Edycja Specjalna
K 1600 Grand America - Option 719 Midnight

od 126.000,00 zł*
1.283,00 zł netto/m-c w
BMW 3asy Ride**

* Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.
** Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight

Lubisz ekskluzywnie podróżować lub chcesz cieszyć się jeszcze większym komfortem? Twoja decyzja. Nasza odpowiedź: Po raz pierwszy w produkcji motocykli stosujemy złożoną technologię hydrografiki, dzięki czemu każdy motocykl jest wyjątkowy dzięki użytemu lakierowi. Option 719 Midnight tworzy przy tym całą galaktykę. Oznacza to nieskończoną liczbę miejsc i przestrzeni, które można odkryć. Każda gwiazda jest unikatowa, a przy tym stanowi część większej całości.

Wgląd w produkcję

Warstwa po warstwie

Warstwa po warstwie

Z uwagi na czasochłonne i pracochłonne lakierowanie dokładnie przemyśleliśmy każdy etap – od pierwszego pigmentu: Rysunki są tak przemyślane, że po montażu powstaje spójny widok ogólny. Podstawą jest kolor Meteoric Dust II metallic. Rzeczywisty motyw galaktyki znajduje się na folii nośnej, która jest aktywowana w kąpieli wodnej. Pigmenty oddzielają się przy tym od materiału nośnego. I wypływają na górę.

+ Dowiedz się więcej

Nurkowanie w nowe sfery

Nurkowanie w nowe sfery

W celu polakierowania dany element należy zanurzyć w tej kąpieli, aby pigmenty przylegały do niego. Ze względu na charakterystykę przepływu wody, umiejscowienie grafiki i kształt części należy wykonać tę operację ręcznie. Liczy się czułość materiału, kąt i prędkość zanurzenia. W skrócie: Wyczucie palców. W ten sposób z każdej części powstaje unikatowy produkt, a jednocześnie część całej galaktyki. Na koniec uszlachetniany lakierem nawierzchniowym o wysokim połysku.

+ Dowiedz się więcej

Zastosowanie metody transferu wodnego dało nam możliwość zastosowania zupełnie nowych efektów lakierowania i grafiki oraz użycia ich po raz pierwszy w seryjnej produkcji motocykli

 ”

Theresa Stukenbrock

Projektant powierzchni, kolorów i grafik

6
Warstwy do całkowitego polakierowania
340000
Gwiazdy
1
Zanurzenie – nie ma drugiej szansy
1
Galaktyka

Inne cechy Option 719 Midnight

Inne cechy Option 719 Midnight

Oprócz lakieru Option 719 Midnight charakteryzuje się również innymi wyjątkowymi cechami: Na środkowej pokrywie zbiornika paliwa znajduje się wysokiej jakości plakietka Midnight z aluminium. Czarne siedzenie Option 719 posiada chmurkowy nadruk i napis z nazwą modelu. Osłony owiewki i obciążniki kierownicy są utrzymane w kolorze czarnym. Przednie błotniki, spojlery i osłona środkowa zbiornika wyróżniają się w kolorze Meteoric Dust II metallic: Wyjątkowość w każdym szczególe.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj radość sportowej jazdy turystycznej

K 1600 Grand America

Model specjalny Option 719 Midnight został opracowany dla prawdziwych indywidualistów, którzy chcą jeszcze bardziej zwiększyć ekskluzywność danego produktu. Dowiedz się, co oprócz luksusowej podróży z charakterystycznym wzornictwem bagger oferuje K 1600 Grand America z wyjątkowym silnikiem sześciocylindrowym.

Do K 1600 Grand America
spinner