Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

„ 

TAK SILNE JAK TWOJA WOLA

 ”

Twoje BMW R 1300 GS Adventure

Pokaż, na co Cię stać

Wreszcie możesz wybrać się na wyprawy, o jakich zawsze marzyłeś. W sposób, jaki najlepiej do Ciebie pasuje. Bo wiesz, że technologia Cię nie zawiedzie. Takiej płynności i lekkości nie doświadczyłeś nigdy wcześniej na motocyklu adventure. Nigdy nie rozpoczynałeś przygody w takim komforcie. Z motocyklem R 1300 GS Adventure zawsze dotrzesz do celu.

+ Dowiedz się więcej

Jak chcesz podróżować po świecie?

WYPOSAŻONY NA KAŻDĄ PRZYGODĘ

Lepsza ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi
Wysoka szyba przednia / osłona dłoni ze zintegrowanym kierunkowskazem w wersji standardowej
Zasięg:
Pojemność zbiornika paliwa: 30 l
Stylistyka enduro:
Aluminiowa rama tylna z rur perforowanych
Na każdy teren
Wytrzymałe pałąki ochronne / zintegrowane reflektory dodatkowe
Doskonała ergonomia:
Funkcje enduro, takie jak większa osłona silnika, składana dźwignia hamulca i dźwignia zmiany biegów z regulacją, podnóżek enduro wraz z podnóżkiem pasażera
Lepsza widoczność:
Reflektor Matrix LED
Możliwość rozbudowy, aby przeżyć przygodę:
Zdefiniowane punkty mocowania szerokiego asortymentu akcesoriów
Perfekcyjne przełączanie biegów:
Automatyczny asystent zmiany biegów (ASA)

Czas przekroczyć swoje granice

Jeśli wiesz, że masz odpowiedni sprzęt, możesz podjąć każde wyzwanie. Wyczerpujący teren, bezlitosna pogoda i wszystko, co spontaniczne podróżowanie ma dla Ciebie w zanadrzu, nie stanowi dla Ciebie problemu dzięki pakietowi Enduro Pro. Z systemem Riding Assistant nie spotka Cię przykra niespodzianka. Dzięki ostrzeżeniom ultranowoczesnego systemu radarowego z łatwością pokonasz każdą przeszkodę, ponieważ Twoja podróż życia to bezpieczeństwo, spokój ducha i technologia.

+ Dowiedz się więcej

Odpowiedni kontakt z podłożem

Adaptacyjny układ regulacji wysokości pojazdu zapewnia lepszy kontakt z podłożem i łatwiejsze prowadzenie. Po ruszeniu z miejsca Twoje R 1300 GS Adventure automatycznie podnosi się o 30 milimetrów. Na krótko przed zatrzymaniem ponownie się obniża, dzięki czemu możesz wygodnie zsiąść i ustawić R 1300 GS Adventure na stojaku centralnym za pomocą wygodnego podnośnika.

+ Dowiedz się więcej

Zaawansowana technologia dla lepszych wrażeń z jazdy

Automatyczny asystent zmiany biegów (ASA)

Łatwiejsze niż kiedykolwiek ruszanie i zatrzymywanie się dzięki automatyzacji uruchamiania sprzęgła. Alternatywą dla ręcznej zmiany biegów za pomocą dźwigni zmiany biegów może być również w pełni automatyczny proces przełączania biegów, dzięki czemu możesz całkowicie skoncentrować się na swoich przygodach.

Automatyczny asystent zmiany biegów przenosi wrażenia z jazdy na nowy poziom dzięki precyzyjnej zmianie biegów. W zależności od wybranego trybu jazdy możesz oczekiwać perfekcyjnej zmiany biegów i płynniejszej jazdy w każdej sytuacji.

Twój napęd, Twoja przygoda

107
kW (145 KM) przy 7750 obr./min.
149
Nm maks. momentu obrotowego przy 6500 obr./min.
1.300
cm³ pojemności skokowej
269
Masa własna kg
Chłodzony powietrzem, dwucylindrowy, czterosuwowy boxer

Przeszkody to tylko kwestia ustawień

Dłuższa jazda, większe odległości. Silnik typu bokser o mocy 145 KM poprowadzi Cię prosto ku przygodzie. Pełna koncentracja i maksymalna wytrzymałość. Twoje R 1300 GS Adventure myśli razem z Tobą, przed uderzeniem z tyłu generuje sygnał ostrzegawczy dla ruchu z tyłu i ostrzega Cię przed przeszkodami. A dzięki reflektorowi Headlight Pro zawsze wiesz, czego się spodziewać.

+ Dowiedz się więcej

Gotowy na przygody w pojedynkę

Więcej uchwytów, elementów mocujących i schowków niż kiedykolwiek wcześniej. R 1300 GS Adventure to podstawa Twoich przyszłych podróży. Z szerokiego asortymentu toreb, kufrów, sakw i uchwytów możesz wybrać odpowiedni sprzęt do swojej indywidualnej przygody i z łatwością zamocować go na swoim motocyklu.

+ Dowiedz się więcej

Tak brzmi przygoda

KAŻDA PRZEJAŻDŻKA TO OBIETNICA

Twoja przygoda w kolorze

Wybierz odpowiednią stylistykę swojego R 1300 GS Adventure i zdecyduj się na wariant, który w każdym detalu pasuje do Twojej wizji wspaniałej przygody.

Racing Red uni

Zaprojektowany z myślą o przygodzie od srebrnego zbiornika paliwa aż po czarno-czerwone siedzenie. Ten uzupełniony o czerwone rozszerzenia osłony dłoni oraz czarną kierownicę i obręcze wariant to prawdziwa wizualna perełka.

GS Trophy

Sportowy charakter podkreśla metaliczny lakier Racing Blue i taśmy w kolorach Light White uni i Racing Red. Wysokie czarno-czerwone siedzenie kierowcy uzupełniają czerwone rozszerzenia osłony dłoni.

Triple Black

Elegancja tego wariantu zaczyna się od kierownicy, a kończy na czarnej taśmie obręczy. Zbiornik paliwa wykończony przyciemnianym lakierem bezbarwnym, komfortowe siedzenie w kolorze czarnym i szarym oraz słupki silnika ze srebrnymi wstawkami nadają wariantowi Triple Black niepowtarzalność i wyrazistość.

Option 719 Karakorum

Ekskluzywny metaliczny kolor Aurelius Green elegancko kontrastuje ze złotymi liniami i plakietką „Option 719” na pokrywie zbiornika paliwa. Kratki na dodatkowych reflektorach i czarno-szare komfortowe siedzenie dopełniają wygląd tego wariantu.

Osiągaj swoje cele

To po Tobie widać: Twoje cele są ambitne. Stoisz pewnie na podnóżkach, a wygodne siedzenie daje Ci czas na osiągnięcie celu. Twoja pozycja jest perfekcyjna i stabilna. Twoje kolana idealnie przylegają do konturów zbiornika paliwa. Jego pojemność zabierze Cię wszędzie. I to dokładnie tak, jak chcesz. Ponieważ wiele elementów mocujących, takich jak uchwyty lub schowki, umożliwia Ci rozpoczęcie wielkiej przygody.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim

NA PODRÓŻE TWOJEGO ŻYCIA

Poszukiwacz przygód

Motocykl, który myśli razem z Tobą? Tak. Dzięki pakietowi innowacyjnemu Twoje R 1300 GS Adventure jest inteligentniejsze niż kiedykolwiek. Przygotuje Cię na każdą sytuację. Możesz podążać za własnym instynktem, ponieważ tryby jazdy pakietu Dynamik, wraz z asystentem zmiany biegów Pro, doskonalą Twój styl jazdy. Poznaj ofertę obejmującą dodatkowe wyposażenie podróżne lub skonfiguruj swój sprzęt samodzielnie!

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Pakiet Dynamik

Pakiet Dynamik pozwala kierowcy w pełni wykorzystać sportowy potencjał maszyny. Dzięki asystentowi zmiany biegów Pro i dowolnie konfigurowalnym trybom jazdy Pro każda przejażdżka jest fantastycznym przeżyciem. Sportowy hamulec imponuje sportowym wyglądem, a także optymalną kontrolą i bezpieczeństwem.

Pakiet innowacyjny

Pakiet innowacyjny wyposaża maszynę w inteligentne technologie bezpieczeństwa. System Riding Assistant monitoruje otoczenie za pomocą czujników radarowych i stanowi podstawę dla takich funkcji, jak ACC czy ostrzeżenie przed zmianą pasa i ostrzeżenie przed uderzeniem z tyłu. Ulepszony reflektor główny Matrix zapewnia optymalne oświetlenie w każdej sytuacji na drodze.

Koła ze szprychami krzyżowymi

Koła ze szprychami krzyżowymi z anodowaną na czarno obręczą łączą w sobie wyjątkowe możliwości terenowe z kultowym wyglądem. Ułożone na krzyż szprychy ze stali szlachetnej zapewniają zarówno stabilny kształt koła, jak i jego elastyczność. Te cechy doskonale sprawdzają się podczas ambitnych wypraw w teren.

Czarna torba na bak

Czarna 12-litrowa torba na bak o pojemności do 5 kg to idealny towarzysz na krótkie i długie wyprawy. Torbę o stabilnym kształcie z wodoodpornym workiem wewnętrznym można bezpiecznie przypiąć do zbiornika paliwa bez użycia pasków. Torba jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Czarna torba na atrapę chłodnicy

Czarna torba na atrapę chłodnicy oferuje praktyczną przestrzeń na mniejsze przedmioty, które powinny być łatwo dostępne podczas jazdy. Torbę o stabilnym kształcie można bezpiecznie przymocować do atrapy chłodnicy bez użycia pasków. Jest ona wyjątkowo odporna na rozdarcia i wytrzymała, a także wodoodporna, odporna na warunki atmosferyczne i zabrudzenia.

Kufer aluminiowy

Aluminiowe kufry w kolorze srebrnym 36,5 l + 37 l z elektrycznymi funkcjami

Wytrzymałe kufry z aluminium oferują ponad 73 litry przestrzeni bagażowej. Dzięki praktycznym detalom, takim jak zintegrowane gniazdo ładowania USB-C, ładowność do 10 kg na stronę i wystarczająca ilość miejsca na kask, doskonale sprawdzają się podczas długich podróży.

 

Dodatek zwiększający pojemność kufra aluminiowego w kolorze srebrnym 20 l

Dodatek zwiększający pojemność do kufrów aluminiowych w kolorze srebrnym powiększa objętość kufra po lewej i prawej stronie każdorazowo o 10 litrów. Dodatek zwiększający pojemność mocuje się między ciałem a pokrywą kufra. Element jest bezpiecznie połączony z kuframi za pomocą systemu zamykania BMW.

Wybierz swój wariant

RÓWNIEŻ EKSCYTUJĄCE

spinner