Rodzina GS

Kolaż modeli BMW Motorrad GS.

Modele GS od ponad czterech dekad symbolizują tęsknotę za przygodą i niepohamowaną ciekawość przeżywania ciągle czegoś nowego – czy to na końcu świata, czy na własnym podwórku. Ich mocne napędy zapewniają niezależność, na której można polegać na nieznanym terenie. Najnowocześniejsza technika i tryby jazdy zapewniają bezpieczeństwo, najlepszą przyczepność oraz optymalne prowadzenie w przypadku każdego podłoża i każdej pogody. A niepowtarzalny przód o charakterystycznej Flyline pokazuje również w najdalszym zakątku świata: oto nadchodzi GS.

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele GS

R 1250 GS

Bezgraniczne pragnienie przygody i niezawodny silnik typu bokser: łącznie siedem trybów jazdy sprawdza się na każdym terenie.

R 1250 GS Adventure

Żaden cel nie jest zbyt odległy i na każdy cel jest się dobrze przygotowanym: Zbiornik paliwa o pojemności 30 litrów, podwyższenie kierownicy i niezawodny silnik bokser zapewniają niezależność i dynamikę podczas odkrywania świata.

F 850 GS

Przygoda we krwi: doskonałe przystosowanie do jazdy terenowej i wysoki moment obrotowy. Liczne funkcje techniczne zmieniają przeszkody w możliwości.

F 850 GS Adventure

Świat staje się przygodą. Mocny napęd i bogate wyposażenie seryjne to optymalne narzędzia przydatne w przypadku długich tras i wymagającego terenu.

F 750 GS

Twój bilet na przygodę: Wyjedź spontanicznie, zostaw wszystko za sobą, poszerzaj horyzonty. Ten motocykl Adventure doskonale radzi sobie na każdej nawierzchni.

G 310 GS

Codziennie nowa przygoda: Kultowa ergonomia GS i wysokiej jakości wyposażenie gwarantują bezproblemową przyjemność z jazdy w mieście i poza miastem.

Rodzina XR

Kolaż modeli BMW Motorrad XR.

XR to połączenie sportowego charakteru i osiągów na długich dystansach: Agresywne wzornictwo i mocne silniki łączą w sobie ergonomiczny komfort i najnowocześniejsze systemy wspomagania. Dla wszystkich, którzy pokonują każdy zakręt i każdy kilometr – nawet przez wiele dni z rzędu.

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele XR

S 1000 XR

Wyzwanie na zakrętach i kilometrach: Zadziorność sportowca spotyka się z ergonomią i relaksującą pozycją siedzącą turystycznego enduro.

F 900 XR

Wyżej, szybciej, dalej: Czysta adrenalina, zakręt za zakrętem i tak przez kilka dni. Napęd i wzornictwo: czysta wydajność. Ergonomia: czysty relaks.

Niepowtarzalne przygody – za każdym razem

R 1250 GS Adventure w terenie.

Co dwa lata najlepsi na świecie kierowcy GS mierzą się w rajdzie International GS Trophy. Najpierw najbardziej utalentowani sprawdzają się w krajowych eliminacjach, by móc reprezentować swój kraj. Celem podróży są najbardziej fascynujące miejsca na świecie, takie jak Nowa Zelandia, Kanada, Mongolia czy Albania. W przypadku intensywnych etapów dziennych obejmujących wymagające odcinki specjalne liczy się duch pracy zespołowej, zręczność i umiejętności jazdy. I oczywiście podczas każdego rajdu Int. GS Trophy zawiązują się przyjaźnie na całe życie.

+ Dowiedz się więcej

Odzież motocyklowa na Twoją następną przygodę

Nasze wyposażenie projektujemy równolegle z naszymi motocyklami. W ten sposób widzimy, czego naprawdę potrzebujesz, gdy jesteś w drodze: Nasze wyposażenie dla kierowców jest sprawdzone i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Zapewnia doskonałą ochronę, swobodę ruchów i komfort w każdych warunkach pogodowych.

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do kolekcji external-link-arrow-slim

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

spinner