Kategoria A2

Prawo jazdy kategorii A2 jest drugim stopniem z trzech praw jazdy na motocykl. Oznacza to, że w wieku 16 lat można rozpocząć podróż na jednośladzie od małych motocykli (A1) (11 kW), po dwóch latach przesiąść się na mocniejszą maszynę A2 (35 kW), a po kolejnych 2 latach zrobić nieograniczone prawo jazdy A (ponad 35 kW).

Dzięki stopniowaniu licencji młodzi ludzie, już w wieku 18 lat mają możliwość rozpocząć swoją przygodę z motocyklami do 35kW i nabywać niezbędnych nawyków i doświadczenia, aby potem móc przesiąść się na większy motocykl.

Wybierz swój wymarzony motocykl spośród wielu modeli BMW, z których wszystkie możesz prowadzić z prawem jazdy A2.

+ Dowiedz się więcej

Adventure

Modele Adventure z opcją do 35kW

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

ROZPAL SWOJĄ PASJĘ

Urban mobility

Metropolia tętni życiem, a za każdym rogiem czeka coś nowego. Siadaj, ruszaj w drogę, ciesz się chwilą i po prostu jedź przed siebie — nawet poza granice miasta. Sterowanie przepustnicą Ride by Wire i dostępny opcjonalnie system BMW Motorrad Connectivity z nawigatorem prowadzą Cię pewnie do celu. Odkryj świat w nowym wymiarze. #PluggedToLife

+ Dowiedz się więcej

Urban mobility

SPORT

SPORT

F 900 XR

Dzięki pełnemu asortymentowi sprzętu jesteś przygotowany zarówno na sportową jazdę jak i dalszą podróż oraz swobodne przemieszczanie się po mieście. F 900 XR to motocykl, który pasuje do Ciebie i Twojego sportowego nastawienia. #NeverStopChallenging

+ Dowiedz się więcej

Roadster

Heritage

Symbol historii, tradycji i pasji. Motocykle które łączą przeszłość z nowoczesnością. To Heritage. Ich design nawiązuje do klasycznych wzorów, a ich silnik typu bokser zapewnia niepowtarzalne doznania. To maszyny, które mają duszę i charakter.

+ Dowiedz się więcej
Poznaj gamę modeli external-link-arrow-slim

Po prostu zacznij.

Po prostu zacznij.

Twój nowy motocykl oraz opcje finansowania? Może akcesoria? Z nami otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Wszystko z jednego źródła. 

+ Dowiedz się więcej
spinner