R 1300 GS Trophy | R 1300 GS

Do konfiguratora
„ 

Razem opuścimy utarte szlaki.

 ”

Twoje BMW R 1300 GS Trophy

Podążaj swoją własną ścieżką

Jestem po Twojej stronie głównie tam, gdzie nie ma żadnych dróg. Masz odwagę. Pragnienie. I wiarę w siebie. Potrzebujesz motocykla, który sprosta Twoim celom. Dopiero z dala od dróg okaże się, jak świetnie sobie radzimy – Ty i ja, Twój motocykl. Każda przeszkoda pozwoli odkryć mój prawdziwy charakter. Możesz być pewien, że nigdy Cię nie zawiodę. To jest #SpiritOfGS. I moja obietnica, Twoje R 1300 GS Trophy.

+ Dowiedz się więcej

Atrakcje dla prawdziwych poszukiwaczy przygód.

Brniesz przez piasek, wspinasz się na szczyty, przejeżdżasz przez rzeki: to wyposażenie zostało stworzone dla Ciebie. Od kraty ochronnej chłodnicy aż po wysokie siedzenie kierowcy – tutaj wszystko jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny potencjał jazdy po bezdrożach i umożliwić Ci skoncentrowanie się na Twoich celach.

+ Dowiedz się więcej
W czołówce na bezdrożach: przód motocykla
Przód motocykla R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Wyposażenie do jazdy w terenie: sportowe zawieszenie
Sportowe zawieszenie R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Stylistka: GS Trophy
Napis „GS Trophy” do motocykla R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Sportowa jazda w pojedynkę: z zestawem jednomiejscowym
Zestaw jednomiejscowy motocykla R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Obowiązkowy w terenie: pakiet Enduro Pro
Pakiet Enduro Pro dla R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Idealne wyposażenie: krata ochronna chłodnicy
Krata ochronna chłodnicy R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Lekkie i sportowe: Obręcze kute Enduro
Obręcze kute Enduro R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad
Wyjątkowo wytrzymała: dźwignia hamulca postojowego
Dźwignia hamulca postojowego R 1300 GS Trophy marki BMW Motorrad

Sprostasz każdemu wyzwaniu

Sprostasz każdemu wyzwaniu

Każda przeszkoda to powód do radości. Opcjonalny pakiet Enduro Pro oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz, aby przeżyć wspaniałą przygodę z dala od szosy. Montowana seryjnie osłona przeciwbryzgowa na tylnym kole w sprytny sposób redukuje zabrudzenia: powstający podczas jazdy kanał powietrzny umożliwia odprowadzanie cząstek brudu. Wyposażenie GS Trophy uzupełniają sportowe uchwyty, sportowa szyba przednia i sportowe siedzenie dla pasażera.

+ Dowiedz się więcej

Bądź zawsze niezależny

Bądź zawsze niezależny

W terenie nie masz kontroli nad tym, co może się zdarzyć. Ale masz pełną kontrolę nad swoim motocyklem – i w każdej sytuacji zachowujesz niezależność. Wynika to między innymi ze skupienia masy pojazdu oraz redukcji jego wagi. Lekkie prowadzenie i optymalną swobodę ruchu zapewnia płaska płyta zbiornika i krótki tył. Imponująca stabilność podczas jazdy wynika głównie z zastosowania wyjątkowego Telelever BMW EVO. A duża różnorodność ergonomicznych rozwiązań umożliwia między innymi koncepcyjny podział siedzenia. Wszystko pasuje, wszystko działa.

+ Dowiedz się więcej

Fakty dla miłośników jazdy terenowej

107
kW (145 KM) przy 7750 obr./min.
149
Nm maks. momentu obrotowego przy 6500 obr./min.
1.300
cm³ pojemności skokowej
20
mm dodatkowej drogi pracy sprężyny z opcjonalnym sportowym podwoziem
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu Boxer chłodzony powietrzem/cieczą

Po prostu podążaj za swoim instynktem

Cokolwiek zaplanujesz, z właściwym napędem osiągniesz swój cel. Silnik 145 KM typu Boxer oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz. Przede wszystkim na bezdrożach docenisz autonomię i możliwości kontroli tego silnika. Technologia ShiftCam zapewnia doskonała kulturę jazdy i równomierność pracy także w dolnych zakresach prędkości obrotowej. Dzięki pojemności skokowej 1300 cm3 niełatwo będzie Cię pokonać, szczególnie w trudnym terenie. Zaufaj dużej mocy, maksymalnej kontroli i wyjątkowej autonomii.

+ Dowiedz się więcej

Tak brzmi Twoja następna przygoda

Gwarancja 3 lat spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Stylistyka dla miłośników przygód

Gotowy do jazdy w terenie

Gotowy, gdy tego chcesz. W wariancie GS Trophy Twój motocykl jest już wizualnie dostosowany do ambitnych tras terenowych. Charakterystyczne kolory i wyraziste taśmy podkreślają jego przygodowy charakter.

GS Trophy

W kolorze racing blue metallic z biało-czerwonymi taśmami, wyrazistymi napisami, ramą tylną z białą powłoką metallic mat ten model GS prowokuje do sportowej jazdy w terenie.  Wytrzymałe koła ze szprychami krzyżowymi są dostępne z czarnymi lub opcjonalnie złotymi felgami. 

Kieruj się odwagą 

Zwiększ swoją strefę komfortu. Płaska płyta zbiornika i krótki tył zapewniają Ci optymalną swobodę ruchu. Dostępne opcjonalnie, duże osłony ramy oferują ochronę, także podczas bardziej agresywnej jazdy. Wysokie siedzenie kierowcy na poziomie 870 mm w połączeniu ze sportowym siedzeniem pasażera tworzy wizualny i ergonomiczny efekt kanapy Rallye, a w połączeniu z przebiegającym przez osłonę zbiornika pokrowcem siedzenia stanowi perfekcyjną i praktyczną całość. Koncepcyjny podział siedzenia dzięki zintegrowanej regulacji nachylenia siedzenia kierowcy umożliwia różnorodność ergonomicznych rozwiązań.

+ Dowiedz się więcej

Większe wymagania  

Chcesz więcej? Nie daj się powstrzymać. Spersonalizuj swój model GS Trophy zgodnie ze swoimi życzeniami, korzystając z szerokiej oferty wyposażenia dodatkowego i oryginalnego programu akcesoriów BMW Motorrad. Albo wybierz tego mistrza jazdy terenowej z wyposażeniem, które oferuje wszystko, czego naprawdę potrzebujesz.

+ Dowiedz się więcej

Pionier

Ta propozycja wyposażenie przygotuje Cię na Twoją własną przygodę GS Trophy. Każda jazda z pakietem Dynamik, półaktywnym podwoziem ESA i trybami jazdy Pro może być bardziej dynamiczna, bezpieczniejsza i komfortowa. Akcesoria Offroad Parts sprawią, że nikt nie pokona Cię w terenie. Odkryj szczegóły wyposażenia lub skonfiguruj swój własny wariant.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Pakiet Dynamik

Pakiet Dynamik pozwoli Ci w pełni wykorzystać sportowy potencjał Twojej maszyny. Dzięki asystentowi zmiany biegów Pro i trybom jazdy Pro każda przejażdżka będzie dynamicznym doświadczeniem z indywidualnymi możliwościami ustawień. Hamulec sportowy i elektroniczny układ jezdny DSA zapewniają optymalną kontrolę nad motocyklem i bezpieczeństwo.

Offroad Parts

Pakiet Enduro Pro 

Pakiet Enduro Pro obejmuje szereg elementów, które konsekwentnie przygotowują model GS do jazdy terenowej. Pałąk ochronny silnika, osłona przeciwnajazdowa i osłona ramy zapobiegają uszkodzeniom. Takie elementy, jak podwyższenie kierownicy, regulowana dźwignia zmiany biegów i dźwignia hamulca postojowego czy podnóżki kierowcy z regulacją wysokości ułatwiają prowadzenie w trudnym terenie.

Rozszerzenie osłony dłoni

Rozszerzenie osłony dłoni zapewnia lepszą ochronę dłoni i przedramion przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu jazda jest nie tylko bardziej komfortowa, ale także bezpieczniejsza ze względu na ograniczenie zakłócających czynników.

Ogumienie terenowe

Ogumienie terenowe to odpowiedni wybór do ambitnej jazdy w terenie. Opony klockowe z grubym profilem w kombinacji z opcjonalnym trybem jazdy Enduro Pro oferują wyjątkowe wrażenia z jazdy w terenie. Dzięki temu Twoja maszyna bezpiecznie poprowadzi Cię także w trudnych warunkach terenowych.

Obręcze kute Enduro

Obręcze kute Enduro są wyjątkowo lekkie i lepiej przystosowane do jazdy w terenie w porównaniu do obręczy seryjnych. Charakteryzują się zmniejszoną wagą o 1,8 kg i podkreślają sportowy styl motocykla. Obręcze powstają w drodze odlewu, a następnie są kute. Wysokiej jakości wykończenie powierzchni ozdabia branding BMW Motorrad.

Sportowa niska szyba przednia

Niska szyba przednia podkreśla sportowy wygląd enduro i umożliwia dobrą widoczność. Dodatkowo poprawia właściwości aerodynamiczne pojazdu.

Płyta bagażnika

Na płycie bagażnika z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego można bezpiecznie przymocować bagaż. Płyta wykorzystuje element połączeniowy siedzenia pasażera i umożliwia łatwe mocowanie. W połączeniu z kuframi Vario powstaje szeroka, równa przestrzeń ładunkowa. Obciążenie użytkowe wynosi 5 kg, w przypadku przymocowanych po bokach kufrów bagaż może ważyć 20 kg.

Headlight Pro

Headlight Pro to przede wszystkim lepsza widoczność i atrakcyjny wygląd. Światła do jazdy, światła drogowe i oświetlenie na zakrętach wyposażone są w reflektory Matrix LED. Dostępne są nowoczesne funkcje świateł. Umożliwia to optymalne oświetlenie jezdni, zgodnie z sytuacją na drodze.

Inteligentne połączenie alarmowe

Inteligentne połączenie alarmowe

Inteligentne połączenie alarmowe w razie wypadku automatycznie nawiązuje kontakt z infolinią BMW, aby jak najszybciej wezwać pomoc. Zostaje wówczas przekazana lokalizacja pojazdu, a w razie możliwości przeprowadzana jest pierwsza rozmowa z osobą poszkodowaną. System można uruchomić także ręcznie, np. aby udzielić pomocy innym uczestnikom ruchu drogowego.

 

Teleservice 
Usługi Teleservice dzięki wbudowanej karcie SIM umożliwiają kontakt motocykla z siecią komórkową. Zapewnia to między innymi działanie inteligentnego połączenia ratunkowego. Dodatkowo bezpośredni kontakt z BMW umożliwia dostęp do wygodnych funkcji serwisowych.

Wysokie, komfortowe siedzenie kierowcy

Komfortowe siedzenie kierowcy umożliwia wygodną jazdę na długich trasach przede wszystkim wysokim kierowcom. Podczas wypraw w teren wysokie siedzenie może poprawić stabilność. Regulacja nachylenia siedziska ułatwia wybór optymalnej pozycji podczas jazdy.

Przygotowanie pod instalację urządzenia nawigacyjnego i ConnectedRide Navigator

ConnectedRide Navigator 

Dzięki BMW ConnectedRide Navigator wszystkie trasy i plany są zawsze przy Tobie. Zaplanowane trasy i nagrania można synchronizować z aplikacją BMW Motorrad za pośrednictwem BMW ID. 5,5-calowy dotykowy wyświetlacz jest czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Obsługa jest intuicyjna i realizowana za pośrednictwem multikontrolera. 

Stelaż do nawigacji z uchwytem i Mount Cradle na zacisku kierownicy służą do zamocowania nawigacji BMW Navigator w polu widzenia kierowcy. 

Wyposażenie spełniające wszelkie oczekiwania

Więcej atrakcji dla Ciebie

spinner