Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected to centralny element łączący wszystkie produkty BMW Motorrad ConnectedRide. W pierwszej kolejności należy połączyć wszystkie produkty z rodziny ConnectedRide przez Bluetooth z Connectivity Hub w aplikacji. Gotowe – teraz masz szybki i łatwy dostęp do takich funkcji, jak nawigacja, informacje o pojeździe i inne funkcje specyficzne dla produktu.

+ Dowiedz się więcej

Szeroki zakres możliwości

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity umożliwia korzystanie ze zwykłych funkcji smartfona, takich jak telefon, muzyka i nawigacja, na przejrzystym wyświetlaczu TFT Twojego motocykla. Łączy ze sobą motocykl, smartfon i kask przez Bluetooth, dzięki czemu możesz sterować funkcjami za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera na kierownicy. W ten sposób podczas długich wyjazdów masz w uchu odpowiednią playlistę, pozostajesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i nigdy nie tracisz celu z oczu.

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Connected Rider Gear

BMW Motorrad Connected Rider Gear

Connected Rider Gear pasuje do Twojego cyfrowego stylu życia niezależnie od tego, czy jedziesz swoim motocyklem do biura, na kawę lub na trening. Kurtka Tokyo Connect GTX wyposażona jest w aktywne oświetlenie na plecach i ramionach oraz wiele innych udogodnień zapewniających komfort i bezpieczeństwo. Okulary smart glasses ConnectedRide działają jak indywidualny wyświetlacz przezierny i prezentują istotne w danej chwili informacje oraz wskazówki nawigacyjne bezpośrednio w Twoim polu widzenia, gdy tylko zechcesz.

+ Dowiedz się więcej

Akcesoria BMW Motorrad ConnectedRide

Akcesoria BMW Motorrad ConnectedRide

Do produktów BMW Motorrad ConnectedRide należą również nasze inteligentne części akcesoryjne do Twojego motocykla, które przydadzą Ci się na Twoich wyjazdach. Przede wszystkim ConnectedRide Navigator, który jest czymś o wiele więcej niż tylko urządzeniem nawigacyjnym. Łączy on wiele produktów ConnectedRide oraz smartfon na interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę, stając się w ten sposób centrum telefonii, strumieniowania i nawigacji. Lub też zmień swój telefon komórkowy w urządzenie nawigacyjne – BMW Motorrad ConnectedRide Cradle idealnie Ci w tym pomoże.

+ Dowiedz się więcej

Nasze produkty Connected Ride

Kurtka Tokyo Connect GTX
Idealne połączenie stylu, funkcjonalności i ochrony – oraz inteligentnych funkcji.
Inteligentne okulary ConnectedRide
Inteligentne okulary to twój wyświetlacz przezierny na motocykl prezentujący wszystkie informacje istotne podczas jazdy.
ConnectedRide Navigator
Urządzenie nawigacyjne najnowszej generacji do Twojego BMW Motorrad.
ConnectedRide Com U1
System komunikacji niezależny od kasku do prywatnej i otwartej komunikacji.
ConnectedRide Cradle
Inteligentny uchwyt na smartfon do nawigacji za pomocą aplikacji Connected.
spinner

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące BMW Motorrad ConnectedRide? Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

spinner