* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT. **Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW C 400 X

Poznaj swoje miasto zakręt po zakręcie

Bądź spontaniczny. Odkryj swoje miasto na nowo. W drodze, a mimo to z łącznością. BMW C 400 X z nowym Ride by Wire. Więcej niż tylko środek do poruszania się. Dostojna jazda w miejskim ruchu z własną ścieżką muzyczną. Umożliwia to opcja BMW Motorrad Connectivity. Twoje miasto, Twoje pole do popisu. Jesteś #PluggedToLife.

Dynamiczny styl

Wybierz swój kolor

Dlatego C 400 X ma sportowy wygląd. Widać to również w różnych wariantach kolorystycznych. Bardziej wyzywający czy wycofany? Który wariant wybierasz?

Style Sport

Dynamiczny, zwrotny, szybki w trasie: z lakierem w kolorze Black storm metallic 2 / Racing blue metallic matt.

Blackstorm metallic 2

Kolor podstawowy z dopasowanym czarno-szarym siedzeniem prezentuje się imponująco i dynamicznie.

Granite grey metallic

Wycofana klarowność: lakier w kolorze Granite grey metallic koncentruje się na sportowym kształcie.

Zwrotność i mocny charakter

Zwrotność i mocny charakter

Ten styl jest klarowny: C 400 X jest dynamiczny. Ciasne uliczki, duży ruch? Zaznaczony kształt V elementów obudowy podkreśla w każdej linii dynamikę i ruchliwość. Sprawia, że scooter wygląda lekko i zwrotnie. Jego solidne geny GS nie dadzą się nie zauważyć: pionowe proporcje, zaznaczony błotnik przedni, duże asymetryczne reflektory z przednim oświetleniem wykonanym całkowicie w technologii LED, z dodatkowo dostępnym poziomym światłem do jazdy dziennej LED w kształcie Y.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje

Zoptymalizowany system ASC
Widzimy układ wydechowy i hamulcowy modelu C 400 X.
Sportowa szyba
Widzimy przednią szybę C 400 X.
Jednocylindrowy silnik spalinowy
Widzimy jednocylindrowy silnik spalinowy z modelu C 400 X.
Reflektor LED ze światłem do jazdy dziennej
Widzimy przód modelu C 400 X z pełnymi reflektorami LED.
Gniazdo do ładowania wbudowane w schowek
W schowku C 400 X widzimy gniazdo ładowania USB.
BMW Motorrad Connectivity ze sterownikiem wielofunkcyjnym
Widzimy wyświetlacz TFT z funkcją BMW Motorrad Connectivity.
Ride by Wire
Widzimy dźwignię przepustnicy w C 400 X.
Flexcase z ulepszonym oświetleniem
Widzimy otwarty schowek Flexcase w C 400 X.

Odprężenie podczas jazdy

Stres codziennych dojazdów do pracy w wielkomiejskim ruchu? Nie dla Ciebie. C 400 X pokaże Ci Twoje miasto z nowej strony. Jedzie bez wstrząsów i stabilnie – na prostych odcinkach i zakrętach. Mokra jezdnia? Zoptymalizowany system ASC zapewnia odpowiednią trakcję i przeniesienie napędu. Spotkanie z kolegami po pracy? Otwierany na stojąco Flexcase zapewni Ci wystarczająco miejsca do przechowywania. Bez problemu znajdzie się miejsce na kask i rękawice. Spontaniczny wyjazd? Wystarczy wsiąść. Dzięki opcji Keyless Ride kluczyk pojazdu może od teraz pozostać w kieszeni. 

+ Dowiedz się więcej

Podróżowanie w sieci

Twój smartfon, Twój C 400 X i Ty. Dodatkowo dostępna BMW Motorrad Connectivity Was zjednoczy. Odpowiednia muzyka do jazdy po mieście? Spytać znajomych po drodze, gdzie są? Najszybsza trasa do miejsca spotkania? Wybierz i dodaj gazu. Sterownik wielofunkcyjny zapewnia intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji. Jesteś w drodze, a mimo to #PluggedToLife.

+ Dowiedz się więcej

GWARANCJA NA OKRES 3 LAT

Teraz na wszystkie motocykle udzielamy 3-letniej gwarancji. 

Dowiedz się więcej 

Dynamiczny napęd

25
kW (34 KM) przy 7500 obr./min.
206
kg masy własnej w stanie gotowym do jazdy, z pełnym zbiornikiem
775
mm wysokości siedziska przy masie własnej
3,5
l zużycia na 100 km zgodnie z WMTC
Chłodzony wodą jednocylindrowy silnik spalinowy

Zaprojektowany do miasta

Spontaniczne manewrowanie podczas jazdy. Dynamiczne ruszanie na skrzyżowaniach. Dynamika i płynność. Jednocylindrowy silnik spalinowy pojazdu C 400 X jest dostosowany do jazdy miejskiej. Z nową manetką E-gazu – Ride by Wire – zawsze niezawodnie reaguje. Nawet przy małych prędkościach zachowuje dynamikę reagowania na gaz. Włącza się zielone światło i ruszasz. Niezakłócona radość z jazdy, z niskim zużyciem paliwa – silnik spełnia wymagania normy Euro 5.

+ Dowiedz się więcej

Niekończąca się przyjemność z jazdy – również z kategorią prawa jazdy A2

Możesz jeździć tym modelem, posiadając prawo jazdy kategorii A2. Wszystkie informacje są dostępne u naszych partnerów BMW Motorrad.

Znajdź dealera

Więcej Ciebie

Wyposażony dla Ciebie

Wyposażony dla Ciebie

Teraz Twoja kolej: skonfiguruj swój C 400 X z bogatymi opcjami wyposażenia i oryginalnymi akcesoriami specjalnymi BMW Motorrad według swoich upodobań. Mamy dla Ciebie propozycję – pozwól się zainspirować.

+ Dowiedz się więcej

Cud miejsca – Black Collection

Cud miejsca – Black Collection

Mieć ze sobą wszystko, co potrzebne: nowe torby z naszej Black Collection wszystko pomieszczą. Są rozszerzalne, wodoodporne i można je złożyć do przechowywania, aby zabierały mniej miejsca. Dodatkowy plus: Nowe torby można po raz pierwszy założyć w różnych modelach BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

Jeszcze więcej #PluggedToLife

spinner