Edycja Specjalna
K 1600 Grand America - Option 719 Midnight

od 126 000,00 zł*
1 283,00 zł netto/m-c w
BMW 3asy Ride**

* Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

** Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight

Lubisz ekskluzywnie podróżować lub chcesz cieszyć się jeszcze większym komfortem? Naszą odpowiedzią na Twoją potrzebę jest wykorzystanie złożonej technologii hydrografiki po raz pierwszy w produkcji motocykli. Każdy motocykl staje się wyjątkowy dzięki wykorzystanemu lakierowi. Option 719 Midnight tworzy przy tym całą galaktykę. Oznacza to nieskończoną liczbę miejsc i przestrzeni, które można odkryć. Każda gwiazda jest unikatowa, a przy tym stanowi część większej całości.

Wgląd w produkcję

Warstwa po warstwie

Warstwa po warstwie

Z uwagi na czasochłonne i pracochłonne lakierowanie dokładnie przemyśleliśmy każdy etap już od pierwszego pigmentu. Rysunki są tak przemyślane, że po montażu powstaje spójny widok ogólny. Podstawą jest kolor Meteoric Dust II metallic. Rzeczywisty motyw galaktyki znajduje się na folii nośnej, która jest aktywowana w kąpieli wodnej. Pigmenty oddzielają się przy tym od materiału nośnego. I wypływają na górę.

+ Dowiedz się więcej

Nurkowanie w nowe sfery

Nurkowanie w nowe sfery

W celu polakierowania dany element należy zanurzyć w tej kąpieli, aby pigmenty przylegały do niego. Ze względu na charakterystykę przepływu wody, umiejscowienie grafiki i kształt części należy wykonać tę operację ręcznie. Liczy się czułość materiału, kąt i prędkość zanurzenia. W skrócie: wyczucie palców. W ten sposób z każdej części powstaje unikatowy produkt, a jednocześnie część całej galaktyki, na koniec uszlachetniany lakierem nawierzchniowym o wysokim połysku.

+ Dowiedz się więcej

Zastosowanie metody transferu wodnego dało nam możliwość zastosowania zupełnie nowych efektów lakierowania i grafiki oraz użycia ich po raz pierwszy w seryjnej produkcji motocykli

 ”

Theresa Stukenbrock

Projektant powierzchni, kolorów i grafik

6
Warstwy do całkowitego polakierowania
340000
Gwiazdy
1
Zanurzenie – nie ma drugiej szansy
1
Galaktyka

Inne cechy Option 719 Midnight

Inne cechy Option 719 Midnight

Oprócz lakieru Option 719 Midnight charakteryzuje się również innymi wyjątkowymi cechami: Na środkowej pokrywie zbiornika paliwa znajduje się wysokiej jakości plakietka Midnight z aluminium. Czarne siedzenie Option 719 posiada chmurkowy nadruk i napis z nazwą modelu. Osłony owiewki i obciążniki kierownicy są utrzymane w kolorze czarnym. Przednie błotniki, spojlery i osłona środkowa zbiornika wyróżniają się w kolorze Meteoric Dust II metallic. Wyjątkowość w każdym szczególe.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj radość sportowej jazdy turystycznej

K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight został opracowany dla prawdziwych indywidualistów, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć ekskluzywność danego produktu. Dowiedz się, co oprócz luksusowej podróży z charakterystycznym wzornictwem bagger oferuje K 1600 Grand America z wyjątkowym silnikiem sześciocylindrowym.

Do K 1600 Grand America
spinner