Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected to centralny element łączący wszystkie produkty BMW Motorrad ConnectedRide. W pierwszej kolejności należy połączyć wszystkie produkty z rodziny ConnectedRide przez Bluetooth z Connectivity Hub w aplikacji. Gotowe – teraz masz szybki i łatwy dostęp do takich funkcji, jak nawigacja, informacje o pojeździe i inne funkcje specyficzne dla produktu.

+ Dowiedz się więcej

Szeroki zakres możliwości

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity umożliwia korzystanie ze zwykłych funkcji smartfona, takich jak telefon, muzyka i nawigacja, na przejrzystym wyświetlaczu TFT Twojego motocykla. Łączy ze sobą motocykl, smartfon i kask przez Bluetooth, dzięki czemu możesz sterować funkcjami za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera na kierownicy. W ten sposób podczas długich wyjazdów masz w uchu odpowiednią playlistę, pozostajesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i nigdy nie tracisz celu z oczu.

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Connected Rider Gear

BMW Motorrad Connected Rider Gear

Kurtka Tokyo Connect GTX to pierwszy element naszej kolekcji odzieży BMW Motorrad Connected Rider Gear. Kurtka zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa i komfortu niezależnie od tego, czy jedziesz swoim motocyklem do biura, na kawę lub na trening. Za pomocą aplikacji BMW Motorrad Connected możesz nie tylko sterować aktywnym oświetleniem na plecach i na rękawach, co poprawia Twoją widoczność w ruchu ulicznym, ale także możesz przypisać ulubione funkcje do panelu dotykowego zintegrowanego w rękawie.

+ Dowiedz się więcej

Akcesoria BMW Motorrad ConnectedRide

Akcesoria BMW Motorrad ConnectedRide

Jeśli podróżujesz swoim motocyklem, ale nie chcesz rozstawać się ze swoim smartfonem, BMW Motorrad ConnectedRide Cradle jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy połączyć smartfon za pomocą aplikacji BMW Motorrad Connected, włożyć go do uchwytu i można ruszać w drogę. Sterowanie jest bezpieczne i komfortowe dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi na kierownicy, a system ConnectedRide Com U1 pozwala nam zaoferować inteligentne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą rozmawiać ze swoimi pasażerami podczas jazdy. 

+ Dowiedz się więcej

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące BMW Motorrad ConnectedRide? Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

spinner