Na codzienne dojazdy w mieście

Dynamiczny, zwrotny, o wyrazistym charakterze

Chcesz szybko dojeżdżać do pracy przez centrum miasta? C 400 X Style Sport jest słusznym wyborem. Wszystko, co jest potrzebne na cały dzień, możesz bezpieczne schować w małej torbie tylnej z naszej Black Collection. Dobrze widzieć i być widzianym w ruchu miejskim: światło do jazdy dziennej LED oraz dodatkowe reflektory LED. Słuchanie muzyki, telefonowanie podczas jazdy lub szybkie dotarcie do celu dzięki nawigacji: zestaw Connectivity dla Ciebie.

+ Dowiedz się więcej
Konfigurator external-link-arrow-slim
Keyless Ride

Dzięki opcji Keyless Ride kluczyk pojazdu może od teraz pozostać w kieszeni. System bezkluczykowy jest bardzo wygodny i umożliwia uruchamianie motocykla za naciśnięciem przycisku. W ten sam sposób można odblokować zamek kierownicy i korek wlewu paliwa. Motto brzmi więc: wystarczy wsiąść i jechać!

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity oferuje innowacyjne funkcje na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT do nawigacji, telefonowania i słuchania muzyki na Twoim skuterze. Obsługa odbywa się za pomocą kontrolera wielofunkcyjnego, dzięki czemu ręce mogą pozostać na kierownicy.

Światło do jazdy dziennej w technologii LED

Jasne światło diodowe do jazdy w dzień o charakterystycznym wyglądzie zapewnia większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Światła do jazdy dziennej można włączyć, korzystając z wygodnej funkcji automatycznej lub ręcznie.

Mostek bagażowy

Wytrzymały mostek bagażowy o atrakcyjnym wyglądzie umożliwia niezawodne zamocowanie topcase lub innych większych sztuk bagażu.

Torba tylna Black Collection, mała

Torba tylna o pojemności 35–42 litrów oferuje sprytne detale, takie jak nieprzemakalny wyjmowany worek wewnętrzny i regulowane mocowanie pasami.

Pałąk ochronny owiewki przedni

Pałąk ochronny owiewki z elektropolerowanej stali szlachetnej chroni przed uszkodzeniami elementów lakierowanych bez ograniczania możliwości przechylania się.

Dodatkowe reflektory diodowe

Lepiej widzieć i być widzianym we mgle, śniegu czy deszczu: Pomocnicze reflektory LED oferują zwiększone bezpieczeństwo w warunkach słabej widoczności. 

Siedzenie niskie

Kanapa niższa o 15 mm ułatwia wsiadanie i zsiadanie oraz lepszy kontakt z podłożem.

Skonfiguruj własny C 400 X

Od lakieru po wyposażenie: W konfiguratorze złożysz skuter tak, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania

Konfigurator
spinner