International GS Trophy 2024

Witamy w Namibii

Miejsce zawodów GS Trophy 2024 zostało ustalone: przygody w jeździe terenowej zaprowadzą nas do Namibii. Int. GS Trophy pod odwiedzeniu wszystkich kontynentów świata wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło – do Afryki. Namibia zachwyca między innymi pięknymi krajobrazami, „wielką piątką” i wieloma innymi gatunkami zwierząt. Gorące dni kończą się cudnym, czerwonym zachodem słońca. W nocy można podziwiać przepiękne rozgwieżdżone niebo. Podróż do Namibii będzie wyjątkową przygodą z dużą dawką #SpiritOfGS. Nie możemy się doczekać.

Once-in-a-lifetime experience

Oczywiście dokładne trasy Int. GS Trophy 2024 pozostają ścisłą tajemnicą aż do rozpoczęcia. Ale już teraz możemy obiecać jedno: będzie to niezapomniane doświadczenie, w ramach którego uczestnicy zyskają szansę wykazania się umiejętnościami jazdy i wiedzą, stawiając czoła trudnym wyzwaniom.

Chodzi przy tym przede wszystkim o zręczność i ducha pracy zespołowej. Oprócz wielu odcinków piaszczystych trasa prowadzi nas także do gór Namibii, a tym samym do kamienistych odcinków. Nawet dla doświadczonych kierowców enduro Namibia stanie się przygodą once in a lifetime, o której nie sposób szybko zapomnieć.

Follow the Trails Namibia

Chodzi przy tym przede wszystkim o zręczność i ducha pracy zespołowej. Oprócz wielu odcinków piaszczystych trasa prowadzi nas także do gór Namibii, a tym samym do kamienistych odcinków. Nawet dla doświadczonych kierowców enduro Namibia stanie się przygodą once in a lifetime, o której nie sposób szybko zapomnieć.

Dowiedz się więcej external-link-arrow-slim

Int. GS Trophy 2022

Nasz zespół International Team

Długo się przygotowywali i ciężko trenowali. I to się opłaciło. Z przyjemnością przedstawiamy: nasz zespół International Team! Tych pięcioro utalentowanych motocyklistów o niezwykłych umiejętnościach stawiło czoła konkurencji w międzynarodowych kwalifikacjach Motorrad Days. Dla Dmytro, Martina i Michała oznacza to bezapelacyjne zakwalifikowanie się do Int. GS Trophy 2024. Do tego czasu cała trójka ma oczywiście mnóstwo okazji, aby celebrować ten sukces – i przygotowywać się do wyjątkowego wydarzenia w Namibii w 2024 roku. Tutaj możesz ich trochę poznać.

+ Dowiedz się więcej

Martin Ulreich

Martin już trzy razy brał udział w kwalifikacjach do Int. GS Trophy – tym razem wreszcie się udało i Martin zamierza dać z siebie wszystko. Ten 40-latek jest z zawodu mechatronikiem i mieszka z rodziną w Aschau w Austrii. Motocyklami zajmuje się nie tylko zawodowo. W czasie wolnym najbardziej lubi jeździć własnym motocyklem na łono przyrody i w teren.

Dmytro Ivanov

42-letni Dmytro Ivanov mieszka na Ukrainie, gdzie pracuje jako CEO. Motocyklem jeździ od ok. siedmiu lat – trzy lata temu kupił swój pierwszy model GS. Dmytro opisuje siebie jako „happy man”, który nieustannie poszukuje kolejnych przygód.

Michał Wantoła

Czasami to nie Ty znajdziesz swoją pasję, tylko ona znajdzie Ciebie. Tak było w przypadku Michała Wantoli. Gdy po raz pierwszy zobaczył na motocyklu ikonę – Chrissa Birtha – był tak zafascynowany, że sam zaczął jeździć. Dziś ten 42-letni Polak jest zapalonym kierowcą GS.

Zwyciężczynie rankingu kobiet

Także Małgorzata i Anna świetnie poradziły sobie w Berlinie. Teraz muszą pokonać w Hiszpanii inny kobiecy zespół w ramach kwalifikacji kobiet, aby wywalczyć bilety do Afryki. Trzymamy kciuki i mamy oczywiście nadzieję, że zobaczymy obie panie w Namibii.

+ Dowiedz się więcej

Malgorzata Jakubiak

41-letnia Małgorzata Jakubiak od zawsze lubiła jeździć na motocyklu. Tę pasję do jednośladów „odziedziczyła” po swoim ojcu – 10 lat temu zrobiła prawo jazdy. Gdy ta pochodząca z Polski prawniczka nie siedzi akurat na swojej maszynie, lubi wędrować po górach lub tańczyć.

Anna Janková

31-letnia Anna Janková w czasie wolnym lubi przebywać na łonie natury. Jeżdżąc konno, uprawiając jogging, czy też jeżdżąc na motocyklu. Wypróbowała wiele różnych maszyn, ale najlepszą opcją do jazdy terenowej pozostaje dla niej BMW 1250 GS.

spinner