LEGO® Technic™ M 1000 RR

Building like no other

Fascynacja oryginałem stanowi dla Ciebie siłę napędową. Czujesz pasję. Dla Ciebie liczy się każdy szczegół, każdy milimetr, każda cecha techniczna. Kochasz to i możesz przeżyć to uczucie na drodze, na torze wyścigowym, a teraz wreszcie w domu: W ścisłej współpracy z projektantami LEGO® Technic powstał największy dotychczas model motocyklowy LEGO® Technic i pierwszy model M LEGO®: LEGO® Technic M RR w skali 1:5. Zadanie było jasne – największa precyzja, aby zrobić to, co do tej pory było niemożliwe. Jeśli części nie spełniały przy tym surowych wymagań, zostały zmodyfikowane. Tak jak w przypadku oryginału. Ponieważ właśnie na tym to polega: Born on the racetrack. Build at home.

Liczy się każdy szczegół – 1920 razy

Poczuj w ręce każdą część.

 ”

Samuel Tacchi

Projektant, LEGO® Technic

Skala 1:5 była prawdziwym wyzwaniem dla projektantów. Jednak dzięki niej można było odzwierciedlić precyzyjnie jak nigdy dotąd linię, wymiary, kąty i elementy konstrukcyjne charakterystyczne dla M RR: Każdy element powinien znaleźć swoje odzwierciedlenie w oryginale –  aż po części karbonowe i części frezowane ekskluzywnego pakietu M Competition. Samo zawieszenie osi przedniej i tylnej waży 1,4 kg. Prawdziwa sztuka inżynieryjna, w ramach której skonstruowano nowe elementy LEGO® Technic. Również felgi, tarcze hamulcowe i szyba są specjalnie wykonanymi elementami, które zostały dokładnie przetestowane przed ich użyciem w produkcji seryjnej. Zupełnie jak w przypadku prawdziwego M RR.

+ Dowiedz się więcej

Technika bez kompromisów

Widok na alejkę serwisową: Szczegóły odgrywają ważną rolę, decydując o sukcesie: Tak jak w przypadku LEGO® Technic M RR. Działające zawieszenie osi przedniej i tylnej zostało dokładnie dostosowane do modelu. Blok silnika jest wyposażony w ruchome cylindry, a 3-biegową skrzynię biegów z biegiem jałowym można przełączać. LEGO® Technic M RR ma oczywiście swój własny stojak serwisowy, który jest kolejnym potwierdzeniem bezkompromisowej pasji w każdym szczególe.

+ Dowiedz się więcej
1920
elem. LEGO® Technic – doskonała zabawa przy każdym elemencie
45,5
cm – długość całkowita
27
cm – wysokość nad szybą
240
elem. LEGO® Technic / godz – wydajność konstrukcji

Od fanów dla fanów

Zachwycony motocyklista i projektant LEGO® Technic Samuel Tacchi opracował samodzielnie wcześniej nawet motocykle. Bezkompromisowo zafascynowany osiągami i techniką stworzył wraz ze swoim zespołem całkowicie nowe części i konstrukcje. Rezultat: Podczas budowy czujesz czystą fascynację M RR przy każdym elemencie, na każdym etapie. Daj się oczarować autentycznymi detalami, takimi jak winglety, łańcuch Endurance i różne elementy M Parts. LEGO® Technic M RR: idealny hołd dla wszystkich fanów, kierowców i konstruktorów.

+ Dowiedz się więcej

Teraz Twoja kolej

LEGO® Technic M RR

Wiesz, że: W przypadku motocykla takiego jak M RR liczy się każda sekunda. Nie pozwól, aby Twoja pasja dalej czekała. Od marca 2022 r. model będzie dostępny u wybranych dealerów BMW Motorrad.

Do dealera
spinner