiąga prędkość do 280 km, jeżeli tylko masz ochotę na zastrzyk adrenaliny.

+ Dowiedz się więcej

Twój zastrzyk adrenaliny

Twój zastrzyk adrenaliny

Chcesz dowiedzieć się więcej o M XR? Chcesz wiedzieć, kiedy będzie dostępny w sprzedaży? Otrzymuj aktualne informacje pocztą elektroniczną i bądź na bieżąco. Już za kilka tygodni ten nowy mistrz będzie szaleć na drogach i pokona pierwsze wyzwania. Będzie co podziwiać!

+ Dowiedz się więcej

Ten motocykl ma wszystko to, czego życzę sobie poza torem wyścigowym: to niewiarygodne osiągi sprawiające, że chcesz jechać bez końca.

 ”

Peter Hickman

Brytyjski kierowca motocyklowy

Jeszcze większe osiągi

spinner