Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected to centralny element łączący wszystkie produkty BMW Motorrad ConnectedRide. W pierwszej kolejności należy połączyć wszystkie produkty z rodziny ConnectedRide przez Bluetooth z Connectivity Hub w aplikacji. Gotowe – teraz masz szybki i łatwy dostęp do takich funkcji, jak nawigacja, informacje o pojeździe i inne funkcje specyficzne dla produktu.

+ Dowiedz się więcej

Szeroki zakres możliwości

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity umożliwia korzystanie ze zwykłych funkcji smartfona, takich jak telefon, muzyka i nawigacja, na przejrzystym wyświetlaczu TFT Twojego motocykla. Łączy ze sobą motocykl, smartfon i kask przez Bluetooth, dzięki czemu możesz sterować funkcjami za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera na kierownicy. W ten sposób podczas długich wyjazdów masz w uchu odpowiednią playlistę, pozostajesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i nigdy nie tracisz celu z oczu.

+ Dowiedz się więcej

Akcesoria BMW Motorrad Connected

Akcesoria BMW Motorrad Connected

Jeśli lubisz spędzać weekendy na motocyklu i korzystasz z nawigacji za pomocą smartfona, BMW Motorrad ConnectedRide Cradle jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy połączyć smartfon za pomocą aplikacji BMW Motorrad Connected, włożyć go do uchwytu i można ruszać w drogę. Sterowanie jest bezpieczne i komfortowe dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi na kierownicy. W ten sposób czerpiesz jeszcze większą przyjemność z jazdy – w przyszłości możesz spodziewać się kolejnych akcesoriów do łączenia z siecią.

+ Dowiedz się więcej

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące BMW Motorrad ConnectedRide? Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

spinner