Option 719 to zawsze dobry wybór.

Option 719 pasuje, zawsze.

Option 719 to zawsze dobry wybór.

Podczas montażu dodatkowych elementów od początku przykłada się dużą wagę do harmonijnej integracji ogólnej prezencji pojazdu, co sprawia, że wszystkie części perfekcyjnie komponują się i nadają motocyklowi spójny i wyjątkowy wygląd. Dzięki tradycyjnemu ręcznemu malowaniu linii i ręcznie szczotkowanym aluminiowym zbiornikom Twój motocykl stanie się unikatem. Możesz też nadać motocyklowi indywidualny akcent poprzez zastosowanie frezowanych elementów, takich jak pokrywa głowicy cylindra, korek wlewu oleju, pokrywa przednia silnika, regulowana dźwignia ręczna i pokrywa zbiornika wyrównawczego. Kompletny wybór dla danego modelu można znaleźć w konfiguratorze.

+ Dowiedz się więcej

Lakiery.

Dzięki lakierom Option 719 nadasz swojemu motocyklowi wyjątkowy blask. Najnowocześniejsza technologia lakiernicza w połączeniu z dbałością o szczegóły sprawiają, że Twoja maszyna będzie atrakcją na drodze.

+ Dowiedz się więcej

Ukoronowanie Twojego motocykla.

Ukoronowanie Twojego motocykla.

Tylko topowi linierzy posiadający specjalne umiejętności są w stanie wykonać perfekcyjne pociągnięcia pędzla. Niepowtarzalny efekt tworzony jest dzięki misternej pracy ręcznej: eleganckie liniowanie wieńczy zbiornik i elementy boczne R 1250 RT, K 1600 GT i K 1600 GTL. Twój motocykl będzie jedyny w swoim rodzaju. Motocykl oparty na najnowszej technologii z dopracowanymi ręcznie detalami. Oto liniowanie, którego źródłem są pasja i długa tradycja – w BMW Motorrad od 1923 r.

+ Dowiedz się więcej

Perfekcyjne ręczne szczotkowanie.

Perfekcyjne ręczne szczotkowanie.

Każdy etap pracy podczas lakierowania Option 719 realizowany jest z najwyższą starannością przez specjalistów i perfekcjonistów, a niektóre prace wykonywane są ręcznie. Na przykład lakier Black storm metallic / Vintage uczyni wyjątkowym Twój R nineT. Ręcznie szczotkowane elementy nadają klasyczny wygląd i sprawiają, że każdy motocykl jest jedyny w swoim rodzaju. Bo żadne dwa zbiorniki paliwa nie są takie same.   

+ Dowiedz się więcej

Wyposażenie specjalne.

W pakiecie Option 719 znajdziesz wyposażenie o charakterystycznym wzornictwie, takie jak ekskluzywne pakiety części frezowanych w różnych wersjach projektowych. To Ty decydujesz, czy Twój motocykl będzie wyglądał elegancko i purystycznie, przyjmie pierwotną, solidną formę, czy też pokaże osobistą, sportową stronę.

+ Dowiedz się więcej

Precyzyjnie kute obręcze o imponującym wyglądzie.

Precyzyjnie kute obręcze o imponującym wyglądzie.

W powietrzu unoszą się wióry. Sworzeń frezujący przebija się przez farbę z techniczną precyzją i eksponuje najdrobniejsze aluminiowe struktury. Błyszczący stop natychmiast rzuca się w oczy. Perfekcyjny kontrast. Felga kuta z pakietu Option 719 jest świadectwem najwyższych standardów jakości. Każdy ruch ręką i każdy etap pracy są wykonywane z największą starannością, co sprawia, że z litego bloku aluminiowego powstaje misterny produkt wysokiej jakości.   

+ Dowiedz się więcej

Perfekcyjnie wykonana elegancka kanapa.

Perfekcyjnie wykonana elegancka kanapa.

Czujesz jakość i dbałość o szczegóły. Nic dziwnego, ponieważ najlepsi eksperci pracują z najwyższą precyzją nad kanapą Option 719 – od pierwszego do ostatniego szwu. W ten sposób osiągany jest najwyższy poziom jakości, prawdziwe arcydzieło sztuki rzemieślniczej. Na tym nie koniec: powierzchnia kanapy jest absolutnie odporna na warunki atmosferyczne, a przeszycie w kształcie rombu i haftowana nazwa modelu nadają mu elegancki wygląd.

+ Dowiedz się więcej

Elementy frezowane – z dbałością o każdy szczegół.

Elementy frezowane – z dbałością o każdy szczegół.

Nie ma wątpliwości, że wysokiej jakości części wymagają skomplikowanych procesów. Gołym okiem rozpoznasz wartość zestawów części frezowanych. Precyzja w produkcji współgra z filigranowym wzornictwem... i z bardzo wytrzymałym aluminium – dźwignie ręczne i podnóżki są frezowane z jednego bloku aluminium, osłony głowic cylindrów i osłona paska są wykonane z jednego kutego blanku. Opracowane zgodnie z surowymi wytycznymi jakości BMW, zawsze pasują idealnie. W ten sposób otrzymasz swój spersonalizowany motocykl wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości – i to prosto z fabryki.   

+ Dowiedz się więcej

HP Parts

High Performance – mocny akcent dla wszystkich, którzy dążą do absolutnego maksimum. Z częściami HP Parts Twój motocykl może zyskać jeszcze bardziej wyrazisty sportowy wygląd – i to już na etapie produkcji w fabryce. Zastosowane wysokiej jakości części z włókien węglowych, tytanu i aluminium sprawią, że Twój motocykl będzie naprawdę unikatowy.

Tłumiki sportowe HP zapewniają jeszcze lepszy dźwięk. Części HP Parts nadadzą Twojej maszynie indywidualny i ekstrawagancki styl.

+ Dowiedz się więcej

Może być Twój.

spinner