BMW Motorrad Concept CE 02

Wibrująco inny

Twoje życie – na co dzień. 24 godziny. Praca na całe życie i od dziewiątej do piątej? Nie dla Ciebie. Przekroczono limit czasu? Twoje życie nie jest prostą linią. Nie żyjesz na szybkim pasie. Jesteś wszędzie – przez cały czas. Zawsze po Twojej stronie: BMW Motorrad Concept CE 02. Miasto jest pełne możliwości, a Ty masz kontrolę – bo takie jest Twoje życie.

Concept CE 02 demonstruje nowe proporcje i współczesne kształty w środowisku miejskim.

 ”

Edgar Heinrich

Szef Projektu BMW Motorrad

Jego projekt? Tak odważny, a jednocześnie tak minimalistyczny. Mówiąc najprościej: zupełnie inaczej. Deskorolka jako podnóżki i wyróżniające się oświetlenie LED zapewniają efektowny wygląd zarówno w dzień, jak i w nocy. Jego konstrukcja jest tak przejrzysta i otwarta, że chcesz od razu wsiąść i odjechać. Ponieważ wszystko jest możliwe, o ile to robisz.

+ Dowiedz się więcej

Zabawa sprawia, że się ruszasz

Ruszasz z sygnalizacji świetlnej? Przyśpieszenie? Skończone. Pełny moment obrotowy od momentu zatrzymania: silnik elektryczny BMW Motorrad Concept CE 02 to czysta przyjemność z jazdy z prędkością do 90 km/h. Pozycja siedząca i zrelaksowana ergonomia BMW Motorrad umożliwiają poruszanie się w ruchu ulicznym z mocą 11 kW i zasięgiem 90 km, dzięki czemu nawet najkrótsze dystanse są wielką przyjemnością. Kurtka jest tak samo prosta i wyjątkowa: dzięki nowo opracowanej technologii ochrona jest po prostu nadrukowana – dyskretnie chroni Cię. Jeszcze raz: jesteś tym, kim chcesz być.

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Concept CE 02 to niezawodny towarzysz w codziennym życiu. Kochasz go, ponieważ jest zawsze dostępny i jest łatwy w obsłudze.

 ”

Alexander Buckan

Kierownik Działu Projektowania Pojazdów BMW Motorrad

BMW CE 04

Przyszłość już dawno nas dogoniła. Odkryj seryjny model BMW CE 04 i jego rewolucyjne podejście.

Odkryj teraz
spinner