Edycja Specjalna
2023 K 1600 Grand America - Option 719 Midnight

od 126 000,00 zł*
1283,00 zł netto/m-c w
BMW 3asy Ride**

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight

Lubisz ekskluzywne podróże i chcesz cieszyć się wyższym komfortem? Naszą odpowiedzią na Twoją potrzebę jest wykorzystanie złożonej technologii hydrografiki po raz pierwszy w produkcji motocykli.  Dzięki lakierowi, który wykorzystujemy każdy motocykl staje się wyjątkowy. Option 719 Midnight oddaje wrażenie całej galaktyki. Przypomina, że liczba miejsc i przestrzeni, które można odkryć jest nieskończona. Każda gwiazda jest unikatowa, a przy tym stanowi część większej całości.

Wgląd w produkcję

Warstwa po warstwie

Warstwa po warstwie

Technika lakierowania jest pracochłonna i czasochłonna, dlatego każdy etap,  rozpoczynając od pierwszego pigmentu jest dokładne przemyślany. Szczegółowo dopracowane rysunki tworzą w efekcie spójny widok ogólny po montażu. Podstawę stanowi kolor Meteoric Dust II metallic, natomiast rzeczywisty motyw galaktyki znajduje się na folii nośnej, która jest aktywowana w kąpieli wodnej. Pigmenty oddzielają się przy tym od materiału nośnego i wypływają na górę.

+ Dowiedz się więcej

Nurkowanie w nowe sfery

Nurkowanie w nowe sfery

Lakierowanie odbywa się przez zanurzenie kazdego elementu w kąpieli w której pigmenty przylegają do niego. Ze względu na charakterystykę przepływu wody, umiejscowienie grafiki i kształt części należy wykonać tę operację ręcznie. Liczy się czułość materiału, kąt i prędkość zanurzenia, dlatego ogromne znaczenie ma wyczucie palców. Kkażda część to unikatowy produkt, a jednocześnie część całej galaktyki, którą na koniec uszlachetniamy lakierem nawierzchniowym o wysokim połysku.

+ Dowiedz się więcej

Zastosowanie metody transferu wodnego dało nam możliwość zastosowania zupełnie nowych efektów lakierowania i grafiki oraz użycia ich po raz pierwszy w seryjnej produkcji motocykli

 ”

Theresa Stukenbrock

Projektant powierzchni, kolorów i grafik

6
Warstwy do całkowitego polakierowania
340000
Gwiazdy
1
Zanurzenie – nie ma drugiej szansy
1
Galaktyka

Inne cechy Option 719 Midnight

Inne cechy Option 719 Midnight

Lakier Option 719 Midnight to nie jedyna wyjatkowa cecha jaką może się wyrózniać. Na środkowej pokrywie zbiornika paliwa znajduje się wysokiej jakości plakietka Midnight z aluminium. Czarne siedzenie Option 719 posiada chmurkowy nadruk i napis z nazwą modelu. Osłony owiewki i obciążniki kierownicy są utrzymane w kolorze czarnym. Przednie błotniki, spojlery i osłona środkowa zbiornika wyróżniają się w kolorze Meteoric Dust II metallic. Wyjątkowość w każdym szczególe.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj radość sportowej jazdy turystycznej

K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight został opracowany dla prawdziwych indywidualistów, którzy stawiają na ekskluzywność danego produktu. Dowiedz się, co oprócz luksusowej podróży z charakterystycznym wzornictwem bagger oferuje K 1600 Grand America z wyjątkowym silnikiem sześciocylindrowym

Do K 1600 Grand America
spinner