Łowca krzywych

Następna krzywa jest zawsze największa

Czy wiesz o tym? W szczególności gaz? Czy Twój puls jest wyraźnie połączony z prędkościomierzem? To może być Twój rower. Śmiało i ruszaj w drogę na tym motocyklu z wyjątkowo wysokim siedzeniem zapewniającym szczególnie sportową pozycję siedzącą oraz spojlerem silnika i frezowanymi częściami. Korzystaj z trybów jazdy Pro, Gear Shift Assist Pro i elektronicznego zawieszenia Dynamic ESA, aby w pełni wykorzystać jazdę i zawieszenie. A dzięki adaptacyjnemu doświetlaniu zakrętów jesteś dobrze przygotowany na następny zakręt. Bo następna na pewno nadchodzi, tak jak następna, a następna...

+ Dowiedz się więcej
Dynamiczny ESA

Dynamiczna ESA (Elektroniczna Regulacja Zawieszenia) automatycznie dostosowuje amortyzację kolumny zawieszenia w zależności od warunków jazdy. Wybierz różne ustawienia amortyzatorów podczas jazdy i ustaw wstępne napięcie sprężyny za naciśnięciem przycisku podczas postoju.

Bardzo wysokie siedzenie

Bardzo wysokie siedzisko ma wysokość siedziska 865 mm, o 50 mm wyższą w porównaniu ze standardowymi siedzeniami. Nawet wysocy jeźdźcy mogą cieszyć się przyjemnym kątem kolan, a tym samym zarówno zrelaksowaną, jak i wygodną pozycją siedzącą.

Profesjonalne tryby jazdy

Tryby jazdy Pro umożliwiają jeszcze dokładniejsze dostosowanie roweru do różnych sytuacji i zastosowań podczas jazdy. Oprócz reakcji przepustnicy, zachowanie sterowania ABS Pro i DTC, a także ustawienia dodatkowych systemów i funkcji, takich jak Dynamic ESA, tempomat i TPC, są regulowane w trybach ROAD, RAIN i DYNAMIC.

Asystent zmiany zawodowej

Asystent zmiany biegów Pro umożliwia jazdę na wyższy lub niższy bieg bez użycia sprzęgła i gazu w prawie wszystkich zakresach obciążenia i prędkości obrotowej silnika. Asystent zapewnia zauważalnie krótsze czasy zmiany biegów i uwalnia dłoń kierowcy, aby zwiększyć komfort i dynamikę.

Reflektor Pro

W Headlight Pro reflektor ma kultowy element oświetleniowy, który pełni funkcję światła pozycyjnego i światła do jazdy dziennej. W połączeniu z adaptacyjnym oświetleniem zakrętów poprawia to zdolność kierowcy do widzenia i bycia widzianym, dzięki czemu jazda jest bezpieczniejsza.

Sportowe elementy projektu

Jeszcze bardziej udoskonal swoje F 900 R dzięki naszym frezowanym elementom, takim jak dźwignia ręczna, podnóżki i lusterko, a także dodatkowe wyposażenie, takie jak spojler silnika i pokrowiec na fotel pasażera.

Wielki łowca miasta

Miasto nigdy nie śpi

Widzieć i być widzianym: Zrób sobie krótką przerwę w ulubionej kawiarni w mieście, a następnie pokaż godzinę szczytu, jak mocny jest Twój rower. Keyless Ride, TPC, podgrzewane manetki czy kufer centralny sprawiają, że życie w miejskiej dżungli jest mniej skomplikowane. Pozwala to całkowicie skupić się na pięknej stronie miasta.

Jeśli już myślisz o swoim następnym zielonym świetle, nie możesz się pomylić wciskając gaz tym rowerem.

+ Dowiedz się więcej
Inteligentne połączenie alarmowe

Inteligentne połączenie alarmowe automatycznie kontaktuje się z centrum obsługi BMW w razie wypadku, aby jak najszybciej uruchomić łańcuch ratunkowy. Pozycja pojazdu jest przekazywana i, jeśli to możliwe, nawiązywana jest wstępna rozmowa z zainteresowaną osobą. System można również uruchomić ręcznie, na przykład, aby pomóc innym użytkownikom drogi.

Kontrola ciśnienia w oponach, TPC

Kontrola ciśnienia w oponach (TPC) dostarcza informacji o aktualnym ciśnieniu w oponach i wcześnie informuje kierowcę o potencjalnych zagrożeniach w przypadku utraty ciśnienia. Wartości można wywołać na wyświetlaczu w kokpicie. Żółta lampa tylna i czerwona lampka ostrzegawcza automatycznie sygnalizują istotne odchylenie od ustawionych wartości podczas jazdy.

Jazda bez kluczyka

Dzięki Keyless Ride klucz od teraz pozostaje w Twojej kieszeni. Ponieważ system bezkluczykowy jest niezwykle wygodny i pozwala kierowcy uruchomić maszynę po prostu za naciśnięciem przycisku. W ten sposób można również odblokować blokadę kierownicy i korek wlewu paliwa. Więc motto brzmi: po prostu wejdź na pokład i odjedź!

Podgrzewane manetki

Zimne dłonie to już przeszłość: elektrycznie podgrzewane manetki zapewniają wielopoziomową kontrolę. Zwiększają komfort i przynoszą większe bezpieczeństwo, ponieważ przy ciepłych dłoniach i większym czuciu w palcach panowanie nad pojazdem jest po prostu lepsze. Ogrzewanie manetki jest wygodnie obsługiwane za pomocą przełącznika wielofunkcyjnego na kierownicy.

Osłony dźwigni ręcznej

Osłona dźwigni ręcznej to wyraźny deklaracja bezkompromisowego sportowego charakteru. Zakrzywiony wspornik wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego chroni dźwignię hamulca na kierownicy przed nieumyślnym uruchomieniem po dotknięciu przez inny pojazd i uszkodzeniem pojazdu w wypadku.

Bagażnik z kufrem centralnym, 30 l

Przechowuj kufer centralny lub inne elementy bagażu łatwo i bezpiecznie na stabilnym bagażniku wykonanym z malowanego proszkowo odlewu aluminiowego. Ponieważ bagażnik jest przymocowany do motocykla i chroniony przed wibracjami, zauważysz, o ile lepiej Twój rower jeździ z dużą prędkością z zamocowanym kufrem górnym.

Łowca kilometrów

Jeszcze kilka kilometrów

Po prostu idź tam. Wsiadaj na rower i szlifuj kilometry zza przedniej szyby. Świat jest pełen momentów do odkrycia. Wszystko, czego potrzebujesz na weekend, możesz przechowywać bezpośrednio w maszynie. Nawet bez tego, z tym rowerem jesteś doskonale wyposażony na krótką wycieczkę z luksusowym siedzeniem, zestawem nawigacyjnym i stojakiem centralnym. Właściwa konfiguracja jest zawsze dostępna #NeverStopChallenging

+ Dowiedz się więcej
Stojak centralny

Stabilna podpórka centralna zapewnia bezpieczne ustawienie motocykla, nawet na pochyłości, i zapewnia dodatkowe korzyści podczas wykonywania prac serwisowych i konserwacyjnych lub mocowania toreb i kufrów centralnych. Podnoszenie roweru na podnośniku również odciąża opony i elementy zawieszenia, gdy jest zaparkowane przez dłuższy czas. Pojazd zaparkowany w pozycji pionowej również potrzebuje mniej miejsca.

Uchwyt na etui i miękka torba

Miękkie torby można łatwo i bezpiecznie przymocować do atrakcyjnego wizualnie uchwytu na walizkę. Jeśli etui nie są dołączone, dyskretny uchwyt jest prawie niezauważalny.

Komfortowe siedzenie

Luksusowe siedzenie, dzięki dodatkowej tapicerce, zapewnia zauważalny wzrost komfortu siedzenia, a tym samym jeszcze więcej beztroskich kilometrów w szczególności dla wysokich jeźdźców. Siedzenie jest wyższe niż siedzenie standardowe. Dzięki temu nawet długie jednodniowe wycieczki są relaksujące i bezwysiłkowe.

Wysoka przednia szyba (wysoka)

Odporna na zarysowania, powlekana szyba przednia jest wyższa i szersza niż standardowa szyba przednia, dzięki czemu zapewnia zauważalnie lepszą ochronę przed wiatrem i warunkami pogodowymi, a także wyższy ogólny komfort podróżowania. Podczas szybkiej jazdy autostradą wysoka przednia szyba chroni górną część ciała i sprawia, że każdy kilometr jest bardziej zrelaksowany i bez wysiłku.

Zespół nawigacyjny

Zespół nawigacyjny z uchwytem i kołyską mocującą na zacisku kierownicy służy do zabezpieczenia BMW Navigator w polu widzenia kierowcy. System nawigacji i funkcje łączności są łatwe w obsłudze za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera na kierownicy.

Tempomat

Elektroniczny tempomat można aktywować przy prędkości powyżej 30 km/h i utrzymuje stałą prędkość jazdy. Dzięki temu można cieszyć się relaksującymi długimi odcinkami autostradowymi. Funkcja jest wyłączana przez hamowanie, a wybrana prędkość zostaje przywrócona po naciśnięciu przycisku wznowienia.

Oryginalne akcesoria BMW Motorrad

Spraw, aby Twój F 900 R był niepowtarzalny. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić F 900 R naprawdę swoim własnym.

+ Dowiedz się więcej

Pobierz katalog akcesoriów

Original BMW Motorrad Accessories Catalogue 2020
PDF   |   2.96 MB   |   English

Konfigurator

Nikt nie wie lepiej od Ciebie, jakim jesteś jeźdźcem. I nikt nie rozumie tego lepiej niż my. Tutaj skonfigurujesz swój własny F 900 R.

Do Konfiguratora
spinner