International GS Trophy 2022

Nieznane piękno Albanii

Skaliste góry, rozległe doliny, rwące rzeki, gęste lasy oraz wybrzeże jak ze snów: Rajd International GS Trophy organizowany przez BMW Motorrad odbędzie się w Albanii późnym latem 2022 roku. Kraj, który jest popularnym celem wypraw terenowych, słynie z bogactwa flory, fauny oraz kultury. Najlepsi motocykliści enduro z całego świata już nie mogą się doczekać, aż odkryją ukryte piękno tego kraju, przemierzając liczne odcinki specjalne na swoich motocyklach GS. To doskonała okazja, aby poczuć #SpiritofGS.

Once in a Lifetime

Siedem dni czystej przygody. Siedem dni, do których przygotowania trwają dwa lata. Siedem dni, które zmieniają życie. Każdy kierowca ma możliwość wzięcia udziału w rajdzie International GS Trophy tylko jeden raz. Nie jest to jednak klasyczny wyścig, ponieważ na trasie czekają wymagające wyzwania, które weryfikują wiedzę, umiejętności jazdy, ducha zespołu i zręczność uczestników. Po drodze nie zabraknie okazji do nocowania w namiocie pod rozgwieżdżonym niebem, podziwiania niepowtarzalnych krajobrazów i kultury oraz zawierania nowych przyjaźni z ludźmi z całego świata – to #SpiritofGS w czystej postaci.

+ Dowiedz się więcej

Kwalfikacje krajowe

Skorzystaj z okazji i weź udział w International GS Trophy 2022. Jeśli chcesz zmierzyć się z trudnymi terenami, zadaniami nawigacyjnymi z GPS i pytaniami w zakresie wiedzy o GS, już teraz możesz zarejestrować się do krajowych kwalifikacji, podczas których po raz pierwszy będziemy klasyfikować oddzielnie mężczyzn i kobiety. Dzięki dużej wprawie i odrobinie szczęścia zapewnisz sobie jedno z upragnionych miejsc w reprezentacji kraju, a tym samym bilet do Albanii. Wszystkie dalsze szczegóły dotyczące kwalifikacji można znaleźć na stronie rejestracji.

Zobacz więcej

International GS Trophy 2022

Na szlaku hobbitów

Film z ostatniego rajdu International GS Trophy 2020 w Nowej Zelandii.

Na szlaku hobbitów

Nowa Zelandia to nie tylko imponującą scenografia, którą możemy podziwiać na wielu filmowych ekranach, okazała się także idealnym terenem na przeprowadzenie rajdu International GS Trophy 2020. Tam, gdzie lasy deszczowe spotykają się z lodowcami, u których stóp leżą fiordy tworzące niezapomniane krajobrazy, uczestnicy rozkoszowali się czystą przyjemnością z jazdy enduro na każdym metrze trasy.

+ Dowiedz się więcej

Niesamowite przejażdżki i wyjątkowa społeczność były doświadczeniem, które zmieni moje życie.

 ”

BJ Vosloo

Team South Africa

Dokument

Za kulisami w Nowej Zelandii

Osiem dni, 22 zespoły, 2500 kilometrów: to twarde fakty dotyczące rajdu International GS Trophy 2020 w Nowej Zelandii. Z naszego trzyczęściowego filmu dokumentalnego dostępnego na Amazon Prime (w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA) można dowiedzieć się, jak wiele osób liczyły zespół organizacyjny i zespół wsparcia był potrzebny, ile części zamiennych zostało przewiezionych na drugi koniec świata oraz w jaki sposób urządzenia nawigacyjne były zasilane na podczas trasy.

Odkryj go teraz external-link-arrow-slim
spinner