Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
Niewiążąca rekomendacja cenowa producenta na rynek niemiecki, łącznie z ustawowym podatkiem VAT, plus transport i opakowanie. Zastrzega się prawo do zmian.

BMW F 800 GS

Krótkie dystanse – wspaniałe przygody

Na tym motocyklu można polegać niezależnie od trasy. Dzięki nowemu, mocniejszemu silnikowi i wielu innym ulepszeniom, F 800 GS jest idealnym towarzyszem na krótkie i długie podróże. Spakuj plecak, zabierz przyjaciół i ruszaj w drogę. Odkrywajcie wspólnie nowe ścieżki i doświadczajcie niezapomnianych przygód. Doświadczycie #SpiritOfGS z bliska, posłuchacie trzaskającego ogniska i po prostu zostawicie swój powszedni dzień za sobą.

„ 

HUNGRY FOR MORE #SPIRITOFGS

 ”

Najważniejsze cechy F 800 GS

Dynamic ESA dla bezpiecznej jazdy
Dynamic ESA w F 800 GS
ABS Pro i DTC w standardzie
ABS Pro i DTC w F 800 GS
Osłony dłoni w standardzie
Ochrona dłoni dla F 800 GS
Więcej mocy dzięki seryjnemu portowi USB
Port USB w F 800 GS
Stelaż montażowy dla kufrów systemu Vario
Stelaż na systemowe kufry dla modelu F 800 GS
Wyświetlacz TFT z zestawem łączności i obsługą multikontrolera w standardzie
Wyświetlacz TFT z zestawem łączności w BMW F 800 GS
Podgrzewanie manetek kierownicy z wielostopniową regulacją
Podgrzewanie manetek kierownicy BMW F 800 GS
Większy wybór siedzeń
Niezwykle niskie siedzenie F 800 GS

Nasz ConnectedRide Navigator wyszukuje przygód nie tylko drogę

Nasz ConnectedRide Navigator wyszukuje przygód nie tylko drogę

ConnectedRide Navigator pozwala śledzić wszystkie ważne informacje o pojeździe i ruchu drogowym podczas jazdy. Regularne aktualizacje map zapewniają dotarcie do każdego celu. Solidny sprzęt poradzi sobie z niemal wszystkimi trudnościami. Dzięki BMW Motorrad Connected App można połączyć swój smartfon z systemem motocykla.

+ Dowiedz się więcej

Gwarancja 3 lat spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Mocny napęd

895
cm³ pojemności skokowej
91
Nm maks. momentu obrotowego przy 6750 obr./min
64
kW (87 KM) przy 6750 obr./min
815
mm wysokości siedzenia w standardzie
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik rzędowy

Więcej mocy, więcej przyjemności

Więcej mocy, więcej przyjemności

Czysta przyjemność z jazdy po każdej drodze. Nowy silnik w układzie równoległym modelu F 800 GS dostarcza więcej mocy maksymalnej i ma lepszy przebieg krzywej momentu obrotowego. Dzięki zoptymalizowanej krzywej mocy, F 800 GS osiąga swoją maksymalną moc 64 kW (87 KM) przy 6750 obr./min wcześniej, przy jednocześnie zwiększonej krzywej maksymalnego momentu obrotowego, wynoszącego 91 Nm przy 6750 obr./min.

+ Dowiedz się więcej

Tak brzmi BMW F 800 GS

Czysta przyjemność z jazdy nawet dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2

Posiadasz prawo jazdy kategorii A2? I tak możesz prowadzić ten model. Więcej informacji poda Ci Twój partner BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej

Wyraźne wzornictwo, indywidualny styl

Wybierz jeden z trzech

Model F 800 GS jest dostępny w trzech różnych wariantach wykończenia lakierniczego. Od klasycznego do sportowego. Który z nich wybierzesz?

Light white uni

F 800 GS jest ucieleśnieniem lekkości i dynamizmu. Motocykl zawdzięcza to głównie jasnej tapicerce w kolorze lightwhite uni i charakterystycznemu, czarno-niebieskiemu siedzeniu z haftem GS, a także czarnej kierownicy.

Sport

Na wskroś sportowy F 800 GS Sport w kolorze racing blue metallic wygląda dynamicznie już na samym starcie. Czarno-czerwona kanapa z haftem „GS” kontrastuje z jasnym wykończeniem chłodnicy w kolorze lightwhite uni i srebrną kierownicą.

Triple Black

Lakier black storm metallic podkreśla linie motocykla i doskonale współgra z żądnym przygód F 800 GS Triple Black. Atrapy chłodnicy w matowym metalicznym kolorze szarym mineralnym i czarno-szara kanapa z przeszyciami GS dodatkowo akcentują wygląd.

Dostosuj go do swoich upodobań

Pakiet Dynamic

Pakiet Dynamic zapewnia więcej bezpieczeństwa i sportowy charakter. Obejmuje on tryby jazdy Pro, w którym możesz wybrać odpowiedni tryb jazdy w zależności od sytuacji. Asystent zmiany biegów Pro oznacza jeszcze większą kontrolę w nieoczekiwanych sytuacjach. Dynamic ESA automatycznie amortyzuje podwozie, a Ty sam decydujesz, jak intensywny powinien być kontakt opon z podłożem.

Pakiet Comfort

Idealny pakiet dla tych, którzy lubią wygodę. Dzięki Keyless Ride nie musisz nawet wyjmować kluczyka z kieszeni. Elektroniczny tempomat utrzyma prędkość na stałym poziomie. Kufer na bagaż mocuje się w łatwy sposób na bagażniku. Przygotowanie do nawigacji z uchwytem i podstawką montażową do zestawu wskaźników wpasowuje BMW ConnectedRide Navigator w kokpit, pozostawiając go w bezpośrednim polu widzenia kierowcy. Ponadto łańcuch M Endurance oznacza mniejsze nakłady konserwacyjne tylnego koła.

Może być tak wyjątkowy jak Ty

Dzięki fabrycznemu dopasowanemu wyposażeniu specjalnemu i oryginalnym akcesoriom BMW Motorrad możesz nadać swojemu BMW F 800 GS indywidualny charakter. Dowiedz się więcej.

Przejdź do indywidualizacji

Jeszcze więcej #SpiritOfGS

spinner