Kombinezon M Pro Race Comp

Kombinezon M Pro Race Comp

Najlepsze osiągi dla prawdziwych wyścigowców

Twój puls jest przyspieszony. Twoje oczy skupione, w zasięgu wzroku masz tylko cel. Twoją drugą skórą jest teraz kombinezon M Pro Race Comp. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowych osiągach na torze wyścigowym. Kolorystyka sportów motorowych M sygnalizuje, co potrafi. Przemyślane szczegóły i zaawansowane technologicznie materiały zapewniają bezpieczeństwo. Jednocześnie jest on wygodny i aerodynamiczny. Nie ma tu miejsca dla naśladowców, ponieważ to Ty decydujesz o jego wyjątkowym wzornictwie.

Bezpieczeństwo i najlepsze osiągi

Nasze milimetry dla Twoich milisekund. Grubość i wysoka odporność na ścieranie skóry bydlęcej nappa (opcjonalnie dostępna wersja ze skórą kangurzą) zapewniają bezpieczeństwo. Liczne szczegóły jeszcze bardziej wzmacniają ten efekt. Już na pierwszy rzut oka widać ochraniacze na ramiona, łokcie, biodra i kolana o klasie ochrony AAA. Przy dokładniejszym przyjrzeniu się zobaczysz kieszeń na dostępny oddzielnie ochraniacz pleców. Na życzenie możesz również wybrać ochraniacz klatki piersiowej.

+ Dowiedz się więcej

Nasz sztandarowy produkt zapewniający doskonałe osiągi

Każdy szczegół M Pro Race Comp został zaprojektowany tak, aby chronić Ciebie i zwiększyć Twoje osiągi. Jednak to opcje personalizacji sprawiają, że ten jednoczęściowy strój jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny również dla Twoich kolegów z drużyny. Dzięki funkcji Made-to-Measure masz do dyspozycji niezliczone opcje konfiguracji, od wymiarów i materiałów, poprzez kolory i wybór logo, aż po nadruk swojego nazwiska.

 

 

+ Dowiedz się więcej

Jak wygląda Twój M Pro Race Comp?

Zaprojektuj swój własny kombinezon wyścigowy w konfiguratorze, a zindywidualizowana oferta zostanie wysłana bezpośrednio do Ciebie.

Skonfiguruj teraz external-link-arrow-slim

Skompletuj swój osprzęt

spinner