* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Aktualne informacje mogą nieco się różnić od przedstawionych na zdjęciach

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Aktualne informacje mogą nieco się różnić od przedstawionych na zdjęciach

Kalkulator rat C 400 GT

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW C 400 GT.

Miasto w nowym wymiarze.

Co sprawia, że miasto jest interesujące? Różnorodność ludzi? Trendy, które się tu pojawiają? Niezliczone możliwości? Wszystko razem! Aby je odkryć, potrzebny jest Ci odpowiedni towarzyszy, który pozwoli Ci komfortowo odkryć całe miasto. Jest nim BMW C 400 GT.

 

Design C 400 GT

Wybierz swój styl.

Twój C 400 GT pokazuje styl. Twój Styl! Który kolor najlepiej podkreśla Twoją indywidualność?

  Alpine White

  Lakier Alpine White nadaje skuterowi lekki i zwinny wygląd.

  Moonwalkgrey metallic

  Pewny siebie i dynamiczny: klasyczny kolor metaliczny Moonwalk przekonuje sportowymi akcentami.

  Blackstorm metallic

  Prosty i klasyczny wygląd dzięki metalicznemu lakierowi Blackstorm.

  Postępowy, innowacyjny i pełen emocji.

  Ten zwinny średniej wielkości skuter pozwala podbić miasto, będąc jednocześnie przygotowanym na dłuższe wycieczki po okolicy. Tak właśnie wygląda konstrukcja C 400 GT: sportowy kształt w kształcie litery V z eleganckimi elementami wykończenia. Duża szyba chroniąca przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi jest świadectwem miejskiej żądzy przygód. Ergonomicznie zaprojektowane siedzisko gwarantujące wygodną i pewną pozycję siedzącą. Technologia oświetlenia LED: reflektor z opcjonalnymi światłami do jazdy w dzień i zintegrowanymi kierunkowskazami przednimi zapewniają przekonujący wygląd.  

  + Dowiedz się więcej

  Połączony z miastem - i całym światem.

  Połączony z miastem - i całym światem.

  Tak właśnie wygląda przyszłość: BMW Motorrad Connectivity pozwala przeżyć prawdziwą rewolucję w zakresie łączności w C 400 GT. Dzięki temu opcjonalnemu akcesorium smartfon i skuter stają się jednym urządzeniem. W tym celu telefon łączy się ze standardowym wyświetlaczem TFT i można go intuicyjnie sterować za pomocą wielofunkcyjnego sterownika na kierownicy. Gniazdo wbudowane w schowek zapewnia, że Twój telefon pozostaje naładowany energią, tak jak Ty. Niezależnie od tego, czy jest to playlista z ulubionymi dźwiękami, czy najlepsza trasa przez miasto: innowacyjny wyświetlacz ze strzałką "zakręt po zakręcie" pozwala szybko i bezpiecznie nawigować. I zawsze pozostajesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi. System komunikacji BMW Motorrad umożliwia łatwy dostęp do listy kontaktów smartfonu za pośrednictwem kontrolera wielofunkcyjnego, a tym samym do wykonywania połączeń telefonicznych w podróży.

  Zobacz film instruktażowy, aby dowiedzieć się, jak korzystać z połączeń.

  + Dowiedz się więcej

  silnik jednocylindrowy

  25
  kW (34 KM) przy 7,500 obr/min
  212
  kg masa własna, gotowa do drogi
  775
  mm wysokość siedziska
  3,5
  litrów na 100 km zużycia paliwa wg WMTC
  Chłodzony cieczą, jednocylindrowy silnik spalinowy

  Wydajność, która przynosi radość.

  Wydajność, która przynosi radość.

  Koncepcja silnika została opracowana specjalnie dla nowych skuterów średniej wielkości i idealnie spełnia specjalne wymagania ruchu miejskiego. Zapewnia ona nie tylko niskie zużycie paliwa, ale także dużą przyjemność z jazdy. A wszystko spełniając normę emisji spalin Euro 4.  

  + Dowiedz się więcej

  Najważniejsze informacje o C 400 GT

  Flexcase
  Flexcase C 400 GT
  Keyless
  Keyless Ride C 400 GT
  Reflektor Full-LED
  Full-LED headlamp C 400 GT
  ASC
  ASC C 400 GT
  Connectivity (wyświetlacz TFT)
  Connectivity (wyświetlacz TFT) C 400 GT
  Ergonomia i ochrona przed wiatrem
  Ergonomics and wind protection C 400 GT
  Kieszeń na smartfon
  Smartphone compartment C 400 GT
  Silnik
  Engine C 400 GT

  Najważniejsze informacje o C 400GT

  Ergonomia i ochrona przed wiatrem

  Ohrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi.

  Elementy ochronne o dużej powierzchni oraz szeroka szyba zapewniają optymalną ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Położenie kierownicy, specjalnie ukształtowane siedzenie i wygodna pozycja stopy zapewniają doskonałą ergonomię.

  Connectivity (wyświetlacz TFT)

  Inny wymiar połączenia.

  W BMW C 400 GT. korzystając z 6,5-calowego kolorowego wyświetlacza TFT o wysokiej rozdzielczości możesz obsługiwać połączenia telefoniczne, słuchanie muzyki lub nawigacja, mogą być używane w prosty i bezpieczny sposób - nawet podczas podróży.

  Silnik

  Wydajny, mocny, oszczędny.

  Silnik C 400 GT doskonale nadaje się do wymogów mobilności w mieście, a także do wycieczek po okolicy: przy pojemności 350 cm3 i mocy 25 kW (34 KM) przy 7500 obr./min. jest nie tylko szybki ale także niezwykle oszczędny.

  Lampa Full-LED

  LED - dla widocznego zwiększenia bezpieczeństwa.

  Charakterystyczny reflektor zaprojektowany w technologii LED, wraz z lampami LED do jazdy dziennej w dzień (opcjonalnie) i ogromną mocą światła świateł mijania i drogowych. Przednie kierunkowskazy są zintegrowane z osłoną; tylne są zintegrowane z tylnym światłem.

  ASC

  Stabilność i bezpieczeństwo.

  Nawet w złych warunkach ASC pozwala zachować pełną kontrolę. Automatyczna kontrola stabilności zapobiega obracaniu się tylnego koła, zapewniając w ten sposób sprawne przeniesienie mocy na drogę, co znacznie zwiększa aktywne bezpieczeństwo na drodze.

  Poznaj brzmienie C 400 GT

  Niech stanie się Twój!

  BMW C 400 GT pozwala Ci wyrazić Twoją osobowość.

  BMW C 400 GT pozwala Ci wyrazić Twoją osobowość. Ty decydujesz, jak wygląda. To wszytsko dzięki bogatym akcesoriom i gamie oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad.

  Dowiedź się więcej

  Akcesoria C 400 GT

  Odzież na skuter

  Odzież BMW Motorrad.

  Ubrania i wyposażenie, które są idealne do średniej wielkości skutera.

  Znajdź dealera

  Możesz być zainteresowany również...

  Więcej modeli do miasta.

  spinner