Elegancki mięśniak.

BMW Motorrad przedstawia motocykl turystyczny Concept 101.

Zainspirowany niekończącą się autostradą, poczuciem wolności i absolutnej niezależności zespół projektowy BMW Motorrad zastosował zupełnie nowe podejście do motocykli turystycznych, tworząc koncepcję motocykla Concept 101: eleganckiego, ekskluzywnego, ekstrawertycznego i pełnego czystej rejsowej mocy.

Odpowiednie ramy.

Odpowiednie ramy.

Wciąż poszukując ducha otwartej drogi, BMW Motorrad stworzył mocną, pełną emocji i bardzo ekskluzywną sześciocylindrową maszynę, dzięki której każda przejażdżka staje się wyjątkowym doświadczeniem. Światowa premiera tego fascynującego motocykla koncepcyjnego odbędzie się podczas ekskluzywnego Concorso d’Eleganza Villa d’Este, jednego z najważniejszych światowych wydarzeń poświęconych zabytkowym samochodom i motocyklom nad jeziorem Como we Włoszech.

+ Dowiedz się więcej

Szczotkowane aluminium, włókno węglowe i elementy z ciemnego drewna.

Szczotkowane aluminium, włókno węglowe i elementy z ciemnego drewna.

BMW Concept 101 jest interpretacją stylu bagger, ekskluzywnych robionych na indywidualne zamówienie motocykli, szczególnie popularnych w USA. Jego kształt wydłużonej kropli przykuwa wzrok. Czyste linie i starannie wymodelowane powierzchnie nadają mu charakter motocykla sportowego. Już sam jego widok jest obietnicą wyjątkowego doświadczenia jazdy. Detale z ciemnego drewna pośród pomalowanych na srebrno powierzchni ze szczotkowanego aluminium i włókna węglowego stanowią ekskluzywny i dodający ciepła akcent. Za projekt odpowiada główny projektant Edgar Heinrich wraz z Amerykanami Donem Cammoratą i Rolandem Sandsem.

+ Dowiedz się więcej

Wspierany przez czystą moc.

Wspierany przez czystą moc.

BMW Concept 101 to wcielenie mocy. Sześć silnych cylindrów o pojemności skokowej 1,649 ccm daje potężny moment obrotowy i popycha motocykl po asfalcie z mocą przekraczającą konwencjonalne wartości mocy. Wrażenie robią nie tylko jego osiągi, ale również walory estetyczne. Wyznacza nowe punkty odniesienia w dziedzinie jakości materiałów i projektu. Ponownie definiuje granice wysokiej jakości i ekskluzywności wcześniej stosowane w odniesieniu do motocykli.

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

Odpowiednie motocykle.

spinner