Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW K 1600 B

Model specjalny Option 719 Midnight

Zdecyduj czy stawiasz na indywidualność, czy na prawdziwą niepowtarzalność. Po raz pierwszy w produkcji motocykli stosujemy złożoną technologię transferu wodnego. Dzięki lakierowi jaki uzywamy, każdy motocykl jest wyjątkowy. Option 719 Midnight umożliwia Ci zdobycie całej galaktyki. Oznacza to nieskończoną liczbę miejsc i przestrzeni, które można odkryć. Każda gwiazda jest unikatowa, a przy tym stanowi część większej całości.

Wgląd w produkcję

Warstwa po warstwie

Warstwa po warstwie

Z uwagi na czasochłonne i pracochłonne lakierowanie, każdy etap jest dokładnie przemyślany, poczynając od pierwszego pigmentu. Rysunki są tak precyzyjne, że po montażu powstaje spójny widok ogólny. Podstawą jest kolor Meteoric Dust II metallic. Rzeczywisty motyw galaktyki na folii nośnej, zostaje aktywowany w kąpieli wodnej. Pigmenty oddzielają się wówczas od materiału nośnego i wypływają na górę.

+ Dowiedz się więcej

Nurkowanie w nowe sfery

Nurkowanie w nowe sfery

Lakierowanie odbywa się przez zanurzenie elementu w kapieli, podczas której pigmenty do niego przylegają. Charakterystyka przepływu wody, umiejscowienie grafiki i kształt części wymagają, by wykonać tę operację ręcznie. Liczy się czułość materiału, kąt i prędkość zanurzenia. Ogromne znaczenie ma wyczucie palców. W ten sposób z każdej części powstaje unikatowy produkt, a jednocześnie część całej galaktyki. Na koniec uszlachetniany lakierem nawierzchniowym o wysokim połysku.

+ Dowiedz się więcej

Zastosowanie metody transferu wodnego dało nam możliwość realizacji zupełnie nowych efektów lakierowania i grafiki oraz użycia ich po raz pierwszy w seryjnej produkcji motocykli

 ”

Theresa Stukenbrock

Projektant powierzchni, kolorów i grafik

6
Warstwy do całkowitego polakierowania
340000
Gwiazdy
1
Zanurzenie – nie ma drugiej szansy
1
Galaktyka

Inne cechy Option 719 Midnight

Inne cechy Option 719 Midnight

Oprócz lakieru Option 719 Midnight charakteryzuje się również innymi wyjątkowymi cechami. Na środkowej pokrywie zbiornika paliwa znajduje się wysokiej jakości plakietka Midnight z aluminium. Czarne siedzenie Option 719 posiada chmurkowy nadruk i napis z nazwą modelu. Osłony owiewki i obciążniki kierownicy są utrzymane w kolorze czarnym. Przednie błotniki, spojlery i osłona środkowa zbiornika wyróżniają się w kolorze Meteoric Dust II metallic. Ekskluzywność w każdym szczególe.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj radość sportowej jazdy turystycznej

BMW K 1600 B

Model specjalny Option 719 Midnight został opracowany dla prawdziwych indywidualistów, którzy cenią sobie wyjątkowe rozwiązania. Dowiedz się, co jeszcze może Ci zaoferować K 1600 B z legendarnym, sześciocylindrowym silnikiem, oprócz relaksującej luksusowej jazdy w charakterystycznej stylistyce baggera.

Do K 1600 B
spinner