Na motocyklu realizujesz swoją pasję. Dbamy o to, aby zapewnić Ci nie tylko bezpieczną podróż, ale również olśniewający wygląd. Niezależnie od tego, czy mkniesz swoim Heritage w kierunku zachodzącego słońca, rozkoszujesz się każdym zakrętem niekończących się serpentyn pokonanym na swoim motocyklu turystycznym, walczysz z błotem i kurzem na pustkowiu na swoim Enduro, poprawiasz swój najlepszy czas okrążenie po okrążeniu na torze wyścigowym, czy też podbijasz wielkie miasto na swoim skuterze elektrycznym – wyposażenie dla kierowców BMW Motorrad dostosowuje się do Twoich potrzeb.

+ Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo, wygoda i styl: Kolekcję Riders Gear stworzono z myślą o wysokich wymaganiach motocyklistów.

 ”

Najważniejsze elementy Twojego stylu życia Heritage

Dusza i pasja: Twoja inspiracja do jazdy na klasyku Heritage jest także motorem napędowym przy projektowaniu kolekcji Heritage. Styl jest tak samo ważny jak funkcjonalność. Najlepszym tego przykładem jest jeansowa kurtka RoadCrafted 100 Years. Łączy w sobie styl vintage z bezpieczeństwem dzięki odpornej na ścieranie tkaninie jeansowej i ochraniaczom NP-Flex. Dobierz jeansy, skórzane kurtki i spodnie, kaski takie jak Grand Racer czy buty PureShifter, aby razem z motocyklem prezentować się klasycznie i ciekawie.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze elementy Twoich wypraw

W motocyklach turystycznych cenisz sobie maksymalny komfort podróży. Komfort ten oferuje Ci również nasza kolekcja, która obejmuje sportowy kask integralny Xomo Carbon z poduszkami policzkowymi formowanymi w 3D. Wybieraj się na jak najczęstsze wyprawy dzięki rozwiązaniom na niemal każdą pogodę: od butów Gotthard GTX wykonanych z mocnej skóry po kurtkę Moreno GTX ze zintegrowaną z kołnierzem kominiarką lub kurtkę Aravis AIR na gorące dni z siateczkowymi wstawkami zapewniającymi cyrkulację powietrza i swobodę ruchów.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze elementy na Twoją kolejną przygodę

Lubisz sprawdzać granice swoich możliwości w terenie? Ta kolekcja została stworzona dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy ją tak, by była co najmniej tak wytrzymała jak Ty. Na przykład kurtka GS Puna GTX została wzmocniona w miejscach narażonych na upadek dzięki rastrowym powłokom PU z cząstkami ceramicznymi. Podobnie jak dopasowane do niej spodnie jest oczywiście wodoodporna i oddychająca. Pozostałe elementy kolekcji, takie jak kurtki, spodnie, kaski czy buty VentureGrip, również idealnie nadają się do jazdy w terenie.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze elementy w kwestii mocy i wydajności

Gdy chodzi o milisekundy, liczy się każdy szczegół. W przypadku naszej kolekcji sportowej również dbamy o szczegóły, które wspierają Cię w dążeniu do uzyskania najlepszych czasów. Kurtka Hotlap i spodnie Hotlap wykonane z wyjątkowo odpornej na upadki i ścieranie skóry bydlęcej nappa zapewniają pomimo ochraniaczy optymalną swobodę ruchów. Kurtka Sidepod Air w barwach M nie tylko wygląda niezwykle sportowo, ale także zapewnia optymalną ochronę w wysokich temperaturach. Kask M Pro Race maksymalizuje wydajność aerodynamiczną i może przyczynić się do Twojego zwycięstwa.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze elementy Twojego miejskiego stylu życia

Dzięki swojemu skuterowi podbijesz duże miasto, jesteś zawsze w ruchu i zawsze w kontakcie. Ta kolekcja została stworzona dla Ciebie. Nie wygląda jak klasyczna odzież motocyklowa, ale równie dobrze chroni. Począwszy od stylowych butów Sneaker Seoul GTX ze zintegrowaną ochroną pięt i kostek, przez bluzę Zip-Hoodie Singapore z ochraniaczami NP-Flex 3D, a skończywszy na ciekawych kurtkach Brussels lub Tokyo Connect GTX. Dwa najważniejsze elementy kurtki Tokyo Connect GTX: zintegrowane światłowody i panel dotykowy z funkcjami zestawu Connectivity w rękawie.

+ Dowiedz się więcej

Idealnie pasuje do Ciebie

Odkryj aktualne wyposażenie dla kierowców BMW Motorrad.

Do wyposażenia dla kierowców
spinner