#NeverStopChallenging

Nasz RR

Stworzony do wyścigów, dopracowany do perfekcji pod kątem jazdy po drogach. W kwestiach wydajności, technologii i wzornictwa S 1000 RR – w skrócie RR – nie uznaje żadnych kompromisów. Osiągnięcie maksymalnych osiągów jest możliwe dzięki silnikowi, aerodynamicznie dopracowanej obudowie, lekkiej konstrukcji i systemom wspomagania. I za pomocą kilku ruchów można przekształcić RR w motocykl wyścigowy, który poluje na najlepsze czasy na torze wyścigowym.

+ Dowiedz się więcej

Nasze supermotocykle

S 1000 RR

RR jest w pełni skoncentrowany na czystej wydajności. 154 kW (210 KM) i liczne optymalizacje techniczne stawiają go na pierwszej pozycji startowej.

Nasze RS

Wygląd: sportowo-dynamiczny. Napęd: czysta przyjemność. Na sportową wycieczkę. Dwucylindrowy silnik typu bokser zapewnia niepowtarzalne uderzenie, a dzięki systemowi BMW ShiftCam gwarantuje imponujące wartości przyspieszenia z każdego zakresu prędkości obrotowej. Dla dynamiki, dzięki której każdy zakręt i każda przejażdżka są niezapomniane.

+ Dowiedz się więcej

Nasz motocykl sportowo-turystyczny

R 1250 RS

Sportowa jazda turystyczna na pasie do wyprzedzania: Sportowy charakter łączy się z wygodą podróżowania. Liczne cechy techniczne zapewniają przy tym bezpieczeństwo, komfort i koncentrację na czystej przyjemności z jazdy.

Rodzina XR

XR to połączenie sportowego charakteru i osiągów na długich dystansach: Agresywne wzornictwo i mocne silniki łączą w sobie ergonomiczny komfort i najnowocześniejsze systemy wspomagania. Dla wszystkich, którzy pokonują każdy zakręt i każdy kilometr – nawet przez wiele dni z rzędu.

+ Dowiedz się więcej

Nasze modele XR

S 1000 XR

Wyzwanie na zakrętach i kilometrach: Zadziorność sportowca spotyka się z ergonomią i relaksującą pozycją siedzącą turystycznego enduro.

F 900 XR

Wyżej, szybciej, dalej: Czysta adrenalina, zakręt za zakrętem i tak przez kilka dni. Napęd i wzornictwo: czysta wydajność. Ergonomia: czysty relaks.

Adrenalina jako sposób na życie

Dzięki BMW Motorrad Motorsport jesteśmy obecni w seriach wyścigowych na całym świecie i z modelami M RR oraz RR wszędzie świętujemy zwycięstwa. Zdobytą wiedzę wdrażamy w ukierunkowany sposób w naszych maszynach drogowych. Dzięki nowym standardom i innowacyjnym projektom wciąż rozwijamy nasze podejście do wydajności.

+ Dowiedz się więcej
Do BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Poczuj sport i adrenalinę

spinner