Int. GS Trophy 2024 w Namibii będzie najbardziej wymagającym GS Trophy, jakie kiedykolwiek organizowaliśmy.

 ”

Ralf Rodepeter

Head of Marketing BMW Motorrad

Motocykl zawodów BMW R 1300 GS Trophy

Dzięki BMW R 1300 GS uczestnicy w Namibii z pewnością będą mieli silnego towarzysza po swojej stronie. Przy masie 237 kilogramów jest zaskakująco lekki i dlatego idealnie nadaje się do jazdy w terenie. Innowacyjna, modułowa koncepcja ramy pozwala na optymalne dostosowanie do kierowcy, a adaptacyjny układ regulacji wysokości pojazdu zapewnia większy komfort. Chociaż oficjalny motocykl jest zarezerwowany tylko dla uczestników Int. GS Trophy 2024, model BMW R 1300 GS Trophy możesz, poza nielicznymi wyjątkami, skonfigurować niemal identycznie jak wariant GS Trophy.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim

Cechy szczególne motocykla zawodów

Cechy szczególne motocykla zawodów

Model BMW R 1300 GS Trophy jest przygotowany na każdą ewentualność dzięki specjalnym akcesoriom. Wyposażenie obejmuje między innymi podwyższenie kierownicy, pałąk ochronny silnika, osłonę przeciwnajazdową i osłonę ramy, regulowane dźwignie zmiany biegów i hamulca, podnóżek kierowcy GS Vario, dźwignie ręczne enduro, osłonę zabezpieczającą reflektor i rozszerzenie osłony dłoni w kolorze białym, a czarne koła szprychowe z oponami terenowymi nadają się do każdego terenu.

+ Dowiedz się więcej

Motocykl sędziego BMW F 900 GS Trophy

Motocykl sędziego BMW F 900 GS Trophy

Podczas wydarzenia także nasi sędziowie potrzebują solidnego motocykla, na którym mogą zawsze polegać. Tylko w ten sposób mogą towarzyszyć naszym uczestnikom i wspierać ich podczas wyzwań. Który motocykl nadawałby się lepiej do tej ważnej roli od BMW F 900 GS? Tutaj dowiesz się wszystkiego o tym modelu.

+ Dowiedz się więcej

Galeria sław motocyklowych Int. GS Trophy

BMW Motorrad Int. GS Trophy odbywa się już od 16 lat. Przez te lata zjeździliśmy z tym wydarzeniem niemal cały świat. Gwiazdą każdego Int. GS Trophy – oprócz utalentowanych uczestników – jest oczywiście zawsze motocykl używany podczas zawodów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie 8 modeli BMW Motorrad, które służyły jako motocykle zawodów w ostatnich latach.

+ Dowiedz się więcej

Więcej #SPIRITOFGS

spinner