International GS Trophy 2024

Witamy w Namibii

Miejsce zawodów GS Trophy 2024 zostało ustalone: przygody w jeździe terenowej zaprowadzą nas do Namibii. Int. GS Trophy pod odwiedzeniu wszystkich kontynentów świata wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło – do Afryki. Namibia zachwyca między innymi pięknymi krajobrazami, „wielką piątką” i wieloma innymi gatunkami zwierząt. Gorące dni kończą się cudnym, czerwonym zachodem słońca. W nocy można podziwiać przepiękne rozgwieżdżone niebo. Podróż do Namibii będzie wyjątkową przygodą z dużą dawką #SpiritOfGS. Nie możemy się doczekać.

Once-in-a-lifetime experience

Oczywiście dokładne trasy Int. GS Trophy 2024 pozostają ścisłą tajemnicą aż do rozpoczęcia. Ale już teraz możemy obiecać jedno: będzie to niezapomniane doświadczenie, w ramach którego uczestnicy zyskają szansę wykazania się umiejętnościami jazdy i wiedzą, stawiając czoła trudnym wyzwaniom.

Chodzi przy tym przede wszystkim o zręczność i ducha pracy zespołowej. Oprócz wielu odcinków piaszczystych trasa prowadzi nas także do gór Namibii, a tym samym do kamienistych odcinków. Nawet dla doświadczonych kierowców enduro Namibia stanie się przygodą once in a lifetime, o której nie sposób szybko zapomnieć.

Międzynarodowe kwalifikacje kobiet

Skumulowana siła kobiet w Hiszpanii

Skumulowana siła kobiet w Hiszpanii

W dniach 26–27 stycznia 2024 r. w Maladze 14 międzynarodowych zespołów damskich sprawdzało swój talent do jazdy R 1300 GS. Podczas kwalifikacji kobiet do Int. GS Trophy 2024 w Hiszpanii 28 kobiet z 17 krajów ponownie zaprezentowało swoje umiejętności jazdy motocyklami enduro. Celem łącznie ośmiu testów, które odbyły się na różnych odcinkach specjalnych, było wyłonienie uczestniczek Int. GS Trophy 2024, które pojadą do Namibii. Ustalono ostateczne składy zespołów, które od września będą walczyć w Afryce o tytuł. Gratulujemy!

+ Dowiedz się więcej

Follow the Trails Namibia

Chodzi przy tym przede wszystkim o zręczność i ducha pracy zespołowej. Oprócz wielu odcinków piaszczystych trasa prowadzi nas także do gór Namibii, a tym samym do kamienistych odcinków. Nawet dla doświadczonych kierowców enduro Namibia stanie się przygodą once in a lifetime, o której nie sposób szybko zapomnieć.

Dowiedz się więcej external-link-arrow-slim

Int. GS Trophy 2022

Nasz zespół International Team

Zespół męski

Długo się do tego przygotowywał i ciężko trenował. Jego starania się opłaciły. Przedstawiamy: nasz zespół „International Team”! Tych pięcioro utalentowanych motocyklistów i motocyklistek wyróżniło się swoimi fenomenalnymi umiejętnościami na tle konkurencji podczas międzynarodowych kwalifikacji w ramach BMW Motorrad Days oraz w Hiszpanii. Dla Dmytra, Martina i Michała, tak jak dla Małgorzaty i Anny, oznacza to kwalifikację do Int. GS Trophy 2024. Panowie mają jeszcze mnóstwo czasu na świętowanie oraz na dobre przygotowanie się do wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w 2024 r. w Namibii. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat.

+ Dowiedz się więcej

Martin Ulreich

Martin już trzy razy brał udział w kwalifikacjach do Int. GS Trophy – tym razem wreszcie się udało i Martin zamierza dać z siebie wszystko. Ten 40-latek jest z zawodu mechatronikiem i mieszka z rodziną w Aschau w Austrii. Motocyklami zajmuje się nie tylko zawodowo. W czasie wolnym najbardziej lubi jeździć własnym motocyklem na łono przyrody i w teren.

Dmytro Ivanov

42-letni Dmytro Ivanov mieszka na Ukrainie, gdzie pracuje jako CEO. Motocyklem jeździ od ok. siedmiu lat – trzy lata temu kupił swój pierwszy model GS. Dmytro opisuje siebie jako „happy man”, który nieustannie poszukuje kolejnych przygód.

Michał Wantoła

Czasami to nie Ty znajdziesz swoją pasję, tylko ona znajdzie Ciebie. Tak było w przypadku Michała Wantoli. Gdy po raz pierwszy zobaczył na motocyklu ikonę – Chrissa Birtha – był tak zafascynowany, że sam zaczął jeździć. Dziś ten 42-letni Polak jest zapalonym kierowcą GS.

Zespół damski

Również Małgorzata i Anna wykazały się w Berlinie swoim talentem. Zresztą nie tylko tam – podczas kwalifikacji kobiet do Int. GS Trophy 2024, które odbyły się w Hiszpanii, te silne kobiety ponownie pokazały swoje umiejętności i w nagrodę otrzymały od dawna wyczekiwane bilety lotnicze do Namibii. Teraz czeka je ciężki trening, a na koniec – w najlepszym razie – wygrana!

+ Dowiedz się więcej

Malgorzata Jakubiak

41-letnia Małgorzata Jakubiak od zawsze lubiła jeździć na motocyklu. Tę pasję do jednośladów „odziedziczyła” po swoim ojcu – 10 lat temu zrobiła prawo jazdy. Gdy ta pochodząca z Polski prawniczka nie siedzi akurat na swojej maszynie, lubi wędrować po górach lub tańczyć.

Anna Janková

31-letnia Anna Janková w czasie wolnym lubi przebywać na łonie natury. Jeżdżąc konno, uprawiając jogging, czy też jeżdżąc na motocyklu. Wypróbowała wiele różnych maszyn, ale najlepszą opcją do jazdy terenowej pozostaje dla niej BMW 1250 GS.

spinner