Rodzina GS

Modele GS to symbole, które od ponad czterech dekad inspirują fanów na całym świecie do przekraczania swoich własnych granic. Ich mocne napędy zapewniają niezależność, na której można polegać na nieznanym terenie. Najnowocześniejsza technika i tryby jazdy zapewniają bezpieczeństwo, najlepszą przyczepność oraz optymalne prowadzenie w przypadku każdego podłoża i każdej pogody. A niepowtarzalny przód o charakterystycznej Flyline pokazuje również w najdalszym zakątku świata: oto nadchodzi GS. 

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele GS

R 1300 GS

Zaskakująco lekki i maksymalnie wszechstronny: topowy model wśród dużych motocykli Adventure. Let’s set the pace together.

R 1250 GS

Bezgraniczne pragnienie przygody i niezawodny silnik typu bokser: łącznie siedem trybów jazdy sprawdza się na każdym terenie.

R 1250 GS Adventure

Żaden cel nie jest zbyt odległy i na każdy cel jest się dobrze przygotowanym: Zbiornik paliwa o pojemności 30 litrów, podwyższenie kierownicy i niezawodny silnik bokser zapewniają niezależność i dynamikę podczas odkrywania świata.

F 900 GS

Silnik: mocny. Karoseria: smukła. Ten bezkompromisowo dostosowany do jazdy terenowej motocykl jest idealny dla Twojej następnej przygody.

F 850 GS

Przygoda we krwi: doskonałe przystosowanie do jazdy terenowej i wysoki moment obrotowy. Liczne funkcje techniczne zmieniają przeszkody w możliwości.

F 900 GS Adventure

Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka weekendowa czy dłuższy wyjazd, samotnie czy we dwoje. Na tym turystycznym enduro przeżyjesz relaksującą wycieczkę krajoznawczą.

F 850 GS Adventure

Świat staje się przygodą. Mocny napęd i bogate wyposażenie seryjne to optymalne narzędzia przydatne w przypadku długich tras i wymagającego terenu.

F 800 GS

Idealny towarzysz spontanicznych wycieczek i przygód. Na tym motocyklu można polegać niezależnie od trasy.

F 750 GS

Twój bilet na przygodę: Wyjedź spontanicznie, zostaw wszystko za sobą, poszerzaj horyzonty. Ten motocykl Adventure doskonale radzi sobie na każdej nawierzchni.

G 310 GS

Codziennie nowa przygoda: Kultowa ergonomia GS i wysokiej jakości wyposażenie gwarantują bezproblemową przyjemność z jazdy w mieście i poza miastem.

XR to połączenie sportowego charakteru i osiągów na długich dystansach: Agresywne wzornictwo i mocne silniki łączą w sobie ergonomiczny komfort i najnowocześniejsze systemy wspomagania. Dla wszystkich, którzy pokonują każdy zakręt i każdy kilometr – nawet przez wiele dni z rzędu.

+ Dowiedz się więcej

Co dwa lata najlepsi na świecie kierowcy GS mierzą się w rajdzie International GS Trophy. Najpierw najbardziej utalentowani sprawdzają się w krajowych eliminacjach, by móc reprezentować swój kraj. Celem podróży są najbardziej fascynujące miejsca na świecie, takie jak Nowa Zelandia, Kanada, Mongolia czy Albania. W przypadku intensywnych etapów dziennych obejmujących wymagające odcinki specjalne liczy się duch pracy zespołowej, zręczność i umiejętności jazdy. I oczywiście podczas każdego rajdu Int. GS Trophy zawiązują się przyjaźnie na całe życie.

+ Dowiedz się więcej

Odzież motocyklowa na Twoją następną przygodę

Nasze wyposażenie projektujemy równolegle z naszymi motocyklami. W ten sposób widzimy, czego naprawdę potrzebujesz, gdy jesteś w drodze: Nasze wyposażenie dla kierowców jest sprawdzone i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Zapewnia doskonałą ochronę, swobodę ruchów i komfort w każdych warunkach pogodowych.

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do kolekcji external-link-arrow-slim

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

spinner