Dzięki uniwersalnej konstrukcji system można łatwo zamocować na większości kasków BMW Motorrad. Łatwe w montażu głośniki zapewniają oprócz wysokiego komfortu noszenia również wysokiej jakości doznania dźwiękowe w jakości HD.

Obsługa w rękawicach odbywa się bardzo intuicyjnie za pomocą czterech przycisków na panelu ConnectedRide Com U1 lub alternatywnie za pośrednictwem systemowej aplikacji Com U1. Dzięki funkcji „Hey Sena” możesz dodatkowo aktywować predefiniowane polecenia głosowe. A jeśli połączysz smartfon bezpośrednio z systemem komunikacji, możesz swobodnie korzystać z poleceń głosowych smartfona.

+ Dowiedz się więcej

Komunikacja za pośrednictwem Bluetooth lub sieci Mesh 2.0

Komunikacja za pośrednictwem Bluetooth lub sieci Mesh 2.0

Korzystając z systemu ConnectedRide Com U1 masz do wyboru dwa rodzaje połączeń: Bluetooth umożliwia rozmowę z drugą osobą i zapewnia zasięg do 2 km na otwartej przestrzeni. W przypadku sieci Mesh zasięg wydłuża się nawet do 8 km – pod warunkiem, że podróżujecie w grupie składającej się z co najmniej sześciu osób.

Połączenie za pośrednictwem sieci Mesh oferuje jednak jeszcze więcej: Group Mesh Intercom umożliwia tworzenie prywatnych, zamkniętych grup składających się z maksymalnie 24 uczestników. Natomiast Multi Channel Open Mesh umożliwia otwartą grupę z nieskończoną liczbą uczestników znajdujących się w granicach zasięgu.  W tym przypadku każdy, kto znajduje się na tym samym kanale, może komunikować się z grupą bez wcześniejszego parowania. W każdej chwili możesz za pomocą jednego przycisku przełączać się między grupą prywatną a otwartą.

+ Dowiedz się więcej

To tutaj gra muzyka

To tutaj gra muzyka

Dzięki ConnectedRide Com U1 możesz łatwo udostępnić swoją playlistę pasażerowi i jego systemowi ConnectedRide Com U1: Dzięki temu możecie podróżować przy akompaniamencie tej samej ścieżki dźwiękowej. Wbudowane radio FM zapamiętuje do 10 stacji radiowych. Można je łatwo włączać oraz wyłączać za pomocą jednego przycisku.

+ Dowiedz się więcej
Zakres dostawy

Łatwy w obsłudze i prosty w montażu: System ConnectedRide Com U1, składający się z zaledwie kilku pojedynczych elementów, oferuje wiele możliwości komunikacji.

  • Panel obsługi
  • Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
  • Głośnik, 40 mm
  • Mikrofon na pałąku
  • Mikrofon przewodowy
Kompatybilne kaski

System ConnectedRide Com U1 jest kompatybilny z niemal wszystkimi kaskami BMW Motorrad. Dla ułatwienia montażu i uzyskania najlepszych efektów akustycznych zalecamy stosowanie następujących kasków:

  • StreetX
  • GS Pure
  • Sao Paulo
  • XOMO
Dodatkowe korzyści

System ConnectedRide Com U1 umożliwia wprowadzenie do grupy Mesh systemów komunikacji Fit-for-All lub V3. W przypadku systemu komunikacji V3 w połączeniu z systemem ConnectedRide Com U1 należy najpierw skonfigurować ustawienia za pomocą aplikacji lub menedżera urządzeń.

W zależności od trybu pracy możesz obsługiwać różne funkcje za pomocą sterowania głosowego. Dostępne języki to: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński, japoński i rosyjski.

Dioda LED informuje o stanie naładowania akumulatora, a automatyczny komunikat głosowy ostrzega o niskim poziomie naładowania akumulatora. Czas pracy akumulatora wynosi do 13 godzin w przypadku interkomu Bluetooth i do 8 godzin w przypadku interkomu Mesh.

Dzięki funkcji szybkiego ładowania możesz również w pełni wykorzystać krótkie przerwy: Czas ładowania wynoszący zaledwie 20 minut wystarcza na 3,5 godziny w trybie interkomu Mesh i 6 godzin w trybie interkomu Bluetooth.

Komunikacja może być tak prosta

Z poniższego filmu dowiesz się, jak nieskomplikowana i naturalna jest komunikacja z wykorzystaniem systemu ConnectedRide Com U1.

+ Dowiedz się więcej

Instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja obsługi systemu ConnectedRide Com U1
PDF   |   1.12 MB   |   Angielski
This is disclaimer text for gpx download files.

Zdobądź swój ConnectedRide Com U1

Zdobądź swój ConnectedRide Com U1

Podziel się swoimi wrażeniami oraz przyjemnością z jazdy. I jeszcze intensywniej przeżywaj każdą podróż. Już teraz zamów Com U1.

Aby zapewnić Ci stałą łączność także w przyszłości, zawsze oferujemy najnowsze aktualizacje oprogramowania do pobrania.

+ Dowiedz się więcej

Masz jeszcze pytania dotyczące BMW Motorrad ConnectedRide Cradle? Zajrzyj do naszego portalu z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Więcej na temat jazdy z połączeniem sieciowym

spinner