#NeverStopChallenging

Rodzina M

Od razu widać ich korzenie sięgające profesjonalnych wyścigów. Również silniki i techniczne systemy wspomagania zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności podczas jazdy po szosie z nutką adrenaliny oraz oczywiście na torze wyścigowym i w sportach motorowych. Dzięki temu można oczywiście kilkoma ruchami zamienić maszyny w rasowe motocykle wyścigowe.

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele M

M 1000 RR

Racing like no other. Nasz supermotocykl oferuje rasową technologię wyścigową, która zapewnia dobry start i ekskluzywność w najdrobniejszych szczegółach.

M 1000 R

Life in the fast lane. Nasz dynamiczny roadster o mocy supermotocykla dominuje na szosach i torach wyścigowych dzięki swoim niesamowitym osiągom.

M 1000 XR

Bezkonkurencyjne osiągi na długich trasach i dominująca pewność siebie serii M. Nowość na szczycie

Adrenalina jako sposób na życie

Dzięki BMW Motorrad Motorsport jesteśmy obecni w seriach wyścigowych na całym świecie, a modele M RR oraz RR osiągają sukcesy na całym globie. Zdobytą wiedzę wdrażamy w ukierunkowany sposób w naszych maszynach drogowych. Dzięki nowym standardom i innowacyjnym projektom wciąż rozwijamy nasze podejście do wydajności.

+ Dowiedz się więcej
Do BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Wydajność i moc w salonie

Tak jak w przypadku oryginału przy tworzeniu w sumie 1920 elementów LEGO® Technic do modelu M RR liczyły się najwyższa precyzja i każdy detal. Tak powstały części i innowacyjne rozwiązania: W skali 1:5 powstał największy model motocykla LEGO® Technic w historii, będący wiernym odwzorowaniem oryginału.

+ Dowiedz się więcej
Do modelu M RR LEGO® Technic external-link-arrow-slim

Poczuj wyjątkowość M

spinner