Nawigacja oparta na smartfonie: prowadzenie podczas jazdy.

Nawigacja oparta na smartfonie: prowadzenie podczas jazdy.

Korzystanie z opcjonalnych akcesoriów Connectivity w połączeniu z aplikacją BMW Motorrad Connected sprawia, że codzienna nawigacja jest jeszcze łatwiejsza – dzięki łączności między smartfonem a pojazdem kierowca jest w wyraźny i niezawodny sposób kierowany do celu podróży za pomocą strzałek wskazujących „zakręt po zakręcie”, widocznych na wyświetlaczu TFT. Nawet w warunkach miejskich nowy wyświetlacz prezentujący strzałki jest intuicyjny i praktyczny. W przypadku braku sieci mobilnej do nawigacji mogą być wykorzystywane mapy offline. Podczas trudniejszych podróży można także korzystać ze sprowadzonego urządzenia BMW Motorrad Navigator, które jest oczywiście kompatybilne z wyświetlaczem TFT.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: nawigacja

Prowadzenie rozmów telefonicznych jest łatwe, nawet podczas jazdy.

Prowadzenie rozmów telefonicznych jest łatwe, nawet podczas jazdy.

Kask połączony z systemem komunikacji BMW Motorrad i opcjonalnymi akcesoriami Connectivity umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas podróży. Kierowca dysponuje pełnym dostępem do listy kontaktowej w smartfonie z wykorzystaniem wyświetlacza TFT oraz może wybierać kontakty i nawiązywać z nimi połączenia za pomocą multi-controllera. Rozmowy przychodzące są również pokazywane na wyświetlaczu i można je akceptować lub odrzucać prostym ruchem ręki. Informacje dotyczące jazdy takie jak prędkość i bieg są widoczne na wyraźnym wyświetlaczu w każdym momencie dzięki wyjątkowej koncepcji wyświetlania ekranowego BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: rozmowy telefoniczne

Rozwiązanie Connectivity pozwala motocyklistom skupić się na tym, co jest naprawdę ważne: drogach, które czekają na odkrycie. ”

Media: relaks podczas jazdy dzięki odpowiedniej piosence.

Media: relaks podczas jazdy dzięki odpowiedniej piosence.

Opcjonalne akcesoria Connectivity umożliwiają łatwe odtworzenie muzyki zapisanej w smartfonie za pomocą wyświetlacza TFT. Kask połączony z systemem komunikacji BMW Motorrad zapewnia doskonałe brzmienie. Jeśli nie lubisz danej piosenki, masz bezpośredni dostęp do funkcji przejścia do kolejnego/poprzedniego utworu.  Dzięki systemowi komunikacji BMW Motorrad możesz także łatwo wyregulować głośność – oraz uruchomić funkcję wyciszenia – za pomocą multi-controllera. Dzięki temu każdy kierowca może kontrolować swoją muzykę podczas jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected: łatwe planowanie tras i prosta nawigacja.

Aplikacja BMW Motorrad Connected: łatwe planowanie tras i prosta nawigacja.

Dzięki aplikacji BMW Motorrad Connected możesz jeszcze intensywniej korzystać z przejażdżek – i ze swojego smartfona. Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie trasy, nawigację, czy informacje przydatne w podróży, dzięki sterowaniu zintegrowanemu w kierownicy będziesz jednocześnie dobrze poinformowany i bezpieczny na drodze. Za pomocą wygodnego planowania można zestawiać wymarzone trasy z poszczególnych punktów nawigacyjnych. Trasy możesz też importować do aplikacji BMW Motorrad Connected w postaci plików GPX. Dzięki opcji „kręte trasy” możesz odkrywać nowe szlaki, zwiększając przyjemność z jazdy na swoim motocyklu. Mapy można pobrać bezpłatnie do użytku offline. W nawigacji znajduje się dokładnie to, czego potrzebuje motocyklista, aby wyruszyć w drogę. Są to oczywiście precyzyjne instrukcje dotyczące skręcania za pomocą nawigacji z użyciem strzałek lub poleceń głosowych, prowadzenia po pasie ruchu oraz aktualne dane o ruchu drogowym. Wyświetlane są również ograniczenia prędkości i istnieje możliwość wyszukiwania punktów użyteczności publicznej. W aplikacji można również wyświetlać aktualne informacje o pogodzie.

 

+ Dowiedz się więcej

Szybki dostęp do wszystkich informacji o Twoich podróżach.

Szybki dostęp do wszystkich informacji o Twoich podróżach.

Zasada idealnej jazdy brzmi: raz, to jak nigdy. Dlatego też możesz nagrywać dane dotyczące trasy i pojazdu oraz odtwarzać je dowolną ilość razy – łącznie z analizą takich wartości jak kąt nachylenia, prędkość obrotowa silnika czy przyspieszenie. Swoje trasy możesz eksportować jako pliki GPX, a przejażdżki i zdjęcia udostępniać w serwisach społecznościowych lub na stronie Rever, jeszcze podczas jazdy. Ofertę uzupełniają praktyczne dane, takie jak przebieg, poziom paliwa i pozostały zasięg, ciśnienie w oponach i zbliżający się przegląd serwisowy. A to dopiero początek. Nieustannie rozwijamy tę aplikację: dla jeszcze większego komfortu i przyjemności z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Film instruktażowy: parowanie

Tak indywidualne jak kierowcy: projekty wyświetlaczy TFT.

Motocykle mają szczególny charakter. Aby to podkreślić, segmenty pojazdów zostały zaprojektowane w różny sposób.  

+ Dowiedz się więcej

Dostępne dla następujących motocykli

Connectivity
PDF   |   2.38 MB   |   Angielski
[This is disclaimer text for gpx download files.]
spinner