Nawigacja

Cel zawsze przed oczami

Cel zawsze przed oczami

Dzięki planowaniu trasy, prowadzeniu do celu i innym funkcjom aplikacja BMW Motorrad Connected idealnie nadaje się do nawigacji motocyklowej: opcje „kręta trasa” z wyjątkowo zróżnicowaną drogą lub „trasa efektywna” dla pojazdów elektrycznych to tylko dwie spośród licznych przemyślanych możliwości zastosowania. W ten sposób można na przykład rejestrować jazdy bez prowadzenia do celu i analizować je później. 

+ Dowiedz się więcej

Na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT nawigacja strzałkowa „turn by turn” prowadzi do celu. Przyszłe manewry, takie jak skręcanie lub ruch okrężny, są wyświetlane wraz z zaleceniem dot. pasa ruchu (Lane Guidance).

Natomiast kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala otwiera przed Tobą nowe możliwości. Nie tylko ze względu na czytelność, poręczność menu i koncepcję obsługi. Tryb pełnoekranowy zapewnia pełnowymiarowy, interaktywny widok mapy. Natomiast w trybie podzielonego ekranu masz wgląd w kilka funkcji jednocześnie, którymi możesz intuicyjnie sterować za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera.

+ Dowiedz się więcej

Telefonia i media

Dostępność według Twoich preferencji

Dostępność według Twoich preferencji

Mobilność oznacza dotarcie do innych – i bycie osiągalnym. Na tym polega BMW Motorrad Connectivity. W połączeniu z kaskiem z systemem komunikacji BMW możesz bez problemu wykonywać połączenia telefoniczne podczas jazdy. Na wyświetlaczu TFT widoczne są zarówno kontakty z książki adresowej smartfona, jak i połączenia przychodzące. Za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera możesz sterować wszystkimi funkcjami bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. 

+ Dowiedz się więcej

Każdy metr: Twoja piosenka

Każdy metr: Twoja piosenka

Ty decydujesz o rytmie swojej podróży: Zobacz swoją playlistę na wyświetlaczu TFT i steruj z łatwością swoją ulubioną muzyką. W połączeniu z systemami komunikacji, takimi jak Com V3 lub ConnectedRide Com U1, możesz cieszyć się swoimi piosenkami także w kasku, a nawet we dwójkę. 

+ Dowiedz się więcej

Here’s how it works

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Nasza bezpłatna aplikacja umożliwia połączenie smartfona bezpośrednio z kokpitem motocykla przez Bluetooth. W ten sposób podczas jazdy masz przed oczami nawigację, książkę adresową czy też muzykę i uzyskujesz dostęp do innych funkcji, takich jak dane pojazdu. W skrócie: Dzięki aplikacji BMW Motorrad Connected zamieniasz swój smartfon w narzędzie motocyklowe.

+ Dowiedz się więcej

Proste i zrozumiałe wyjaśnienie

Proste i zrozumiałe wyjaśnienie

Dzięki poniższym filmom dowiesz się, jak obsługiwać BMW Motorrad Connectivity podczas instalacji i użytkowania. 

+ Dowiedz się więcej

Masz jeszcze pytania dotyczące BMW Motorrad Connectivity? Zajrzyj do naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Więcej na temat jazdy z połączeniem sieciowym

spinner