Nawigacja oparta na smartfonie: prowadzenie podczas jazdy.

Nawigacja oparta na smartfonie: prowadzenie podczas jazdy.

Korzystanie z opcjonalnych akcesoriów Connectivity w połączeniu z aplikacją BMW Motorrad Connected sprawia, że codzienna nawigacja jest jeszcze łatwiejsza – dzięki łączności między smartfonem a pojazdem kierowca jest w wyraźny i niezawodny sposób kierowany do celu podróży za pomocą strzałek wskazujących „zakręt po zakręcie”, widocznych na wyświetlaczu TFT. Nawet w warunkach miejskich nowy wyświetlacz prezentujący strzałki jest intuicyjny i praktyczny. W przypadku braku sieci mobilnej do nawigacji mogą być wykorzystywane mapy offline. Podczas trudniejszych podróży można także korzystać ze sprowadzonego urządzenia BMW Motorrad Navigator, które jest oczywiście kompatybilne z wyświetlaczem TFT.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: nawigacja

Prowadzenie rozmów telefonicznych jest łatwe, nawet podczas jazdy.

Prowadzenie rozmów telefonicznych jest łatwe, nawet podczas jazdy.

Kask połączony z systemem komunikacji BMW Motorrad i opcjonalnymi akcesoriami Connectivity umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas podróży. Kierowca dysponuje pełnym dostępem do listy kontaktowej w smartfonie z wykorzystaniem wyświetlacza TFT oraz może wybierać kontakty i nawiązywać z nimi połączenia za pomocą multi-controllera. Rozmowy przychodzące są również pokazywane na wyświetlaczu i można je akceptować lub odrzucać prostym ruchem ręki. Informacje dotyczące jazdy takie jak prędkość i bieg są widoczne na wyraźnym wyświetlaczu w każdym momencie dzięki wyjątkowej koncepcji wyświetlania ekranowego BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: rozmowy telefoniczne

Rozwiązanie Connectivity pozwala motocyklistom skupić się na tym, co jest naprawdę ważne: drogach, które czekają na odkrycie.

Media: relaks podczas jazdy dzięki odpowiedniej piosence.

Media: relaks podczas jazdy dzięki odpowiedniej piosence.

Opcjonalne akcesoria Connectivity umożliwiają łatwe odtworzenie muzyki zapisanej w smartfonie za pomocą wyświetlacza TFT. Kask połączony z systemem komunikacji BMW Motorrad zapewnia doskonałe brzmienie. Jeśli nie lubisz danej piosenki, masz bezpośredni dostęp do funkcji przejścia do kolejnego/poprzedniego utworu.  Dzięki systemowi komunikacji BMW Motorrad możesz także łatwo wyregulować głośność – oraz uruchomić funkcję wyciszenia – za pomocą multi-controllera. Dzięki temu każdy kierowca może kontrolować swoją muzykę podczas jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected: dodatkowe informacje o pojeździe i nie tylko

Aplikacja BMW Motorrad Connected: dodatkowe informacje o pojeździe i nie tylko

Bezpłatna aplikacja BMW Motorrad Connected zapewnia jeszcze więcej możliwości w zakresie połączeń: nawigacja oparta na smartfonie szybko kieruje kierowcę do celu podróży za pomocą innowacyjnych strzałek wskazujących „zakręt po zakręcie” na wyświetlaczu TFT. Ponadto aplikacja BMW Motorrad Connected umożliwia wyświetlenie ważnych informacji takich jak statystyki jazdy. Co więcej, umożliwia zapisanie tras i dodanie do nich obrazów. Dzięki temu można mieć cyfrowe wspomnienia z każdej podróży. Funkcja First Mile zapisuje lokalizację, w której zaparkowany jest motocykl, ułatwiając jego znalezienie. Dzięki aplikacji BMW Motorrad Connected można także dzielić się wszystkimi podróżami z Rever ze znajomymi. Po udostępnieniu aplikację BMW Motorrad Connected można zainstalować ze sklepów z aplikacjami Google i Apple.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: parowanie

Tak indywidualne jak kierowcy: projekty wyświetlaczy TFT.

Motocykle mają szczególny charakter. Aby to podkreślić, segmenty pojazdów zostały zaprojektowane w różny sposób.  

+ Dowiedz się więcej

Dostępne dla następujących motocykli

spinner