Mocujesz BMW Motorrad ConnectedRide Cradle w prosty sposób do przygotowania pod nawigację swojego motocykla. Indywidualnie regulowane ramiona umożliwiają dostosowanie do najpopularniejszych modeli smartfonów. Po podłączeniu do aplikacji BMW Motorrad Connected przez Bluetooth włóż smartfon do uchwytu i już możesz wygodnie sterować funkcjami aplikacji za pomocą sterownika wielofunkcyjnego na kierownicy. Podczas jazdy smartfon jest ładowany indukcyjnie przez BMW Motorrad ConnectedRide Cradle lub alternatywnie za pomocą kabla USB C.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected jest kluczem do BMW Motorrad ConnectedRide Cradle. Po sparowaniu przez Connectivity Hub aplikacji uzyskujesz dostęp do funkcji za pomocą sterownika wielofunkcyjnego. Nawigacja prowadzi cię poprzez widok mapy i strzałek najlepszą drogą do następnego celu. Później masz również dostęp do pokonanej trasy. Obszar Bike Info zawiera dodatkowo wszystkie ważne dane pojazdu, takie jak ciśnienie w oponach, wskaźnik zużycia paliwa i zasięg.

+ Dowiedz się więcej
Zakres dostawy
  • ConnectedRide Cradle
  • Skrócona instrukcja
  • Kod QR do szczegółowej instrukcji
Kompatybilne modele

Do zamocowania BMW Motorrad ConnectedRide Cradle do maszyny konieczne jest specjalne przygotowanie pod nawigację. Uchwyt nie jest zgodny z 4-przyciskowym Mount-Cradle w nawigatorze.

Wszystkie zgodne modele BMW Motorrad zebraliśmy w postaci listy PDF.

Kompatybilne smartfony

Zasadniczo wszystkie smartfony o wymiarach minimalnych 130,1 x 65,5 x 6,9 mm i maksymalnych 162,5 x 78,1 x 8,8 mm są kompatybilne.

Pełną listę wszystkich modeli smartfonów można znaleźć na poniższej liście PDF.

Więcej informacji
  • Aby umożliwić sterowanie aplikacją za pomocą sterownika wielofunkcyjnego na kierownicy pojazdu, musisz mieć połączenie Bluetooth Low Energy. Parowanie odbywa się w Connectivity Hub w aplikacji BMW Motorrad Connected i jest wymagane tylko w początkowej konfiguracji. Podczas następnej jazdy urządzenia automatycznie łączą się po włączeniu.
  • Aby smartfon był bezpiecznie zamocowany w BMW Motorrad ConnectedRide Cradle, w zależności od wersji może być konieczne zdjęcie etui.
  • Smartfony muszą być wyposażone co najmniej w Bluetooth Low Energy w wersji 4.2, aby spełnić wymagania bezpieczeństwa (LE Secure Connections) dotyczące połączenia. Dlatego smartfony ze starszymi wersjami Bluetooth nie są obsługiwane.

Zawsze gotowy do uruchomienia

Przy pierwszym użyciu BMW Motorrad ConnectedRide Cradle aplikacja BMW Motorrad Connected App pomaga w początkowej konfiguracji. W jaki sposób współdziałają wyświetlacz TFT, sterownik wielofunkcyjny, uchwyt i aplikacja, przedstawiamy w naszych pozostałych filmach instruktażowych na YouTube.

+ Dowiedz się więcej
Do playlisty na YouTube external-link-arrow-slim

Masz jeszcze pytania dotyczące BMW Motorrad ConnectedRide Cradle? Zajrzyj do naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Łączenie z motocyklem

Zdobądź swój uchwyt ConnectedRide Cradle

Wystarczy, że dodasz ConnectedRide Craddle do swojej listy zapytań i wygodnie odbierzesz wielofunkcyjny uchwyt u swojego partnera BMW Motorrad.

Zamów teraz

Więcej na temat jazdy z połączeniem sieciowym

spinner