Multitool

Doskonały towarzysz

Te akcesoria sprawiają, że F 800 GS jest idealnym motocyklem do krótkich ucieczek od codzienności. Pojemny kufer Vario i kufer Topcase montuje się szybko i łatwo. Szyba z regulacją wysokości chroni podczas jazdy, gdy robi się trochę burzowo. Aby zawsze znaleźć właściwą drogę, można skorzystać z uchwytu ConnectedRide Cradle, do którego wystarczy włożyć smartfon, a potem pozwolić się prowadzić aplikacji z nawigacją.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle służy jako uchwyt do korzystania ze smartfona jako urządzenia nawigacyjnego podczas jazdy. Dzięki aplikacji BMW Motorrad Connected za pomocą multikontrolera można przeglądać mapy nawigacji i dane pojazdu. Uchwyt obsługuje różne wielkości smartfonów i ładuje je indukcyjnie lub przewodowo.

Podwyższenie kierownicy w kolorze srebrnym

15-milimetrowe podwyższenie kierownicy z kutego aluminium pozwala na bardziej zrelaksowaną postawę i gwarantuje lepszą kontrolę w terenie.

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Przyciemniana szyba turystyczna

Przyciemniana szyba turystyczna jest o około 80 mm wyższa i 30 mm szersza niż standardowa szyba, dzięki czemu zapewnia zauważalnie lepszą ochronę przed wiatrem i warunkami pogodowymi, a także poprawia ogólny komfort jazdy. Odporna na zarysowania powłoka zapewnia trwałą przejrzystość, a przyciemnienie dodatkowo poprawia wygląd urządzenia.

Regulacja przedniej szyby

Regulacja przedniej szyby umożliwia kierowcy zmianę położenia dużej przedniej szyby i przedniej szyby turystycznej w dwóch etapach.

System kufrów Vario

Wodoodporne kufry Vario z opatentowanym mechanizmem regulacji mają zmienną pojemność od 30 do 39 litrów po lewej stronie i od 20 do 29 litrów po prawej stronie. Opłaca się to zwłaszcza w ruchu miejskim, ponieważ pozwala to na zmniejszenie szerokości kufrów. Praktyczne czarne kufry Vario są wodoodporne i nadają się również do użytkowania w terenie

Także czarny, wodoodporny kufer Vario Topcase ma zmienną pojemność od 25 do 35 litrów.

Aluminiowa osłona silnika Enduro srebrna

Wytrzymała i lekka aluminiowa osłona silnika Enduro chroni przed kamieniami i uszkodzeniami, szczególnie w warunkach terenowych.

Pałąk ochronny silnika srebrny

Srebrny, dwuczęściowy pałąk ochronny silnika wykonany ze stali nierdzewnej chroni okolice cylindrów przed uszkodzeniem, nie ograniczając możliwości wychylenia.

Dodatkowe reflektory LED

Mocne dodatkowe reflektory LED zapewniają niezbędną widoczność w warunkach słabej przejrzystości powietrza.

Dynamika w najmniejszym szczególe

Odkryj dynamiczną stronę samego siebie

BMW F 800 GS w kolorze racing blue metallic jest stworzony do następnej odkrywczej wycieczki. Dzięki drobnym, ale subtelnym akcentom, dynamiczny design podkreśla sportowy wygląd F 800 GS. Pod względem wizualnym, dotykowym i dźwiękowym wariant ten stoi o poziom wyżej niż model podstawowy.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Sportowa końcówka tłumika tytanowa czarna

Czarna końcówka tłumika Sport wykonana z tytanu, włókna węglowego i stali nierdzewnej sprawia, że każdy przejazd zmienia się w sportowy wyścig dzięki gardłowemu brzmieniu.

Podnóżek pasażera

Podnóżki dla pasażera z ząbkowanym stopniem zapewniają optymalną przyczepność – nawet w przypadku butów z grubą, profilowaną podeszwą czy mocno zabrudzonego obuwia. Wykonane z odpornego na korozję odlewu stalowego podnóżki są nierdzewne. Jeśli motocyklem jedzie sam kierowca, podnóżki można złożyć.

Podnóżek kierowcy Enduro

Szersze i dłuższe podnóżki Enduro zapewniają lepszą przyczepność i umożliwiają lepszą kontrolę nad pojazdem w terenie.

Zaprojektuj swój indywidualny model F 800 GS

Masz więcej pomysłów? Wybieraj z szerokiej gamy opcjonalnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów motocyklowych BMW i dostosuj motocykl do własnych preferencji.

Do konfiguratora
spinner