Wygodny

Lepszy komfort, lepsze przeżycia

Zrelaksuj się w ruchu miejskim: Ten C 400 GT w eleganckim stylu Triple Black zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. Praktyczny Topcase oferuje dużo miejsca do przechowywania. Dzięki zewnętrznej powłoce pokrywy Topcase w kolorze Blackstorm metallic, którą można zamówić osobno, przestrzeń do przechowywania i skuter zlewają się w jedną całość. Wysoka szyba przednia zapewnia niezawodną ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, a światła LED do jazdy dziennej zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. 

Pakiet uzupełnia łączność Connectivity: słuchaj muzyki, dzwoń i daj się poprowadzić z jednego miejsca do drugiego.

+ Dowiedz się więcej
Konfigurator external-link-arrow-slim
Światło do jazdy dziennej w technologii LED

Jasne światło diodowe do jazdy w dzień o charakterystycznym wyglądzie zapewnia większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Światła do jazdy dziennej można włączyć, korzystając z wygodnej funkcji automatycznej lub ręcznie.

BMW Motorrad Connectivity

BMW Motorrad Connectivity oferuje innowacyjne funkcje na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT do nawigacji, telefonowania i słuchania muzyki na Twoim skuterze. Obsługa odbywa się za pomocą kontrolera wielofunkcyjnego, dzięki czemu ręce mogą pozostać na kierownicy.

Mostek bagażowy

Wytrzymały mostek bagażowy o atrakcyjnym wyglądzie umożliwia niezawodne zamocowanie topcase lub innych większych sztuk bagażu.

Mniejszy Topcase, 30l

Wysokiej jakości wodoszczelny Topcase z tworzywa sztucznego z lakierowaną pokrywą i o pojemności 30 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca na kask. 

Jest połączony z zewnętrzną powłoką pokrywy Topcase i jest dostępny w dopasowanych kolorach.

Wyściółka pod plecy do małego Topcase

Dzięki wygodnej wyściółce pod plecy pasażer cieszy się większym komfortem zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Wysoka szyba przednia

Wysoka szyba przednia z powłoką odporną na zarysowania jest wyższa niż standardowa szyba przednia i zapewnia kierowcy i pasażerowi maksymalną ochronę przed wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi. 

Zaprojektuj własny C 400 GT

Od lakieru po wyposażenie: W konfiguratorze złożysz skuter tak, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania.

Konfigurator
spinner