Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Aktualne informacje mogą nieco się różnić od przedstawionych na zdjęciach.

Kalkulator rat C 400 X

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW C 400 X.

Twoje miasto to coś więcej.

W czasach teraźniejszych mobilność miejska to coś więcej niż przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Obecnie nie chcesz przegapić niczego, co miasto ma do zaoferowania, zamierzasz raczej z tego skorzystać – nawet kiedy jesteś w ruchu. C 400 X daje Ci taką możliwość. Czy jesteś w podłączony w sieci przez cały czas? Tak samo jak C 400 X. Jest to skuter średniej klasy, który z łatwością radzi sobie z wyzwaniami związanymi z mobilnością w mieście. Zabierz swoje ulubione utwory muzyczne na skuter i eksploruj miasto z własną ścieżką dźwiękową. Albo wygodnie przemierzając miasto jednocześnie zaplanuj coś z przyjaciółmi za pomocą podłączonego smartfona. Z C 400 X Twoje miasto i droga stają się ogromną otwartą przestrzenią Twoją własną otwartą przestrzenią, która możesz eksplorować, czerpiąc z tego mnóstwo frajdy.

Design C 400 X

Wybierz swój styl.

Czy Twój C 400 X wyraża Twoją osobowość? Po prostu wybierz kolor, który pasuje do Ciebie najlepiej.

Zenith blue metallic

Wyraźnie kontury i sportowy charakter: Postaw wyrazistość i na dynamikę Zenith blue metallic.

Alpine white

Malowanie Alpine white sprawia,że skuter wydaje się lekki i kompaktowy. Stopniowana kanapa z czerwonymi akcentami nadaje mu sportowy charakter.

Black storm metallic

Prosty i klasyczny: skuter w kolorze Blackstorm metallic.

Zwrotny, zwinny i wyróżnia się w mieście.

Jak sugeruje jego lekka i zwrotna konstrukcja - skuter klasy średniej C 400 X jest stworzony do miasta. Klinowy kształt owiewek podkreśla dynamikę i mobilność przy widoku z przodu – jego sylwetka podkreśla, że C 400 X nie ma sobie równych w ciasnych uliczkach i w intensywnym ruchu. Ponadto the C 400 X eksponuje solidność i niezawodność w duchu GS: wyprostowane proporcje, sugestywny kształt przedniego błotnika, wyraźnie odseparowane od siebie elementy lakierowane oraz duża asymetryczna lampa przednia w technologii full LED i poziomym światłem do jazdy dziennej to jego cechy. Owiewki mają nie tylko podkreślać miejski styl, ale także chronić przed wiatrem i niepogodą. Jego smukły tył również niesie przekaz: oto jak prosta, szybka i bezstresowa może być mobilność miejska:

+ Dowiedz się więcej

Idealnie dostrojony do miasta.

Idealnie dostrojony do miasta.

BMW Motorrad Connectivity to prawdziwa innowacja w skuterach klasy średniej Dzięki tej montowanej fabrycznie opcji możesz połączyć swój smartfon bezpośrednio ze skuterem. Po raz pierwszy w tej klasie można połączyć smartfon z wyświetlaczem TFT C 400 X oraz obsługiwać go za pomocą multikontrolera. Szukasz idealnej muzyki do jazdy przez miasto? To nie problem z fabrycznie montowaną opcją Connectivity.  Jaka jest najszybsza droga do Twojej ulubionej restauracji? Nawigacja do Twojego miejsca przeznaczenia nie może być łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza: kieruj się strzałkami wyświetlanymi na ekranie TFT. Podczas jazdy pytasz znajomych, gdzie akurat są? W połączeniu z systemem komunikacji BMW Motorrad masz dostęp do listy kontaktów na swoim smartfonie za pomocą multikontrolera. Możesz wykonywać połączenia nawet podczas jazdy.


Zobacz prezentacje filmowe i dowiedz się, jak używać Connectivity.

+ Dowiedz się więcej

silnik jednocylindrowy

25
kW (34 KM) przy 7500 obr/min
204
kg masy bez obciążenia, pełny zbiornik paliwa / gotowość do jazdy
775
mm wysokość siedzenia w stanie nieobciążonym
3.5
Zużycie paliwa wg WMTC na 100 km
Chłodzony wodą jednocylindrowy rzędowy silnik spalinowy

Idealnie dostrojony do miasta.

Idealnie dostrojony do miasta.

Koncepcja silnika C 400 X została opracowana specjalnie do tego skutera klasy średniej i idealnie dostosowana do potrzeb dużego miasta, jak również Twoich własnych. Ta wydajna konstrukcja umożliwia jazdę na niskich obrotach, generuje duże prędkości przy efektywnym spalaniu i minimalnych oporach – innymi słowy daje nieograniczoną, nieskomplikowaną frajdę przy niskim zużyciu paliwa. Poziomy emisji są rzecz jasna zgodne z normą Euro 4. W skrócie: naturalna zwrotność, żwawe przyspieszenie, dynamiczna jazda – z C 400 X z łatwością nadążysz za tempem miasta.

+ Dowiedz się więcej

Oto jak komfortowa może być mobilność miejska

Oto jak komfortowa może być mobilność miejska

Stres związany z dojazdami w ruchu ulicznym należy odtąd do przeszłości. Poznaj miasto i jego drogi z zupełnie nowej perspektywy C 400 X. Konstruując ten skuter klasy średniej skupiono się na doskonałych właściwościach jezdnych bez drgań, oraz na stabilności zarówno na prostej, jaki na zakrętach. W standardzie dostępny jest ABS oraz system automatycznej kontroli stabilności (ASC), co zwiększa bezpieczeństwo nawet na gorszych nawierzchniach. Twój smartfon zmieści się w schowku z wbudowanym gniazdem zasilania, abyś niczego nie przegapił podczas jazdy i eksploracji miasta. Rozkładany schowek typu flexcase zapewnia dodatkową przestrzeń bagażową na kaski, torby i wszystko inne, co miasto ma do zaoferowania.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze cechy C 400 X

Szyba przednia.
Przód C 650 GT
Keyless Ride (opcja).
C 400 X Keyless Ride
Connectivity (opcja).
Connectivity C 400 X
Silnik
Silnik C 400 X
Przednia lampa Full-LED
C 400 X LED
Schowek do ładowania smartfona.
Stacja ładowania C 400 X
ASC
C 400 X ASC
Rozkładany schowek flexcase.
C 400 X Flexcase

Komfortowo w mieście

Komfortowo w mieście

Dzięki swej konstrukcji, wygodzie, osiągom i bezpieczeństwu C 400 X jest znakomicie przygotowany na wyzwania w ruchu ulicznym miasta.  

+ Dowiedz się więcej
Przednia lampa Full-LED

Zaawansowane oświetlenie.
Lampa przednia w technologii full-LED podkreśla wysoki standard wykonania BMW C 400 X. Światło do jazdy dziennej w kształcie litery Y umieszczono poziomo, co jest swoistą interpretacją rozwiązania zastosowanego w modelach z gamy GS.

Connectivity

Pełna łączność na drodze.
W segmencie skuterów klasy średniej C 400 X ma w ofercie wyposażenia całkiem nowy, innowacyjny świat: BMW Motorrad Connectivity. 6,5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości ułatwia korzystanie z funkcji i aplikacji smartfona nawet podczas jazdy: nawiązywanie połączeń, słuchanie muzyki lub nawigację.

ASC

Stabilność i bezpieczeństwo.

Kontrola dzięki ASC bez względu na warunki panujące na drodze. Automatyczna kontrola stabilności zapobiega uślizgowi tylnego koła, zapewnia efektywne przeniesienie mocy, a tym samym zwiększa aktywne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Silnik

Wydajny, mocny, oszczędny
Silnik C 400 X został idealnie dostosowany do wymogów mobilności miejskiej: z pojemnością 350 cm sześc. i mocą 25 KW (34 KM) przy 7500 jest nie tylko mocny, ale także oszczędny.

POSŁUCHAJ, JAK BRZMI C 400 X

Więcej indywidualności

Wyposażenie specjalne i akcesoria.

Dzięki szerokiemu asortymentowi wyposażenia specjalnego i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad C 400 X można idealnie dostosować do swoich indywidualnych preferencji.

Odkryj więcej

Akcesoria do C 400 X

Odieżnaskuter klasy średniej

Odzież od BMW Motorrad.

Odzież i wyposażenie idealne na skuter klasy średniej - modnie i funkcjonalnie po bezpiecznej stronie

Znajdź dealera

Być może zainteresuje Cię...

Więcej modeli do miasta

Katalog C 400 X
PDF   |   2.51 MB
spinner