Duże wyzwania i nowe przyjaźnie

International GS Trophy 2022

Spektakularne jazdy po poszarpanych skałach, piasku i błocie, wyczerpujące wyzwania w trialach — kierowcy dali z siebie wszystko. 4 września 2022 r. w dziewiczej, bajkowej części Albanii rozpoczęła się najlepsza przygoda offroadowa — 8. Int. GS Trophy. Tygodniowe wyzwanie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, które wymaga wszystkiego od międzynarodowych uczestników — odwagi, zręczności i wytrzymałości. Wyzwania, z którymi zmierzyło się 57 uczestników, wymagały dużych umiejętności, ale przede wszystkim prawdziwej współpracy w zespole — esencji #SpiritofGS.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Dwa lata przygotowań na 7 dni wyzwań

Około 10 godzin dziennie na motocyklu i ponad 1000 przejechanych kilometrów: Na takie wyzwanie należy się odpowiednio długo przygotować — potrzeba na to mniej więcej dwóch lat. Przygotowania do tegorocznego Int. GS Trophy rozpoczęły się tuż po zakończeniu ostatniej imprezy. Po wielu sesjach szkoleniowych i rundach kwalifikacyjnych wybrano wszystkie zespoły. Najważniejsza jest rywalizacja, wygrana pozostaje na drugim miejscu. Chodzi raczej o nowe przyjaźnie, wspólne doświadczenie i poczucie wspólnoty w zespole. Na koniec pozostały dwa zespoły, które mogły się przebić dzięki swoim umiejętnościom: Zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej wygrał zespół z RPA.

+ Dowiedz się więcej

Podejmij wyzwanie

Podejmij wyzwanie

Każdego dnia kierowcy stawiali czoła nowym wyzwaniom na skalistych wzniesieniach i niekończących się błotnistych wybojach, przedzierali się przez wąwozy i wysokogórskie ścieżki, piaszczyste drogi i wąskie ścieżki dla kóz. Udało im się pokonać zarówno zaplanowane wyzwania w trudnych odcinkach triali — jak i opanować nieplanowane zdarzenia, takie jak duże stada przechodzących kóz i owiec.

+ Dowiedz się więcej

„Ten piękny kraj z niewiarygodnie przyjaznymi ludźmi sprawił, że International GS Trophy 2022 był dla nas wszystkich spektakularnym przeżyciem”.

 ”

Ralf Rodepeter

Dyrektor ds. marki i produktu BMW Motorrad

Koniec Trophy oznacza początek przygotowań do kolejnej imprezy

Niezwykła przygoda dobiega końca. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim uczestnikom — zarówno kierowcom, organizatorom i sponsorom, jak i przyjaznym ludziom w Albanii. Int. GS Trophy 2022 był jak zawsze wydarzeniem zespołowym. Dlatego z dumą spoglądamy wstecz i jednocześnie patrzymy w przyszłość, gdyż przygotowania do kolejnego Int. GS Trophy 2024 już się rozpoczęły. W 2023 roku rozpoczną się krajowe kwalifikacje z udziałem najbardziej utalentowanych kierowców w poszczególnych krajach. Czy jesteś jednym z nich?

+ Dowiedz się więcej

Rozpocznij swoją własną przygodę

Chcesz przejechać trasy International GS Trophy? Fuel for Life oferuje ekskluzywne doświadczenia BMW Motorrad, których nigdy nie zapomnisz.

Fuel for life external-link-arrow-slim

Wszystko na Twoją kolejną przygodę

spinner