NIE MASZ JESZCZE LOGINU BMW ID*?

* Twój identyfikator BMW ID to jeden login (nazwa użytkownika), który umożliwia dostęp do wszystkich ofert związanych z markami BMW Motorrad, BMW i MINI.

My BMW Motorrad

Zarejestruj się i ruszaj w drogę

W My BMW Motorrad zbudujesz wirtualny garaż dla swoich motocykli. Stworzysz tu zestawienie swoich obecnych i poprzednich modeli oraz motocykli, które są na Twojej liście życzeń. Za pośrednictwem portalu oferujemy również dostęp online do naszych usług i funkcji.

TWÓJ GARAŻ

TWÓJ GARAŻ

WSZYSTKO NA TEMAT TWOICH MOTOCYKLI

Tutaj nie musisz niczego rozkręcać, aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim BMW Motorrad: od szczegółów technicznych po obsługę. W garażu nie zabraknie miejsca na Twoje wymarzone motocykle, które wybierzesz z naszego konfiguratora. Możesz je tu zaparkować, a potem ponownie konfigurować. A co z motocyklami innych producentów? Dla nich też przygotowaliśmy miejsce. 

+ Dowiedz się więcej

TWÓJ PARTNER BMW MOTORRAD

TWÓJ PARTNER BMW MOTORRAD

DOSTĘP DO SPERSONALIZOWANYCH USŁUG

Skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu ze swoim partnerem serwisowym. Szybko i sprawnie zaoferuje on usługi dostosowane do każdego motocykla BMW, który zaparkujesz w swoim wirtualnym garażu. A co powiesz na jazdę próbną swoim wymarzonym motocyklem? Ustalenie szczegółów przez portal My BMW Motorrad będzie szybkie i wygodne.

+ Dowiedz się więcej

TWOJE KONTO

TWOJE KONTO

JEDNO DO WSZYSTKIEGO

Zakładając konto w portalu My BMW Motorrad, otrzymasz osobisty identyfikator BMW ID. To Twój główny login do wszystkich ofert marek BMW Motorrad, BMW i MINI. Jeśli już masz swój BMW ID, możesz się natychmiast zalogować i korzystać ze wszystkich udogodnień w My BMW Motorrad. Życzymy udanej zabawy.

+ Dowiedz się więcej
Dzięki My BMW Motorrad wszystkie Twoje motocykle, informacje i aktualne dane są zgromadzone w jednym miejscu. ”

ZAREJESTRUJ SIĘ I RUSZAJ W DROGĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ I RUSZAJ W DROGĘ

Twój osobisty portal klienta jest tuż obok. `Zarejestruj się teraz i odkryj wszystkie zalety i funkcje My BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej
spinner