Wydajność na drodze i na torze wyścigowym

Dzięki częściom M Performance Parts maksymalnie zwiększysz sportowy charakter swojego motocykla. Wiele z nich jest wykonanych z włókien węglowych lub frezowanych z jednego kawałka, co pozwala osiągnąć lepszą stabilność, oszczędność masy i dynamikę. A może chcesz zająć pole position? Dzięki naszym must-haves na tor wyścigowy Twój motocykl będzie gotowy do jazdy na torach wyścigowych. 

+ Dowiedz się więcej
Więcej sportowego charakteru

Każda część ma znaczenie

Mniejsza masa lub większa dynamika, mniejszy o milisekundę lub większy o kilka stopni kąt pochylenia: dzięki M Performance Parts zwiększysz sportowy charakter swojego motocykla. 

Na tor wyścigowy

Części must-have do zajęcia pole position

Dla entuzjastów sportów motorowych i łowców czasów z wyraźną wolą działania: Dzięki tym bezkompromisowym częściom M Performance Parts możesz przygotować swój motocykl na tor wyścigowy

Należy pamiętać, że niektóre części nie są zatwierdzone na drogach publicznych i mogą być używane wyłącznie na torze wyścigowym.

Twój partner w zakresie wydajności

Zmień swój motocykl w maszynę wyścigową. Tutaj znajdziesz dealera BMW Motorrad oferującego części M Performance Parts w Twojej okolicy.

Przejdź do dealera

Więcej fascynacji M

spinner