#NeverStopChallenging

Rodzina Roadsterów

Od skróconego, agresywnego przodu po zdefiniowany tył: już sama stylistyka Flyline naszych Roadsterów zapowiada czystą przyjemność z jazdy. Stworzone z myślą o szosie motocykle o muskularnej sylwetce i widocznym wnętrzu. Nowoczesna technologia i tryby jazdy gwarantują przy tym maksymalną kontrolę i precyzję na każdej prostej i na każdym zakręcie.

+ Dowiedz się więcej

Nasza rodzina Roadsterów

S 1000 R

Nie wie, co to puls spoczynkowy: Podwozie i silnik mają w sobie geny RR. Opcjonalny pakiet M uzupełnia wymogi wydajnościowe.

F 900 R

Dynamiczny, progresywny, intuicyjny. Minimalistyczny, atletyczny design to znak: ten Roadster tylko czeka na to, aby urzeczywistnić wszystkie Twoje marzenia o czystej przyjemności z jazdy.

G 310 R

Rzuć wyzwanie miastu i jak najlepiej wykorzystaj każdy dzień: Ten roadster nosi w sobie geny S 1000 R i gwarantuje idealny początek dnia.

R 1250 R

Wszechstronny i wyrazisty jak nigdy dotąd. Ten klasyk o stylowym wyglądzie zapewnia niezależność i przyjemność z jazdy dzięki uderzeniowej mocy charakterystycznej dla silników typu Boxer.

Jeszcze większa radość z jazdy Roadsterem

Wszystko z jednego źródła. Nasze ubrania projektujemy specjalnie z myślą o naszych motocyklach, aby zapewnić najlepszą ochronę i komfort. Dopracowane detale sprawiają, że wygląd Roadstera idealnie pasuje do każdej sytuacji.

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do kolekcji external-link-arrow-slim

Akcesoria do Twojego Roadstera

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby spersonalizować swojego Roadstera. Wszystkie części zostały opracowane i sprawdzone pod kątem wyglądu i wydajności.  

+ Dowiedz się więcej
Do akcesoriów external-link-arrow-slim

Film ze szczęśliwym zakończeniem

spinner