Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX

Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX

Stylowa ochrona

Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX zapewnia idealne połączenie stylu, funkcjonalności i ochrony. Ze względu na aktywne oświetlenie na plecach i rękawach, wbudowany w prawy rękaw panel dotykowy oraz kieszeń do ładowania na smartfona zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wodoszczelna i wiatroszczelna parka z trójwarstwowego laminatu Gore-Tex może być używana przez cały rok dzięki wbudowanemu systemowi AirVent i wyjmowanej podszewce. Również wyjmowane ochraniacze NP-Flex na ramionach i łokciach są lekkie i ledwo wyczuwalne. Większą swobodę ruchu i miejsce do przechowywania zapewniają przy tym ciągły suwak oraz dwie duże przednie kieszenie.

Stworzona do życia miejskiego

Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX dzięki komfortowemu krojowi i luźnemu stylowi naturalnie wpisuje się codzienność. Nie ma znaczenia, czy w drodze do biura, do kawiarni, czy podczas uprawiania sportu. Elastyczne i miękkie ochraniacze zapewniają dostateczną ochronę, ale nie rzucają się przy tym w oczy. Aktywnie oddychający materiał Gore-Tex, wyjmowana podszewka oraz kaptur z regulowaną szerokością chronią przez cały rok przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. W obydwu dużych kieszeniach przednich w każdej chwili masz dostęp do portmonetki, kluczy i słuchawek, a nawet możesz schować iPada. Większy komfort podczas siedzenia masz zapewniony dzięki dwukierunkowemu suwakowi w obydwu kurtkach, które można otwierać od góry i od dołu, a także dzięki dodatkowym suwakom po bokach.

+ Dowiedz się więcej

Aktywne oświetlenie

Aktywne oświetlenie

Wstawione na płasko w plecy i rękawy przewody oświetleniowe są wodoszczelne i elastycznie dostosowują się do ruchów. Zwiększają one widoczność przy słabych warunkach z powodu deszczu, mgły lub smogu w dzień oraz w ciemności nocą. Zapewniają lepszą dostrzegalność na drodze i zwiększają bezpieczeństwo. Można je łatwo włączać i wyłączać przez aplikację BMW Motorrad Connected lub panel dotykowy wbudowany w rękaw. Można je również bez problemu prać z kurtką.

+ Dowiedz się więcej

Wbudowany panel dotykowy

Wbudowany panel dotykowy

W prawym dolnym rękawie znajduje się niewidoczny panel dotykowy, który jest oznaczony jedynie grafiką. W ten sposób włącza się i wyłącza aktywne oświetlenie kurtki przez zwykłe dotknięcie. W aplikacji BMW Motorrad Connected można też przypisać inną ulubioną funkcję. Za pomocą panelu dotykowego można na przykład przechodzić do swoich ulubionych elementów nawigacji, pominąć piosenkę lub obsługiwać i ustawiać inne produkty Connected Rider Gear.

+ Dowiedz się więcej

Kieszeń ładowania i zasilanie elektryczne

Kieszeń ładowania i zasilanie elektryczne

Kieszeń ładowania znajduje się w lewej podszewce kurtki. Kiedy wychodzisz z domu, wkładasz smartfona i już jest on automatycznie ładowany. Nie musisz się już więc martwić rozładowanym akumulatorem. Kieszeń jest zasilana prądem z powerbanku również wbudowanego w kurtkę. Ewentualnie możesz połączyć kurtkę z motocyklem również przez kabel elektryczny. Następnie w aplikacji BMW Motorrad Connected decydujesz, czy chcesz naładować smartfona, czy powerbank.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Nasza aplikacja BMW Motorrad Connected łączy smartfona przez Bluetooth z Gear Control Unit kurtki i motocyklem. W ten sposób masz zawsze połączenie i możesz sterować wszystkimi funkcjami. Przewody oświetleniowe można w ten sposób nie tylko włączać i wyłączać, lecz dowolnie zmieniać ich kolor. Funkcja ulubionych panelu dotykowego zapewnia elastyczność oraz dostosowanie jej w każdej chwili do potrzeb. Kontrola zasilania elektrycznego zapewnia zawsze możliwość kontaktowania się z Tobą przez smartfona.

+ Dowiedz się więcej

Łączenie z motocyklem

Wypróbuj

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Zapoznaj się z kurtką Tokyo Connect GORE-TEX bezpośrednio u swojego dealera.

Znajdź dealera

Popraw swój wygląd

spinner